szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
811-840 z 3652
Witam czy moglby mi ktos pomoc znalesc pokoj dla jednej osoby w Reading?planowany wyjazd 1 kwietnia prosze o pomoc
Ponawiam pytanie, czy ktoś chciałby jechać w kwietniu do Londynu?
Monmon94... z checia przyjzalbym sie Twojej propozycji... prosze o kontakt... [email]
Mam 24 lata... pracowalem w Holandii i Niemczech... znajomosc j.ang. nieco wiecej niz komunokatywna... poszukuje pracy... moze jest ktos sklonny zlozenia oferty pracy... kraj w sumie obojetny... mianowicie chodzi mi o zarobki w € lub £... kontak do mnie... [email] pozdrawiam...!
Cześć!
Szukam zdeterminowanej, biegle władającej językiem angielskim i ogarniętej życiowo osoby do wspólnego wyjazdu do Wielkiej Brytanii. Termin- Koniec lipca/ początek sierpnia. Miejsce- do uzgodnienia. Kontakt: [email]
Witam
Jestem Piotrek, mam 29 lat i chce wyjechać do UK w ciemno do pracy ( miejscowość nie ma dla mnie znaczenia) Szukam chętnych osób do wspólnego wyjazdu (w grupie 2-3 osób raźniej i taniej), obecnie mieszkam w lubelskim, ale pracowałem też we Włoszech i Holandii, Jestem otwarty, łatwo nawiązuje kontakty, a mój angielski jest komunikatywny. W Anglii chciałbym zarobić na utrzymanie mojej rodziny czyli żony i dwumiesięcznej córki Marcelinki. Zależy na jak najszybszym wyjeździe Proszę o kontakt tel: 793-440-977 lub mail: [email]
Cześć jestem Karol, mam 22 lata, jestem z województwa Małopolskiego, okolice Tarnowa. Szukam kogoś chętnego na wyjazd do Anglii na początku kwietnia bądź końcem marca. Znam płynnie angielski. W Anglii nigdy nie byłem, więc fajnie by było jechać z kimś. Jeżeli jesteś zainteresowany/a, daj znać, wszystko byśmy mogli bardziej szczegółowo omówić na Skype!
e-mail: [email]
Nie mozna znac angielskiego plynnie
Mozna mowic plynnie po angielsku
OSOBY CHĘTNE DO WYJAZDU DO UK Z PODKARPACIA LUB RESZTY POLSKI A NIE MAJĄCE KOMPANA PROSZĘ O KONTAKT ...!! POZDRAWIAM I CZEKAM NA INFO : [email] lub 73[tel]
zielonosiwy, dzięki , że mnie poprawiłeś :P Więc mówię płynnie po angielsku:D
Hej :)
W tym roku piszę maturę lecz nie wiem co dalej... chce wyjechać do Londynu na kilka miesięcy, poduczyć się języka i może odnaleźć jakąś drogę w życiu? Szukam chętnych, którzy chcieliby wspólnie wyjechać. W Londynie mam rodzinę lecz wolałabym mieszkać z rówieśnikami. Planuje wyjazd na koniec czerwca, a przez pierwszy miesiąc chciałabym tam ,,posiedzieć'' i osłuchać się z językiem, a dopiero później zacząć prace, bo mój angielski jest tylko na poziomie liceum, a nie jestem pewna czy to wystarczy. Jestem komunikatywną osobą, lubię imprezować, ale też nienawidzę bałaganu wokół siebie. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na emaila : [email] ;)
Hej :) Nazywam się Ewa :) jestem tegoroczną maturzystką, i po maturze chciałabym wyjechać do Londynu. Mam tam siostrę i brata , lecz nie są oni skłonni aby mi pomóc w początkach.. Twierdzą że w wynajmowanym przez nich flacie jest za dużo osób itp.. ale nie ma co dusić ten temat.. W Anglii byłam już 3 razy ( odpoczynek-wakacje ) .. Angielki umiem na poziomie komunikatywnym.. Nie ma co ukrywać- to co się nauczyłam w szkole ... Od czerwca mam załątwioną pracę tutaj w Polsce jako kelnerka na okres letni do Karczmy , ale wolałabym własnie wyjechac za granicę. Jestem z województwa Lubelskiego i jestem otwarta na wasze propozycje :) Proszę pisać na mojego maila : [email] / na gg : 8791303 bądź tutaj na priv :) Pozdrawiam
Takie tam pisanie pisze tu na forum i piszę o wyjechaniu do UK.Mam konkretne pytanie bo z tego pisania nic nie wynika mam 29 lat Bez nałogów uczciwy nie szukający wrażeń ,spokojny chcę wyjechać do Anglii w przyszłym tygodniu(koniec marca) szukam towarzysza do mieszkania i szukania pracy we 2 osoby bezpieczniej.Wynajmiemy tam pokój w dużym mieście jak nie wypali to szukamy w innym.Trzeba działać ktoś chętny to niech piszę do Piotra lub dzwoni porozmawiamy a może ktoś ma konkretne propozycje tel.793-440-977 lub email [email] jestem z Woj. Lubelskiego.Jestem zdeterminowany i liczę na poważnych ludzi
hej, tez planuje wyjazd . Jak narazie raczej londyn, mam tam znajomych i tez w okolicach londynu. Moze ktos jest chetny razem zorganizowac wyjazd . NIewiem kiedy sie wybiore bo mam kilka spraw do załątwienia, mniejwiecej za 1-3 msc chciałabym tam byc. Niestety nie moge zapewnic ani mieszkania ani pracy ale w miare mozliwoci pomoc zawsze to juz nie jest wyjazd w ciemno:)
GLASGOW początek maja. Szukam 2-3 osoby (są wolne trzy pokoje w mieszkaniu pięciopokojowym), które pomogą mi w remoncie mieszkania: malowanie, sprzątanie, fajnie gdyby choć jedna osoba znała się na hydraulice... jeżeli jest chętna dziewczyna niech pisze trzeba doszorować kuchnie, roboty max. na 10 dni... w zamian za pomoc w doprowadzeniu mieszkania do porządku oferuję umeblowany pokój na miesiąc gratis... jest to dobra oferta dla osób, które chcą wystartować w UK i zminimalizować początkowe koszty, w ciągu miesiąca można załatwić formalności: nr NIN, konto w banku, zarejestrować się w przychodni i znaleźć pracę... Mariusz skype: raster-mario.
Szukam kogoś kto chce pojechać do pracy do Anglii jakoś w czerwcu, po maturach, angielski niby bardzo dobry ale potrzebuję praktyki na miejscu, nie mam ogarniętej żadnej pracy ani mieszkania no i przydałoby się towarzystwo żeby było raźniej :> Dominika, 20lat. kontakt: [email]
kogoś z Wrocławia na wyjazd , obojętnie kiedy i gdzie. ja 30 lat, chlopak, biegły angielski, znam UK. nie chce już siedzieć w PL
Cytat: ania757
hej, tez planuje wyjazd . Jak narazie raczej londyn, mam tam znajomych i tez w okolicach londynu. Moze ktos jest chetny razem zorganizowac wyjazd . NIewiem kiedy sie wybiore bo mam kilka spraw do załątwienia, mniejwiecej za 1-3 msc chciałabym tam byc. Niestety nie moge zapewnic ani mieszkania ani pracy ale w miare mozliwoci pomoc zawsze to juz nie jest wyjazd w ciemno:)

Hej Ania może jakieś namiary do siebie e-mail?:)
[email] :) piszcie jak cos, postaram sie pomoc
Witam. Mam 19 lat i po maturze chciałabym wyjechać do pracy za granicę. Czy jest tutaj ktoś kto pomógłby mi? Lub przyłączyłby się do mnie? Jestem miłą rozrywkową dziewczyną :)
[email]
Hej! Paulina, 18, Lubelskie. Po maturach chętnie pojadę do pracy za granicę. Chcę zarobić trochę kasy na utrzymanie się na studiach, po za tym uważam, że to ciekawe doświadcznie. Tylko wiadomo, że samemu to ciężko :>
Cześć ja jade do Londynu w ten czwartek mam opłacone 2 przejazdy a jade tylko ja wiec jeden opłacony przejazd jest wolny.Miala jechac ze mna moja dziewczyna ale wczoraj zerwaliśmy.Udziele Ci wiecej informacji jeżeli sie zdecydujesz
To mówisz Tomq1985 że masz zamiar jechać sam a co z tym wykupionym miejscem ?Może ja bym z tobą pojechał wybieram się do Anglii.Piotr 29
Witam!. Mam na imię Max, 21 lat, jestem z Ukrainy. Studijuje już 2 lata w Lublinie ( Hotelarstwo i gastronomia). Mam niektóre doświadczenia pracy za granicą, zeszłym latem pracowałem na praktykace w 5 gwiazdkowym hotelu jako kelner ( Grecja). Tym latem chcę pojechać do Anglii na zbiory owoców lub innej dostępnej pracy. Języki ( Angielski- komunikatywny, Niemiecki - podstawowy, rosyjski ojczysty ). Jestem bardzo wysportowanym, wesołym, odpowiedzialnym chłopakiem. Jezeli ktoś planuje jechać i ma coś ciekawego to proszę pisać na mojego maila [email] . To jest moja strona internetowa ( http://vk.com/id34725664).
Pozdrawiam Max!
Witam! Mam na imie Robert, mam 20 lat. Chcę razem z kolegą (również w moim wieku) wyjechać do Londynu w czerwcu. Szukamy pracy, możemy robić cokolwiek! Sprzątać, pomagać na budowie, zbierać owoce, wszystko. Jeśli znalazłby się ktoś tak miły i pomógł nam na początku w znalezieniu pracy bylibyśmy bardzo wdzięczni!
Kontakt :
[email]
gg : 13388255
Witamy ! Jesteśmy tegorocznymi maturzystkami. Poszukujemy pracy, aby móc zarobić na studia. Interesowałaby nas praca od czerwca/lipca. Możemy podjąć się pracy na zbiorach, ale jeśli pojawiłyby się jakieś inne oferty pracy, chętnie wzięłybyśmy je pod uwage. Jesteśmy odpowiedzialne, uczciwe i sumienne. Umiemy posługiwać się językiem angielskim. Czekamy na propozycje.

Kontakt:
[email]
Szukam pracy w Anglii, miejscowośc obojętna. Praca może być w budowlance, rolnictwie, handlu lub usługach. Jestem zdecydowany na wyjazd, nawet w kwietniu. Znam angielski w stopniu komunikatywnym. Poszukuję partnera, który ma możliwość zaczepienia się na początek. Możliwość zakwaterowania to już dużo. Wiem że począki są najtrudniejsze. Mój e-mail : [email]
Hej Jestem Agnieszka za 2 miesiące jadę do Anglii. Jak by ktoś chciał jechać w ciemno czy ma jakieś pytania na temat wyjazdu , mieszkania czy życia w Anglii itp itd to niech wali śmiało a na pewno coś podpowiem pomogę a jak już będę tam to może nawet znajdę dla jakiejś fajnej osoby pracę ,dam namiary... A jak są tutaj panowie którzy znają się dobrze na budowlance i znają komunikatywny Angielski to proszę o kontakt a dam namiary do znajomego w Anglii a on na pewno pomoże ;) [email]
za dwa miesiace zaśpiewam:

Agnieszka już dawno w Polsce nie mieszka
Hej wszystkim. Jestem Magda ;) mam 26 lat. Chciałabym w kwietniu wyjechać do pracy do Anglii na własną rękę bez żadnych agencji...Dobrze by było jak by ktoś mi potowarzyszył w podróży i tam na miejscu :) Raźniej i bezpieczniej. Angielski komunikatywny (w Polsce tak myśle) tam pewnie zmienie na jakiś czas zdanie ale osłuchanie i bycie tam myślę że wiele pomoże :) Doświadczenie w pracy na obczyźnie nie mam ale jestem bardzo zmotywowana by coś w życiu wreszcie zmienić :) Jestem pogodną dziewczyną, przyjazną i godną zaufania. moj mail [email] Pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.
811-840 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia