szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1951-1980 z 3652
>>>>Poziom absurdu w Polsce dochodzi do granicy płynnego absurdu .
Ktos bardzo madry kiedys powiedzial : May you live in interesting times.
Gdyby nic sie nie dzialo w Polsce, to bys sie znowu skarzyl na nudnosc w kraju, a tak to chociaz masz bezplatny Theatre of the Absurd. :-)
Dear terri to jakbyś jadł tosty z flauszowego angielskiego pieczywa z konfiturą z czerwonej cebuli 3 x dziennie po 3 kromeczki. Chce sie ....śmigać tęczą;) Nie dołuj sarkastycznie ok ;P
Cytat: deedee1986
Witajcie Rodacy! Poziom absurdu w Polsce dochodzi do granicy płynnego absurdu więc jak większość uciekamy.Z drugiej strony słyszę jednak,że Polacy w uk przpoczwarzają się z hiperwilki.Z tego nudnego wstepu;) czy ktoś miał by namiar na jakąś w miarę nie niewolniczą pracę w dowolnej części Wyspy dla jednego lub 2 chłopaków jeden całkiem mówi po ang, drugi postawowy( pracowci, niepalący).Pozdrawiam jeszcze z Polski;)

W co sie przepoczwarzaja? :P
w hiperzmutowanewilki w barankowatej skórce( zasłyszane; od xy osób:)
Cytat: deedee1986
w hiperzmutowanewilki w barankowatej skórce( zasłyszane; od xy osób:)

No ok ale co to znaczy? :p
Proszę Cie nie zmuszaj mnie do wyjaśniania oczywistości.
Ok prosto z mostu; udają przyjaciela ażeby w ostatecznym rozrachunku tylko Ci zaszkodzić
Cytat: deedee1986
Dear terri to jakbyś jadł tosty z flauszowego angielskiego pieczywa z konfiturą z czerwonej cebuli 3 x dziennie po 3 kromeczki. Chce sie ....śmigać tęczą;) Nie dołuj sarkastycznie ok ;P

Jakie to znowu 'sarkastucznie' - to bylo 'irony' but that's something you know nothing about ...
Cytat: deedee1986
Proszę Cie nie zmuszaj mnie do wyjaśniania oczywistości.
Ok prosto z mostu; udają przyjaciela ażeby w ostatecznym rozrachunku tylko Ci zaszkodzić

No to juz dawno slyszalem, dlatego trzeba uwazac np nie angazowac sie za bardzo w nowe znajomosci, ale ale ja spotkalem kilka osob z pl ktore byly ok i pomogly np z agencji pracy a reszta tez supermili ale to chyba byl falsz... ale nikt z pl mi nie zaszkodzil. Mieszkalem w Nottingham kilka miesiecy i planuje wrocic po zalatwieniu kilku spraw w pl, chyba kwiecien 2016
Nie wiem w ogole co to uk ze mna zrobilo :D tesknie za tym miejscem iii zreszta bylo tyle historii... ehhh mam nadzieje ze zdarze przed ewentualnym wyjsciem z unii, niby najwczesniej referendum maj 2016
Witam .Planuje wyjazd do Londynu lub niekoniecznie w te okolice .Poszukuję pracy na 2 miesiące. Znajomość języka mizerna ale są chęci do pracy .Jestem osobą odpowiedzialną i szukam również takiej osoby,która ma w planie wyjazd w następnym tygodniu .Łatwiejsze poszukiwanie pracy i mieszkania.Gdyby ktoś był zainteresowany podam nr tel lub oddzwonię.Tomasz.
"Jak ci Polak nie zaszkodzil to juz ci pomogl" - taka jest prawda. Wyjscie z Uni trwa 6-8 lat wiec nie musicie sie spieszyc mosci panstwo. Co do pracy na 2 miesiace to nie ma sensu nawet przyjezdzac chyba ze grupa 10 osob w juz ustalony rejon z ustalona praca na czarno, zbieranie jagod :D bo co wyjedziesz do londynu i co? wydasz 400 F na pokoj 100 na przelot poczekasz 14 dni zanim zdobedziesz Numer Ubezpieczenia popracujesz 6 tygodni uzbierasz 2.000 F . drugi meisiac meiszkanie 400 , powrot do kraju 100 F i co zarobiles 2 tys wydales 1000 F wracasz i masz 5 tys PLN ? to zamiast wydac kase na anglie lepiej jedz na wakacje w PL lepiej na tym wyjdziesz.
P.S. Juz nie liczylem jedzenia , biletow i rozrywek
edytowany przez to_nie_wiem_tego: 04 lip 2015
Cytat: to_nie_wiem_tego
" Wyjscie z Uni trwa 6-8 lat ...

Czy mozesz podac zrodlo tej informacji....to jest bardzo ciekawe..
No wiadomo ze nie od razu ale serio tak dlugo? To zdarze do tego czasu obywatelstwo zrobic :P jak wszystko bedzie ok... nie no, to wyjscie z unii to nie ma wielkiego znaczenia bo nawet jak wyjda tydzien po referendum i przed moim powrotem to i tak bede chcial tam wrocic, moze nie bedzie tylko to takie latwe jak teraz, podejrzewam ze podobnie jak z Norwegia, no nic, zobaczymy. Co do polakow to tak piszemy ale nie wszystkich to dotyczy, i niestety czasami mozna sie bardziej zawiesc na wieloletnich znajomych (ktorzy tam mieszkaja i udawali przyjaciol, a najlepszymi przyjaciolmi byli jak czegos potrzebowali...), niz na obcych, tak bylo ze mna no ale dobrze, uczymy sie na bledach i przynajmniej wiem na czym stoje :)
edytowany przez [konto usunięte]: 04 lip 2015
Nie ma to jak minusowac wiadomosci bez powodu :D
Co do wyjscia z ue to Polska ma chyba zapisane w traktacie 2 lata, tyle niby trwa ta procedura wiec chyba uk ma tyle samo a moze sie myle, pozniej moze poszukam info albo jutro
Ale masz ubaw :D spoko :D
Cytat: sciemaaa
Co do wyjscia z ue to Polska ma chyba zapisane w traktacie 2 lata, tyle niby trwa ta procedura wiec chyba uk ma tyle samo a moze sie myle, pozniej moze poszukam info albo jutro

Tez widzialam juz na necie ze to jest 2 lata. To jest takie pozegnanie.
W sumie nie wiem po co o tym wspomnialem :D to raczej pewne ze nie wyjda
Chociaz szczerze mowiac byloby o wiele lepiej gdyby wyszli. Skonczyloby sie wyludzanie pieniedzy przez nierobow, nie tylko z Polski, i szczerze wg mnie powinni deportowac kazdego kto jest tam tylko dla pieniedzy, szokujace troche, jak mozna mieszkac w kraju ktorego sie nie lubi tylko dla funcikow... osobiscie znam takie osoby i to co mozna przeczytac w necie o nienawisci polaczkow mieszkajacych w uk do Anglikow, ciezko w to uwierzyc. Mogliby z takimi nieudacznikami zrobic porzadek!!! Minusujcie :D
Cytat: sciemaaa
to raczej pewne ze nie wyjda

lubie to okreslenie : 'raczej pewnie' , bo dokladnie nie rozumiem co to znaczy.
Czy wyjdza czy nie, czy raczej wyjda czy nie, czy jestesmy pewni ze wyjdza, czy calkowicie nie mamy pojecia.....:-)
Ja jestem za OUT..
Troche czytalem na ten temat i wydaje mi sie ze nie wyjda
Z uni nie da sie wyjsc. Zadne traktaty czy dyrektywy okreslajace wyjscie z uni nic nie znacza. Ktore panstwo stac na oddanie dotacji?
edytowany przez to_nie_wiem_tego: 05 lip 2015
Cytat: to_nie_wiem_tego
Z uni nie da sie wyjsc. Zadne traktaty czy dyrektywy okreslajace wyjscie z uni nic nie znacza. Ktore panstwo stac na oddanie dotacji?

To samo panstwo ktore wiecej wplaca do Unii jak dostaje w dotacjach. David Cameron obiecal referendum, i gdyby nie mozna bylo opuscic Unii, to przeciez jego slowa bylyby warte tyle co nic. Ale jak wiemy, 'politicians' zmieniaja swoje zdania....pozyjemy i zobaczymy....
Bo to wlasnie jest dla takich ludzi jak Ty terri, niewazne ze sie nie da wyjsc z uni zrobimy referendum , powiemy ludzia ze nie chcemy emigrantow. Lud sie ucieszy zaglosuje na mnie a przeciez wiadomo ze i tak emigranci robia nam duza kase wiec zostana, a z uni wyjsc sie nie da wiec zgonimy to na problemy jakie stwarza Unia. Ale ty czy miliony takich jak ty ktorzy mysla ze NO PRZECIEZ ZAPISALI ZE MOZNA W 2 LATA to na pewno mozna, sie ucieszy i mysli ze no przeciez KAMERON by nie klamal. MHM jasne pokaz mi polityka ktory nie sklamal.
>>>>>Bo to wlasnie jest dla takich ludzi jak Ty terri,
...nie wiem dlaczego tak myslisz, ja tylko sie dostosowuje do tego co Rzad robi, obiecal referendum to zrobi, a czy ludzie pojda glosowac to jest drugie....
>>>powiemy ludzia ze nie chcemy emigrantow.
...nie widze co jedno ma do czynienia z drugim. Bedzie tak jak bylo przed Unia....
>>>Ale ty czy miliony takich jak ty ktorzy mysla ze NO PRZECIEZ ZAPISALI ZE MOZNA W 2 LATA to na
pewno mozna, sie ucieszy
...nie wiem w jaki sposob mozesz nawet przypuszczac co ja sobie mysle, do tego laczyc mnie z 'milionami takich jak ja'. Czy mnie znasz? Czy spales ze mna? Czy byles kiedys intymny? Czy wiesz jak ja zyje i z kim? Chyba jestes wrozka albo kims podobnym, bo ja tutaj nic o swoich myslach nigdy nie pisalam, a widze, ze ty je juz znasz....a tu mowia, ze facet nigdy nie wi co kobieta mysli....
>>>>pokaz mi polityka ktory nie sklamal
...sa tacy, tylko ty za krotko zyjesz zeby ich znac. Nikt z nas nie jest bez grzechu i kazdy czlowiek cos ukrywa.
Widzę, że się tu u góry toczą polityczne dyskusje :)
Wracając do istoty wątku: Szukam osób chętnych na wspólny wyjazd do pracy, na kilka miesięcy. Od dłuższego czasu próbuje coś znaleźć w moim mieście, jednak z marnym skutkiem. Jeśli też jesteście zainteresowani, piszcie proszę, razem zawsze raźniej.
Cytat: terri
David Cameron obiecal referendum, i gdyby nie mozna bylo opuscic Unii, to przeciez jego slowa bylyby warte tyle co nic.
Ja nie przypsuzczam co sobie myslisz tylko wiem, cycta powyzej wszystko tlumaczy
Cytat: to_nie_wiem_tego
Cytat: terri
David Cameron obiecal referendum, i gdyby nie mozna bylo opuscic Unii, to przeciez jego slowa bylyby warte tyle co nic.
Ja nie przypsuzczam co sobie myslisz tylko wiem, cycta powyzej wszystko tlumaczy

Koniec dyskusji, bo widze, ze nie tylko nic nie dodajesz do tematu, ale najpierw mnie obrazasz, a dopiero pozniej nie wiesz jak sie usprawiedliwic.
Watek nie jest o polityce, tylko o tym, ze ludzie chca wyjechac do UK do pracy.
Czesc, szukam osoby ktora jest gotowa wyjechac w tym tygodniu:) pozdrawiam.
Cześć jakiś czas temu pisałem że szukam osób do wyjazdu do Anglii i teraz ponawiam propozycje 10-12 sierpnia wyjazd chętne osoby proszę o kontakt ze mną na e-mail lub numer :) przepraszam że nie odpisywałem na niektóe e-maile po prostu brak czasu jedziemy w 3-4 osoby najlepiej miejsca wolne pomogę z różnymi rzeczami jak coś Pozdrawiam :) no do 25 lat osoby najlepiej żeby mi staruszki nie pisały :D w grupie raźniej wyjazd na bardzoo długoo.. jak coś pisać dam znać co i jak. [email] czekam na e-maile :)
edytowany przez nexus1990: 06 lip 2015
Temat przeniesiony do archwium.
1951-1980 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia