szukam soulmate na work&travel:)

Temat przeniesiony do archwium.
Wybieram się w tym roku na work&travel USA. Niestety koszty przerażają trochę moich znajomych, dlatego postanowiłam znaleźć nowych. Poinformowana przez koleżankę, która dwukrotnie 'zaliczyła' taki wyjazd, jestem bliska zdecydowania się na ofertę almaturu. Myślałam o philadelphii/chicago/bostonie. Fajnie byłoby jechać z kimś, kto ze mną pójdzie na koncert np. Sufjana Stevensa. Albo pojedzie ze mną na wycieczkę do NY, żeby zrobić zdjęcie zamkniętemu już klubowi CBGB's. itd, itp. Zainteresowanych proszę o mail: [email]
Hej..(; Ja bym byla zainteresowana takim wyjazdem.. wprawdzie jeszcze musze bardziej poczytac o tym, ale raczej sie zdecyduje. Nie mam tez pojecia kim jest ta osoba o ktorej wspomnialas, ze chcialabys pojsc na jej koncert ani nic o tmy klubie nie slyszalam;P Ale i tak chcialam pozwiedzac przy okazji wiec we dwie zawsze razniej. Moj e-mail to : [email] Napisz, to moze sie jakos ugadamy((;
Sylwia
Czesc. Drogi jest taki program, work & travel? Chcialabym wyjechac do USA do pracy. Niewiem czego sie zaczepic.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia