szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
3511-3540 z 3652
Witam. Szukam osoby chętnej na wyjazd do Anglii. Wyjazd w przeciągu 2-3 tyg, wiek 20-30 lat. Praca i mieszkanie w Yorkshire okolice Barnsley/Sheffield. Mile widziane osoby z kuj-pom. Chętne osoby proszę pisać na [email]
Ja mieszkam w Anglii, miasto Bradford, mam do wynajecia pokoj dla Pary, pomoge w znalezieniu pracy
wiecej info na priv
Witacie, pokój i praca w Glasgow, koleżanka zwalnia pokój w połowie maja. W związku z tym zwalnia się jeden pokój, opłaty to 220f +koszty (prąd i gaz) koło 20f / miesięcznie, kaucja zwrotna 200f. Praca jest przez agencje 7,2f/h, aktualnie pracujemy po 6-7 dni w tygodniu, najczęściej w Scotbeef pakowanie mięsa, Houston Bottling przepakowywanie butelek etc, praca nudna, męcząca ale jest jej dużo....…pokój dla spokojnej osoby, na conajmniej 6 miesięcy, w mieszkaniu panuje porządek, spokój miła atmosfera... pomoc przy załatwieniu formalności związanych z pierwszym przyjazdem do uk (nin, konto w banku). kontakt na skype: raster-mario lub mail: [email]
Cześć Wam :D

Więc tak.. Mam prawie 19 lat, maturzystka więc długie wakacje przede mną :) Planuję wyjechać do pracy za granicę; UK, Holandia, Niemcy.. Wolałabym z kimś niż sama. Tu pytanie do Was.. Ktoś coś?
Od jakiegoś czasu też tu szukam pracy za granicą i ci powiem szkoda czasu tu nikt nic Ci nie załatwi, większość to szuka chyba osób na mieszkanie by płacić za nich wynajem ale o pracy to możesz zapomnieć no i należy pamiętać też o tych pseudo(kobietach) co niby też tu szukają kobiet na wspólny wyjazd choć mi się wydaję za bardziej niż do pracy to szukają do domów publicznym :0 Strata czasu lepiej sobie popatrz na inne strony np. OLX-praca tam może coś znajdziesz.
szukam kawalera domatora z krajuwsi zagranicy na stałe i do wyjazdu panna 40 lat 170 cm z zachpom
[email]
Cytat: leila2
szukam kawalera domatora z krajuwsi zagranicy na stałe i do wyjazdu panna 40 lat 170 cm z zachpom
[email]
z długą pytą?
matrymonialne w innym dziale.

leśny dziadek, tak, chłopaki szukają lasek - na obczyźnie ofiara odgoniona od stada (rodziny,przyjaciół) jest łatwiejszym łupem, takie to napalone cwaniaczki
Tak właśnie myślałem ze oni nie szukają do pracy by komuś pomóc tylko im się ruchać chce :0 oj bidule!
Marzysz o wyjezdzie do anglii ? Chcesz pracować w fabryce przy pakowaniu ? Napisz do mnie ! Pomagamy za darmo w zalatwieniu formalnosci do pracy.
Mam pokoj dla pary, wiecej info priv .
Ja jakos juz nie wierze w cuda, ze ktos, cos zrobi za darmo.
terri]Ja jakos juz nie wierze w cuda, ze ktos, cos zrobi za darmo.

Nie wierz w cuda tylko uwierz w ludzi. Z drugiej strony wez pod uwage ze tym komu sie pomaga to cie potem jeszcze obrobia dlatego czasami lepiej nie pomagac. Wiec czego szukasz skoro juz nie wierzysz ?
Cześć. Szukam dziewczyny chętnej na wspólny wyjazd do Danii lub Norwegii choć może zaproponować inny kraj
Podam może maila : [email]
Jeśli chcesz z kimś wyjechać najlepiej w kraje skandynawskie napisz coś napewno wymyślimy. Tylko dziewczyny bo też nią jestem , mam 27 lat
powodzenia tu po za zbokami na kobiecych nickach to nikogo nie znajdziesz
Może się uda
Koleżanko, ty uważaj z takim pytaniami po internetach, bo można skończyć naprawdę marnie. Jeszcze sama chcesz jechać. Znajdź jakąś realną osobę, która wyjechała do kraju Twojego zaintersowania (youtuberkę, blogerkę...) i zapytaj, jaką drogę by poleciła do znalezienia pracy. Handel kobietami wcale w Europie nie umarł.
panienka dobrze piszę! lepiej uważaj ale ci mówię serio ta strona to jedna wielka strata czasu, jak rzeczywiście chcesz gdzieś wyjechać to lepiej sobie dodaj parę ogłoszeń na olx ze szukasz pracy za granicą mi troche czasu zajeło zanim tak zrobiłem i na pewno coś znajdziesz(dużo osób do mnie pisało przeważnie to agencje pracy ale i osoby prywatne też) a jak rzeczywiście chcesz jechać z kimś to lepiej szukaj sobie kogoś z twoich okolic, spotkaj się pierw z tą osobą bo albo pojedziesz i się okażę za żadne pracy nie ma albo trafisz do domu pub.... ściema ściema i jeszcze raz ściema wystarczy poczytać tutejsze ogłoszenia: te same nicki dodają co jakiś czas te same ogłoszenia a popisz z kilkoma jakiś czas to sama zobaczysz wszyscy pomogą ale pierw wpłać zaliczkę a to już samo mówi za siebie! albo cie weżną na mieszkanie by czynsz podzielić na pół ale pracy to już sobie sama musisz szukać a wcale nie jest tak łatwo coś znaleźć.
Się trochę rozpisałem :0
A czy nikt nie pomysli, dlaczego ta prace nie chce nikt inny wykonywac i musza szukac osob z zagranicy?
Poszukalam ten website, zanim sie zacznie prace, to trzeba miec samochod, UK driving licence i ubezpieczenie na 'business.'
Witam, mimo tych wszystkich ostrzeżeń na górze sprobuje. Mam 27lat, jestem kobietą I chce wyjechać do pracy zagranice- niechce jechać sama więc szukam koleżanki, ktora ma podobne plany. Dlaczego? Bo tak to sobie wymyslilam I nikomu nic do tego więc prosze o komentarze tylko osoby poważnie zainteresowane. Nie mam znajomych, ktorzy mieliby podobne plany, a we dwójke raźniej, można obniżyć koszty wynajmu pokoju, wspierać się na ile to możliwe.
Jestem z podkarpacia, chętnie się spotkam. Kraj możesz zaproponować aczkolwiek celuje w Anglie, Holandie, Irlandie.
[email]
Hejka,
mam pokój dla osoby chcącej spróbować swoich sił w UK
Pokój dostępny od zaraz, odbiorę z lotniska Birmingham.
szczegoly na priva lub przez formularz na stronie z pokojem.
http://pokoje-wynajem.felcia.co.uk/w-anglii/telford-tf4/pokoj-w-telford-80-tydz,ad-309382.html
Cześć
Szukam chętnych osób (najlepiej z woj. śląskiego) na wyjazd do Anglii (Londyn ale nie koniecznie)
Mieszkałem tam jakiś czas i niestety wróciłem do Polski czego zaczynam żałować :(
Nie chce wyjeżdżać i zaczynać wszystkiego samotnie dlatego też szukam wesołej ekipy a jak wiadomo wspólnymi siłami zawsze jest łatwiej :)
W wielu kwestiach jestem w stanie bardzo pomóc gdyż już wiem co i jak.
Zainteresowanych proszę o kontakt :)
[email]
Poszukuję osób do wspólnego wyjazdu do pracy za granicą kierunek Skandynawia. Zainteresowane osoby pisać [email] Pozdrawiam
Też się obawiałam sama wyjechać pierwszy raz i tu znalazłam koleżankę z którą się bardzo dobrze dogaduje i planujemy kolejny wyjazd więc można też dobrze trafić :) co prawda jest zawsze ryzyko...

Zna ktoś może jakaś dobrą agencje pracy w Holandii?
Witam wszystkich poszukuje osoby lub osób kture sa chetne na wyjazd do angli mam 19 lat nie mam tam nikogo znajomego lece jak to sie muwi w ciemno jesli jest ktoś chętny napisz na e-mail pogadamy uzgodniny co trzeba planuje wyjazd po 17 lipca
No właśnie ja też popełniłam ten głupi błąd :/ mieszkałam w Anglii przez jakiś czas i nie wiem po jaka cholerę wróciłam tutaj do Polski :( tam miałam wszystko a tutaj nic nie mam.....
No ale znowu myślę o wyjeździe za granicę i to już na stałe...
Do Anglii nie wiem czy wrócę z powrotem ... Bo po brexicie to już nie pewny kierunek..... Może jest ktoś chętny do wyjazdu do Niemiec lub Holandii?? Może z okolic Racibórz, Głubczyce ? Sama nie chcę jechać a razem byłoby raźniej... byśmy się gdzie spotkały i porozmawiały i poznały przed wyjazdem ;)
Jakby co tutaj jest strona do mojego Facebook:
https://m.facebook.com/anna.midor.9
witam mieszkam w Londynie mam pokoj dla pary albo singla/singielki mogę pomoc w załatwieniu pracy w tesco aldi albo hotelu .mieszkam w spokojnej dzielnicy z zona corka i psem .pozdrawiam
Witam, potrzebuje pomocy przy wyrobieniu NIN I ewentualnie konta w banku- jestem w Londynie ale nie będę się tutaj rozpisywać w jakiej jestem sytuacji
Witam, potrzebuje pomocy przy wyrobieniu NIN I ewentualnie konta w banku- jestem w Londynie ale nie będę się tutaj rozpisywać w jakiej jestem sytuacji
Może być odpłatnie
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
3511-3540 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia