szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
421-450 z 3652
Hej podpinam się pod temat mnie interesuje Szkocja ale niekoniecznie jestem z Krakowa jeśli ktoś chce się podłączyc pod organizacje to zapraszam jestem zielona w tym temacie ale razem damy radę mam 25 lat mail [email]
Witam. Mam 19 lat i jestem z okolic Krakowa. Szukam współtowarzysza lub towarzyszki chcącej wyjechac do pracy za granicą. Myślałam o Wielkiej Brytani, bo tam już byłam;) Jesli ktos bylby chetny prosze o kontakt mail: [email]
A ja sie zapytam tak dla odmiany, ma ktos cos moze na oku i bardziej juz takiego Pewnego? nie koniecznie w Uk:D w razie odpowiedzi, kilka postow wyzej sa aktualne namiary do mnie:D Pozdrawiam!:D
Witam wszystkich,tak jak kazdy chce wyjechac do Anglii najlepiej do Leeds.Chcialbym tam poszukac pracy i mieszkania,a gdy sie tam ogarne sprowadzic rodzine.{dwie corki i zone },jesli ktos tak jak ja dazy za zrealizowaniem marzen i moze tam sie wybiera ,oraz ma mozliwosc pomocy w znalezieniu pracy i mieszkania prosze o kontakt nr[gg]
Od kiedy sa takie problemy ?? z tego co wiem to na prom można bo czytałem na stronach do bookowania biletów. Za to eurotunel wogóle.
Jak świeże są te informacje?? Miałeś taki problem??[/quote]

Witaj.
Ja jeżdżę na trasach UK-PL samochodem regularnie co 3 miesiące. Nie wiem jak inne promy, bo nie miałem okazji się przekonać, ale dover w 100proc odpada. pozdr
witam szukam pracy to sa moje uprawnienia:
− II Ż żurawie samojezdne
− Palownice klasa 3
− Kafary
Prawo jazdy kat B, C, C+E
Kurs na przewóz rzeczy
Podstawowa znajomość języka angielskiego
Znajomość obsługi komputera
moje [gg]
Hej. Pilnie poszukuje zdecydowanej osoby do wspólnego wyjazdu do Londynu na przestrzeni kilku dni w celach zarobkowych.
Pozdrawiam
Paweł
[email]
Tak szczerze to nie wiem czy wyjazd w lutym to dobry pomysł, jak by nie było mamy low season i o pracę trudno.
Witam!

Ja nie szukam chetnych do wyjazdu mieszkam tu od 9 lat i dobrze poznalem realia bycia w tym kraju ale raczej adresuje ta informacje do ludzi ktorzy tak bardzo chca wyjechac w CIEMNO do Anglii.Pisze bo mam dzieci w takim wieku jak Wy 20-23 lat.W sumie Wiem ze jestescie jak mlodzi gniewni szukacie lepszego zycia kasy wrazen itd ale badzcie ostrozni.Powiem tak,bardzo krotko nie wiem jakie macie wyobrazenie i czego nasluchaliscie sie o byciu tutaj ale jak nie macie na poczatek kasy na przetrwanie lub PRAWDZIWYCH przyjaciol u ktorych moglibyscie sie zatrzymac to nawet tu nie wjezdzajcie.Jezeli natomiast jest inaczej i do tego ktores z Was chce sprobowac ulozyc sobie zycie to jestem w stanie troche mu w tym pomoc.Mieszkam w Northampton to dosyc dobre miejsce na znalezienie pracy.Ja nie obiecuję nikomu ze dostanie ja na tacy ale zainteresowanym moge przeslac adresy naj bardziej popularnych agencji pracy do ktorych mozecie sobie sami zadzwonic i dowiedziec sie jakie macie szanse jezeli wogole nie znacie jezyka to zapomnijcie o tym pozniej trzeba wypisac formularze zalatwic tak zwany insurance number( numer ubezpieczenia)bez tego nie ma startu a czeka sie na niego ok. miesiaca to tez trzeba przetrwac.Moge zalatwic Wam pokoj ceny rozne od 55- 90 za tydzien.no i kaucja w wysokosci tygodniowego czynszu jest taka strona Polak w Northampton tam w ogloszeniach mozna sie zorientowac w cenach lub zadzwonic pogadac po polsku.Moge takze pomoc w transporcie z lotniska czy dworca autobusowego,jesli z Luton 35 futow ze Standsted 70.Moge pomoc takze na miejscu w podpowiedziach w stylu jak sie rozliczac jak dostac benefity dla rodziny czy singla poznac miasto i takie tam inne rzeczy.Moja oferta pomocy jest bezplatna nie dla osob ktore przyjezdzaja sie tu bawic tylko dla tych ktorym pobyt tutaj jest potrzebny w innym przypadku moj kontakt sie urywa.Wiec jesli komus to pasuje ZAPRASZAM.piszcie na adres [email] jeśli podacie stacjonarny numer tel oddzwonie .

Do uslyszenia i Pozdrawiam

Grzegorz
Czy mógłbyś sprawdzić czy podałeś poprawnie adres email? Bo wiadomości do Ciebie mi nie docierają i wyświetla mi się że podany adres email nie istnieje. Proszę o odpowiedź bo chciałabym porozmawiać z Tobą
Również chciałabym wyjechać i wolałabym z kims, najlepiej z dziewczyna ..jedna lub wiecej. w grupie razniej. piszcie na priv!
Nwianka25, Kiedy planujesz wyjazd. Skąd jesteś?
Ja sierpień 2013
Witam! prosze użyć adresu [email] Pozdrawiam
kto wybiera sie do butlins minehead przez agencje lsj ? [gg] , prosze o kontakt osob ktore maja zamiar wyjazdu, ale rowniez osoby, ktore tam aktualnie pracuja lub pracowaly.
DZIEKUJE ZA UWAGE
nie wiem czy to ten sam butlins hotele i apartamenty? znalam kilka osob ktore tam pracowaly. nie pakuj sie w klopoty. to obozik pracy z zalosnymi Polakami ktorym sie wydaje ze zlapali pana Boga za nogi bo maja kontrakt na sprzatanie.no chyba ze jestes w tragicznie trudnej sytuacji zyciowej.
Witam :) Szukam kogoś do wyjazdu, najchętniej koleżankę z Wrocławia. Zamierzam wyjechać pod koniec marca, początek kwietnia..
Cytat: belka-isabelka
Witam :) Szukam kogoś do wyjazdu, najchętniej koleżankę z Wrocławia. Zamierzam wyjechać pod koniec marca, początek kwietnia..

napisz co i jak planujesz - [email]
Na razie moje plany co do wyjazdu agencyjnego zostały zweryfikowane przez jedną z uczestniczek tego forum i zostałam odwiedziona od tego pomysłu..
Hej, szukam pracy na okres sierpień- październik. Jestem fizjoterapeutką, angielski mam ok, nie mam prawa jazdy. Mam 25 lat, jestem z lubelskiego. Proszę o kontakt [email]
Witam, mam 20 lat, pracuje w marnej firmie i planuje wyjazd za granice, samemu sie troche boje ^^ w marcu-kwietniu planuje kupic jakis samochod... w ew. z pieniedzy za samochod moge zostawic na zycie :)
jestem z lodzkiego, nie mam swojej rodziny i dziewczyny wiec nie trzyma mnie tu nic na dluzszy wyjazd. Najchetniej z poczatku wyjazd sezonowy niemcy/anglia. Szukam chlopakow lub dziewczyny do ugrania tematu pod kontaktem: 789[tel]lub [gg]
angielski komunikatywny, niemiecki slabo, uprawnienia na wozki widlowe z certyfikatami i badaniami psychologicznymi + doswiadczenie, w razie czego jezyk moge podszkolic.
Zapraszam do kontaktu, wyjazd tak okolo kwietnia-maj.
Też przymierzam sie do wyjazdu za granicę, niby prace w PL mam ale bez rewelacji ogolny staż pracy 6 lat juz a nic sie czlowiek jeszcze nie dorobil, nic mnie tu nie trzyma rodziny jeszcze nie mam dlatego chodzi mi po glowie wyjazd. Angielski podstawy, prawko jest, upr na wozki widlowe, pracy fizyczna mi nie straszna. Wiadomo samemu ciezko sie zebrac do wyjazdu ale jakby byla konkretna ekipa oferta rzucam prace i jade, myslalem o agencjach ale co sie naczytałem to strach.
Cytat: agosss
Cytat: belka-isabelka
Witam :) Szukam kogoś do wyjazdu, najchętniej koleżankę z Wrocławia. Zamierzam wyjechać pod koniec marca, początek kwietnia..

napisz co i jak planujesz - [email]
iza-belka - ale co zrezygnowałas całkiem czy jak?
Witam, planuje wyjazd do Londynu w marcu (max za 2-3 tygodnie), samolotem, planuje wynająć jakiś pokój z wyprzedzeniem. Poszukuje ew. 1 osoby do wspólnego wyjazdu. Wiadomo we 2 bezpieczniej.
Jestem mężczyzną, mam 21 lat, angielski na poziomie bardzo dobrym (mowa i pismo), prawko kat. B.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: [email]
Nie interesują mnie osoby, które palą bądź piją, mój wyjazd ma na celu szybkie znalezienie pracy.
edytowany przez rafal0123: 04 mar 2013
Nie.. :D nie zrezygnowałam oczywiście, szukamy z koleżanką bezpośrednio, przez bezpośrednie oferty, na razie bez odzewu.. no cóż
szukam partnerki do wspólnego wyjazdu za granicę rozmawiam w dwóch językach choć bardziej pasuje mi angielski mam 28 lat i pochodzę z woj wielkopolskiego
zależy mi na szybkiej i konkretnej zdecydowanej odpowiedźi podaję adres emeilowy [email] oraz numer tel 792753255
oczywiście partnerki bądż partnera w sensie wyłącznie zawodowych relacji planuję wyjazd na koniec marca proszę o poważne oferty pozdrawiam
witam szukam na nastepny tydzien osoby z samochodem do pracy do Angli na miejscu trzeba tylko znalezc pokoj do wynajecia praca jest pewna czekam na kontakt na moj numer [gg] w celu dogadania szczegolow wyjazdu tylko konkretne i powazne osoby pozdrawiam i czekam na kontakt
Szukam chetnej dziewczyny do wyjazdu do Doncaster. Jade w kwietniu,jestem ze Szczecine.Chetne kolezanki niech napisza na emaila [email]
Hej ja wylatuję 24 marca czy ktoś ma namiary na dobrą pracę i niedrogi pokój mój email [email]
Temat przeniesiony do archwium.
421-450 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia