szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2671-2700 z 3652
Siema wszystkim to ponownie ja a wiec chciałbym zaprosić kogoś z was aby dołoczył sie do wyjazdu mianowicie jade z kolega 11 lipca do Londynu w sumie w ciemno ale wiemy co i jak ogarnoc wiec luz jezeli ktos ma ochote pisac domnie mamy po 20 lat jesteśmy z łódzkiego.
[email]
ps najlepiej jezeli ktos sie zdecyduje zeby spoktac sie przed i pogadac.
dajmyradewAnglii

Nie znajdziesz dziewczyny.Wszystkie sie boja.

Domnie napisalo pare po poszukiwaniu na roznych forach ale to byla praktycznie 1 dniowa wymiana maili a potem cisza.

Szkoda nerwow i jedz sam .Na miejscu kogos poznasz.
Szukam dziewczyny z Krakowa i okolic ktora by chciala wyjechac do Anglii do pracy. Moja dziewczyna chce wyjechac i szuka towarzyszki na wyjazd. Praca, mieszkanie itp zalatwione od reki.
CSCS, FLT i prawko na tiry to ma byc cos? Ja moglem to zrobic 5 lat temu jakbym chcial ale wolalem sie uczyc, skonczyc uniwerek i zostac Managerem w firmie import/export samochodow do chin, dubai, ameryka, japonia itp. VW Passat 2015 2.0 + Fiat 5[tel], wlasny dom(3 pokoje semi-detached).
Siostra prawnik zarabia 80,000+ rocznie. Wiec twoje uprawnienia i doswiadczenia maja malo wspolnego z bycie samotnym. Jak ja nie moge znalesc kogos, to ty napewno nie znajdziesz normalej dziewczyny. Nie istnieja, puszczaja sie, blachary. Pozdro.

P.S Zalozymy strone na fb/www? Samotni i wyksztaleci ;)

Pozdrawiam cie dajmyradewAnglii
Ci dwaj wyżej to tak na poważnie? haha :D , To co sie dzieje niekiedy na tym forum to przechodzi ludzkie pojęcie.. :D
Jasne ;) bo powaznie to sie w trumnie lezy a my lezymy na nordyckej lodzi ktora jest wypchana bogactwem i chwala tylko brakuje nam kobiety zeby splonela z nami jak odplyniemy.
Dramat. :D
Szukam dziewczyny z Krakowa i okolic ktora by chciala wyjechac do Anglii do pracy. Moja dziewczyna chce wyjechac i szuka towarzyszki na wyjazd. Praca, mieszkanie itp zalatwione od reki.
Jestem chętna na wyjazd do pracy do Anglii, znam angielski, jestem z okolic Radomia, chętnie wyjechałbym z większej grupie osób, jak coś to piszcie na priv
Mandavar mam w dupie jak świetnie znasz angielski spójrz na to z tej strony i ty coś osiągnełeś i ja zaprzestań na tym i się ciesz ja zagram w terenie a wirtualny świat pierdolę :-0
-.-'
Szukam pracy za granicą. Mam 23 lata mam samochód i trochę kasy na start. Podejmę się każdej pracy . Jestem z woj mazowieckiego ze wsi . Mogę zacząć prace od zaraz bo aktualnie nie mam pracy i siedzę w domu . Musze się wyrwać z tego zadupia kiedyś. Czekam na jakieś propozycje dziękuje
Witam mam 34 lata mieszkalem w UK 8 lat, wrocilem w 2012, z powodow rodzinnych teraz mam zamiar wrocic, po paru latach w PL mam dosyc, pracodawcy ktorzy niewyplacaja itp, szukam chetnej osoby do wyjazdu jestem w stanie ogarnac prace na poczatek w lidlu w londynie 9.45 brutto znajomosc jezyka komunikatywna na poczatek nie jest zle, mam wyrobione papiery do pracy z zywnoscia pracowalem 7 lat w jednej firmie Lea and Perrins, wiem co I jak znam dobrze angielski Prosze o kontakt osoby ktora mialy by ochote razem wyjechac wychodzi taniej itp wynajecie pokoju I wogule czekam na tel lub sms 799748001 jestem z Trojmiasta Pozdrawiam
Hej mam 22 lata i jestem z Lublina. Poszukuję towarzyszki wyjazdu. ;)
Z zawodu jestem fryzjerka, ale ciężko znaleźć uczciwego pracodawcę. Zarobki są marne. Im szybciej tym lepiej. Wszędzie aby nie do niemiec. Pozdrawiam
Witam,zna ktoś lub miał styczność z agencją i może powiedzieć o niej kilka zdań ? Chodzi mi o agncję , która nie zostawi na lodzie i ma nie najgorsze opinie
Witam! Planuje na dniach wyjazd do uk, konkretnie do Anglii, może ktoś chętny. Trzeba się podreperować finansowo. Krzysztof 38 [email]
panna 40 lat szuka bezdzietnego kawalera domatora powyzej 170 cm na stały zwiazek i wyjazd w okolicach mojego wieku ja zach-pom
[email]
jeśli ktoś reflektuje na kierowcę autobusu w Londynie, to przyjmują u mnie w firmie, nawet prawko robią http://www.metroline.co.uk/jobs/drivers.html
Uwaga oszuści w Anglii grasują cały czas. Jeśli natrafiłeś na to ogłoszenie to OSZUST.

Oferta pracy dlugoterminowej dla osob z doswiadczeniem w pracy w magazynach.
Praca w magazynie odziezowym w Manchesterze ,11kwietnia podpisanie umowy i start pracy.
Umowa zapewnia zatrudnienie od 2 do 12 miesiecy ,o jej dlugosci zdecydujesz sam.
Gwarantowane 45 godzin tygodniowo,szukamy osob ,ktore beda umialy pracowac w zespole jak
i na samodzielnych stanowiskach.Oferta bezposrednio przez pracodawce,nieponosicie zadnych kosztow
w zwiazku z uzyskaniem pracy.Zatrudniona osoba bedzie odpowiedzialna w wiekszosci za pakowanie odziezy
,uzupelnianie lokacji czy tez metkowanie oraz przyklejanie cen.Praca nie wymaga znajomosci jezyka angielskiego.
Na miesjcu polski konsultant,ktory pomoze w formalnosciach oraz organizacji zakwaterowanie jak najblizej miejsca pracy.Zgloszenia przyjmujemy od kobiet/mezczyzn/par do 6 kwietnia,przeslij swoje dane wraz z numerem telefonu,odpowiadamy na zgloszenia w ciagu 24h,przeslemy ci informacje ogolna,ktora bedzie zawierala odpowiedzi na wiekszosc pytan zwiazanych z praca za granica,jezeli nieznajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie pytania napiszesz do nas badz zadzwonisz do polskiego konsultanta. zgloszenia prosze kierowac na email [email] badz za posrednictwem strny na ,ktorej znalazles ogloszenie.

Podpisuje się jako Staniszewski i podaje te dane :Telefon: 7 774 791 078
Adres e-mail.: [email]
Mam 18 lat, szukam chętnych do wyjazdu do pracy, w lipcu, sierpniu lub wrześniu, aczkolwiek najbardziej korzystny jest dla mnie sierpień, na około pół roku, ale czas wyjazdu jest jeszcze do ustalenia. Szukam młodych ludzi w granicach 18-23 lat do wynajęcia mieszkania i wspólego spędzania czasu, wiadomo , że z kimś zawsze raźniej :) Płeć obojętna. Jeśli ktoś jest zainteresowany mój mail to : [email] :D
Wyjeżdżam pod koniec kwietnia może i wcześniej , to zależy. Szukam chętnych ,tylko proszę o poważnych ludzi, bo ostatni znajomy z tego forum obiecywał wyjazd - ze pomoże i ma już nawet miejsce pracy w Lidlu oraz mieszkanie co przyszło do szczegółów ,to okazało się iż muszę mu przesłać zadatek na wynajem 1100zl. Komuś przesłać, nie wiadomo kto to jest? Pewnie oszust.Uważajcie na takie znajomości! Tak więc,czekam na propozycje wyjazdu do UK. Krzysztof
Do DajmyradewAnglii. Brak doświadczenia i naiwność wyjeżdżających równa się Katastrofa, no ale z drugiej strony gdzieś to doświadczenie trzeba zdobyć. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:)
Helou, dla zdecydowanych, mam wolny pokój (dwójka) w moim domu w Telford,
lokalizacja domu tf42qs - link poniżej,
w Telford jest praca przy pakowaniu kurczaków - przez agencję, , wiem, bo lokator który właśnie wraca do PL miał propozycję, i studenci których miałem w zeszłym roku (czworo) też dostali tam pracę. Zawsze to coś napoczątek.
Nie jestem pośrednikiem pracy, w agencji bedziesz zdany/na na siebie,
służę natomiast radą (jestem tu już od 10 lat),
gwarantuję natomiast, że po postawieniu nogi w UK
będziesz miał/ła dach nad głową i transport z lotniska

W domu mieszka tylko jedna osoba, kobieta. (ja się jeszcze nie wprowadziłem)
cena za tydzien to 75/funtow (85dla dwóch osób - para lub dwie dziewczyny),
podaruję Ci/wam depozyt na początku, bo wiem jak to jest przyjeżdżając z PL,
jak zaczniesz/cie pracę to wtedy tygodniowy depozyt byśmy zrobili.
Wszystkie rachunki i internet wliczone.
Kto pierwszy ten lepszy.
acha, odbiorę z lotniska Luton, bo mam po drodze (będę jechał z Potters Bar)
wyglad pokoju na moim profilu:
https://www.facebook.com/andrzej.rosolowski.7/media_set?set=a.93[tel].1[tel].1[tel]&type=3&uploaded=8

lokalizacja domu.
https://www.google.co.uk/maps/place/George+Chetwood+Ct,+Dawley,+Telford+TF4+2QS,+UK/data=!4m2!3m1!1s0x48707f779d285905:0x9bc5c28a2849e1ef?sa=X&ved=0ahUKEwj23daOt-nLAhWEshQKHW7xDagQ8gEIHDAA

Pozdrawiam
Andrzej.
edytowany przez AndiiUK: 10 kwi 2016
czeesc dziewczyny! mezczyzni tez ;d
wybieram sie do anglii, ale samej smuutno, wiec szukam dziewczyn/y, ktore rowniez chcialyby wyjechac :) w kupie razniej! nie jest to moj pierwszy wyjazd za granice, jezyk znam bardzo dobrze, jestem raczej ogarnieta, wiec jesli ktoras jechalaby po raz pierwszy, to sluze pomoca :) lat mam 24, choc nie wiem czy to istotne ;d czekam na chetne, mam nadzieje nowe kolezanki! ;d moj mail - [email] badz priv.
Hej wszystkim:) szukam Ani Małeckiej z pod Krakowa z którą byłam w tamtym roku w Londynie na okres wakacji. Kontakt sie urwał, ale może zaglądasz tu?:)
I druga mysl, czy ktoś z Was wybiera sie od maja do wrzesnia w okolice Londynu?
Witam wszystkich !
Na początku lipca planuje wyjazd do UK. Najlepiej Londyn ew. jakieś inne duże miasto.
Mam 22 lata i mieszkam w Kielcach.
Zacznę od tego że mam kilka pomysłów na własny biznes w UK. Nie jest to typowa działalność firma, sklep itp. Raczej coś bardzo nietypowego. Dodam że szukam kogoś kto także chce wyjechać i zaryzykować. Jadę z dziewczyną( ona pracę będzie miała załatwioną na miejscu przed wyjazdem)
Poszukuje osoby kontaktowej, z uśmiechem na twarzy, która nie boi się kontaktu z ludźmi, ponieważ mój pomysł będzie wymagał kontaktu i rozmowy z osobami przez cały dzień.
Bardzo ważna kwestia, jeżeli boisz się ryzyka, nowego pomysłu i dozy szaleństwa NIE PISZ !
Ważną kwestią jest uśmiech na twarzy i łatwość nawiązywania kontaktów.
Język angielski wymagany chociaż na poziomie minimalnym.
Co do kwestii mojego pomysłu więcej informacji na PRIV ew. mail [email]
Kilka słów o kosztach wyjazu do UK i dokumentach:
Do zwykłych prac to żadne dokumenty nie będą Ci potrzebne,
na początek to paszport, na niego otworzysz konto w banku, na podsawie umowy zamieszkania którą otrzymasz od Ladlorda.
Jak już podejmiesz pracę, to zadzwonisz aby się umówić o przyznanie numeru NIN w lokalnym biurze które się tym zajmuje (początkowo pracodowaca nada Ci tymczasowy).
na początek jeśli idzie o środki na utrzymanie się,
1) to rent, weź na kilka tygodni a będziesz miał rezerwę czasu na szukanie pracy, czyli 75/tydz w środkowej Anglii, natomiast w Londynie 100-130/tydzień za pokój, licz 3 tygodnie.
2) jedzenie - bez szastania i stołując się w domu myślę ze 30funa na tydzien wystarczy.
3)na środki czystości, proszek do prania, papier toaletowy itp 20, sim carta z internetem 10funa z 500mb data/mc czyli razem trzy dychy 30.
4) jakieś pieniądze na bilety autobusowe, bo choć do centrum dojdziesz na nogach to jak podejmiesz pracę, pewnie będziesz musiał dojeżdżać, a zanim ci firma zapłaci to z tydzien/dwa może potrwać 50 - Londyn to inna bajka.
5) pieniądze na powrót (w tym transport na lotnisko no i bilet).

Jakby się ktoś załapał na te kurczaki o których wspominałem (a rotacja jest spora, bo ludzie szukają przyjemniejszych prac), to powinieneś z 1200/mc zarobić na rękę, wieć po opłaceniu pokoju i kosztów życia ze 600-700funa/mc powinno ci zostać.
Siema, my też planujemy wyjazd do UK. Na początek planuję pojechać sam około połowy maja ale nie później niż 1 czerwca. Mam trochę znajomych w UK, ale to co się słyszy po polakach w UK to sama prawda, nie ma co na nich liczyć. Dlatego prosić się nie będę i planuje pojechać bez ich pomocy. Nie mam wybranego miejsca dlatego zastanawiam się, czy jest na forum jakaś miła osoba co pomaga rodakom na start. Oczywiście za całą pomoc bym odpowiednio podziękował, ale za nic nie płacę z góry. Planuje zapakować dobytek na przyczepkę i jadę. Jestem ze Śląska, okolice Rybnika. Na razie jestem na etapie rozsyłania podań przez internet ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Wiem, że lepiej by było komuś przesłać papiery do UK żeby osobiście dostarczył do JobCenter ale nie wiem, czy ktoś tu pomaga, byłbym wdzięczny za to. Będę wdzięczny za wszystkie rady, podpowiedzi i za każdą pomoc rodakowi. Z góry dziękuję.
Czy ktoś się orientuje na temat cięć w benefitach? Coś tam Cammeron mlaskał o 4 do 7 lat ale czy to już weszło w życie? Nie planuje korzystać bo liczę, że dam radę ale jest ktoś zorientowany w temacie?

PS. czy są jakieś firmy czy instytucje w UK co za opłatą pomagają na starcie?
No chyba, że macie namiary na jakiś Polaków co chętnie pomogą, byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam
Witam.
Chciałabym wyjechać z dziećmi (7 lat i 20 lat) do UK. Ciężko będzie znaleźć pracę, szkołę dla młodszego dziecka, mieszkanie??? Czy warto podjąć ryzykowna próbę???
Proszę o komentarze osób w podobnych sytuacji.

Dzięki
Temat przeniesiony do archwium.
2671-2700 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia