szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
3631-3652 z 3652
| następna
Jest tu nadal ktoś kto ma w planach wyjazd do Anglii do pracy w te wakacje? :)
Aniaa00
Hejka, sa tu osoby :D, ale nie wyrobie sie na wakacje, wiec chce po!!!
Kurcze, zapomnialam dodac, ze tez szukam chetne osoby;D
panna 42 szuka kawalera na stałe z kraju wsi zagranicy domatora powyzej 170 cm moze razem pojedziemy do pracy zagranice
[email]
ja domatorka bez zobowiazan
Ja wyjeżdżam co roku na całe lato, czyli na 3 miesiące. W tym roku tak samo jak i w poprzednim jadę z MyCare24. Myślę, że są najlepsi na rynku, a wypróbowałam już wiele agencji. Poza tym podstawą jest język, bez języka nie wyobrażam sobie wyjazdu. Warto wybrać agencję, która organizuje kursy językowe, tak jak moja na przykład. Poza tym wielki plus za to, że często wpadają mi premie, np. za polecenie kogoś do pracy :)
Hej :)
Czy odowiedzają ten wątek eszcze osoby które chciałayby w najbliższym czasie wyejchać za granicę w ceach zarobkowych ?:)
odpowiedzialna ogarnieta pogodna to ja :) proszę o kontakt na priv.
Hej szukam osoby chętnej do wspólnego wyjazdu do Anglii , mam 27 lat jestem jestem z woj śląskiego znam podstawowy angielski
Cześć!
Jeśli ktoś jest chętny do wspólnego wyjazdu do Anglii, to proszę o kontakt przez wiadomość prywatną :)
Od paru lat wyjezdzam do Holadnii do pracy szukam kogos do wspólnego wyjadu od stycznia . Szukam spokojnej osoby najlepiej kobiety , bez nałogów i zdecydowanej na wspólny wyjazd od stycznia 2019 . Mam kilka sprawdzonych namiarów .
Pozdrawiam
Monia
Cytat: Lesny_dziadek
jak ktoś chce to mogę dać namiary na firmę gdzie sam pracuję bo szukają osób, jest to praca w holandii przy rwaniu truskawek ( truskawki wiszące ) praca na stojąco ogólnie spoko robota nie narobi się człowiek codziennie praktycznie to samo, wychodziło mi 8,13 euro na rękę a godziny to tak 12,10,9, czasami 8 ale czasami pracowało się nawet i więcej niż te 12 (13-14). Przerwy są co 3 godziny. Mieszka się na miejscu. Pracuje się wyłącznie z polakami! Sam tam jadę w przyszłym roku i czytać uważnie to jest to praca od przyszłego roku luty/marzec można tam siedzieć ile się chce miesiąc, dwa albo i cały rok jak ktoś dobrze robi. Jak coś to proszę pisać mogę was polecić i to nie żadna ściema bo sam tam będę pracował.

hej byłabym zainteresowana wyjazdem od stycznia , mam juz doswiadczenie w zbiorze truskawek .Moge sie równiez wymienic namiarami na prace bo juz od dłszego czasu wyjezdzam do Holandii .Pisz na priv Monia
Cytat: Agnieszka_86
Hej, Aga z tej strony, śląsk. Szukam chętnej kobiety/pary na wspólny wyjazd do pracy do Anglii - samej to raczej strach wyjechać :P Nie mam nic konkretnego, więc początkowo organizacja pewnie przez agencje - chyba, że masz/macie możliwości wyjechać w konkretne miejsce, gdzie mogłybyśmy/moglibyśmy się zaaklimatyzować i podjąć pewną pracę. Zainteresowane osoby proszę o kontakt priv.
P.S. Zerkam tu dość często z myślą, że może ktoś chętny się odezwie :)

Pozdrawiam
Agnieszka
Hej od paru lat jezdze do Holandii , kolezanka juz przestaje wyjezdzac i szukam kompanki na wspólny wyjazd od stycznia jestem ze slaska .Ze znalezieniem pracy nie bedzie problemu a razem zawsze razniej .Monia pisz [email]
Cytat: yukaa44
szukam kogoś do wyjazdu do Niemiec/ Holandii
mam 22 lata, chciałam szukać czegoś przez agencję na początek

napisz jestem chetna na wyjazd od nowego roku moj e mail [email] szukam kogos zdecydowanego
szukam kawalera na zycie i na wyjazd zagranice do pracy ja 42 lata 170 cm typ domatorki
[email]
Szukam chętnych osób na wyjazd do Anglii. Uczuciwych ogarniętych etc. Kontakt pod email [email]
Witam czy ktoś wybiera się w tym miesiącu za granice ? szukam osób chętnych do wspólnego wyjazdu za granice jeśli ktoś jest zainteresowany to mam możliwośc załatwić prace w Bognor Regis to jest południe Angli praca na produkcji ale mogę też wyjechać w inne miejsce tylko szukam chętnych osob bo wiadomo że jest razniej jechać w kilka osób niż samemu
Perfect,ja chętnie bym wyjechał do Anglii.Im szybciej tym lepiej bo brexit za pasem :-)
edytowany przez rossonero78: 03 sty 2019
Hej
Ja spokojna, rozsadna bez nałogów.
Planuje wyjazd do pracy za granice w najbliższym czasie Nawiąże w tym celu kontakt z pozytywną odpowiedzialną osobą ktora też chcialaby wyjechać i przede wszystkim jest zdecydowana.
Nie szukam imprez wyjazd traktuje zarobkowo.


Prosze o kontakt przez priv.
Witajcie. Szukam osoby do wspólnego wyjazdu za granicę do pracy, najlepiej Holandii. Chcę wyjechać jak najszybciej. Jestem z Mazur.
Cześć, szukam koleżanki na wspólny wyjazd za granicę. Ja mam 27 lat bez nałogów, lubię spokój. I nastawiam się głównie, żeby zarobić kasę a nie na imprezy. Proszę o wiadomość jeżeli też ktoś ma podobny plan.
Cytat: perfect510
Witam czy ktoś wybiera się w tym miesiącu za granice ? szukam osób chętnych do wspólnego wyjazdu za granice jeśli ktoś jest zainteresowany to mam możliwośc załatwić prace w Bognor Regis to jest południe Angli praca na produkcji ale mogę też wyjechać w inne miejsce tylko szukam chętnych osob bo wiadomo że jest razniej jechać w kilka osób niż samemu
Hej, jestem chętny do wyjazdu kontakt : [email]
Cześć, szukam koleżanki na wspólny wyjazd do pracy za granicę. Mam 28 lat i głównie interesuje mnie wyjazd do Wielkiej Brytanii. Jestem spokojną i odpowiedzialną osobą, nie mam żadnych nałogów i nie jestem imprezowym typem. Szukam osób o podobnym usposobieniu. Język angielski znam na poziomie bardzo dobrym, mam licencjat z filologii angielskiej. Proszę o kontakt osoby zdecydowane.
Hej widzę, że te forum stało się troche mało popularne ale sppróbuje ;)
Szukam osoby chętnej na wyjazd zagranice do pracy, najlepiej UK.
Mam 24 lata bez nałogów, spokojny bezproblemowy porządny chłopak.
Kontakt: [email] lub pw tutaj.
Pozdrawiam:)
Temat przeniesiony do archwium.
3631-3652 z 3652
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia