szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2731-2760 z 3652
Planuje po raz kolejny wyjechać do pracy do Holandii i szukam koleżanki do wspólnego wyjazdu ;-).
Oczywiście załatwiam prace przez fajna agencje ,praca w ogrodnictwie kwiaty doniczkowe .Zapraszam do kontaktu uczciwe dziewczyny ,bez nałogów i bezkonfliktowe, odpowiedzialne . Proszę o kontakt zdecydowane osoby na wyjazd [email]
Cytat: IzkaIzabela
Hej mam 22 lata i jestem z Lublina. Poszukuję towarzyszki wyjazdu. ;)
Z zawodu jestem fryzjerka, ale ciężko znaleźć uczciwego pracodawcę. Zarobki są marne. Im szybciej tym lepiej. Wszędzie aby nie do niemiec. Pozdrawiam

Hej mogę Ci zaproponować wspólny wyjazd do Holandii ,mam fajna agencje jeśli nadal kogoś szukasz to napisz ,możemy wyjechać praktycznie od zaraz [email]
Witam chce wyjechać do Anglii, będzie to mój pierwszy raz nie ukrywam tego, milo byłoby pojechać z kimś kto coś już tam ogarnia, nie mam obranego jeszcze jakiegoś dokładnego miejsca, ale nie chce aby było to jakieś wielkie miasto. Krzysiek lat 25, jeżeli ktoś byłby zainteresowany wspólnym wyjazdem proszę o kontakt na maila lub nr telefonu 6[tel]. Więcej informacji PRIV.
Hej, czy ktoś z okolic Radomia bądź Kielc wybiera się do Anglii w tym roku ?
Mam 18 lat, szukam chętnych do wyjazdu do pracy, w lipcu, sierpniu lub wrześniu, aczkolwiek najbardziej korzystny jest dla mnie sierpień, na około pół roku, ale czas wyjazdu jest jeszcze do ustalenia.Jestem miłą, ogarniętą i nie palącą osobą. Szukam młodych ludzi w granicach 18-23 lat do wynajęcia mieszkania i wspólego spędzania czasu, wiadomo , że z kimś zawsze raźniej :) Płeć obojętna. Jeśli ktoś jest zainteresowany mój mail to : [email] :D
Cytat: arek2084
witam , mam na imie arek , 31 lat , szukam wspoltowarzyszki do wyjazdu do uk , i wynajecia pokoju w celu obnizenia kosztow, jestem osoba spokojna, bezkonfliktowa i bez nalogow , moj mail [email] , [gg] , interesowalby mnie wyjazd w maju

A co to Aruś?
Przecież już miałeś koleżankę na wyjazd, a teraz jednak innej ofiary szukasz?
No tak, na obczyźnie łatwiej oderwaną od stada, zagubioną "owieczką" się "zaopiekować" buhahaha
Aha, jak tam poszukiwania lokum bez depozytów, w domu w którym mieszka tylko jedna osoba?
(Najlepiej gdyby to była długonoga kobieta o błękitnych oczach do lat 25ciu - tak na zaś, gdyby jednak nowo zwabiona koleżanka-współlokatorka nie chciała "współpracować", zawsze dobrze mieć drugą opcję)
hej mailru czu jak ci tam , zajmij sie swoim zyciem a nie wchodz z butami w cudze chlopczyku , to co robie to moja sprawa a nie twoja mnie twoj marny zywot nie interesuje wiec Tobie nic do mojego zycia, dziwne ze wogole umiesz czytac tylko zrozumienie zerowe , ale jak ktos sie urodzil bez mozgu to nikt nie zaradzi na to, ciekawe ilu rodakow okantowales na kase , wielki dobroczynca przestrzegajacy innych sie znalazl
Cytat: arek2084
hej mailru czu jak ci tam , zajmij sie swoim zyciem a nie wchodz z butami w cudze chlopczyku , to co robie to moja sprawa a nie twoja mnie twoj marny zywot nie interesuje wiec Tobie nic do mojego zycia, dziwne ze wogole umiesz czytac tylko zrozumienie zerowe , ale jak ktos sie urodzil bez mozgu to nikt nie zaradzi na to, ciekawe ilu rodakow okantowales na kase , wielki dobroczynca przestrzegajacy innych sie znalazl

Aruś, przed takimi jak Ty bedę zawsze przestrzegał młode dziewczyny, samo to że szukasz wyłącznie kobiety na wyjazd świadczy iż masz inny ukryty cel.
W jednym pokoju swobodniej będą się zawsze czuły osoby tej samej płci , poranne przebieranie, wieczorne wskakiwanie w piżamkę itp bez podglądania (wyjątkiem jest para tzn partner partnerka)
Zarzucasz mi że nie potrafię czytać i dziwisz się że myślę wysysając tezy z palca iż nie mam mózgu, sam zaś pienisz się przy klawiaturze gdy Cię zdemaskowałem, wymyślasz bajki że to jestem pijakiem, oszustem itp, zauważ że JA od nikogo nic nie chcę, nikogo nie namawiam, nie mamię, nie oczekuję od nikogo lokum.
A teraz popatrz na swoje prostackie i bezczelne wpisy, z trudem sklecasz poprawnie zdanie, ziejesz nienawiścią do "polaczków" oczekujac zarazem bez depozytów lokum od tych właśnie polaczków, wyzywasz rodaków na obczyźnie, puszysz się że już w uk byłeś, to weź że spakój walizkę i jedź sam skoro taki obeznany jesteś w temacie, bo trzęsiesz portkami na forum jak jakaś ciota, dodam jeszcze, że nawet dziewuchy nie potrafisz normalnie znaleźć tylko mamisz na wyjazd.
Uważajcie dziewczyny na Arusia, bo się od napaleńca będziecie opędzać.
Witam. Nazywam sie krystian i mam 20 lat. Jestem zainteresowany praca za granica. Obojetnie jaka do kazdej sie dostosuje. Szukam osoby ktora potrafila by dla mnie znalesc prace poniewaz moj angielski nie jest na jakims wysokim poziomie. Pracowalem juz w niemczech na budowie. Jesli ktos jest zainteresowany prosze o wiadomosc. Moj mail: [email]
edytowany przez krystiankk: 30 kwi 2016
dwoch lub trzech ogarniętych pomocników budowlanych.
-praca we wschodnim i centralnym Londynie.
-długoterminowa
-400F tydz/netto
-docelowo wymagane Nin/utr/cscs
ps. hydraulik 400-500F/tydz netto

-Prosze sie zapoznać z kosztami wynajecia pokoju/depozytu za pokój/ kosztem wyrobienia zielonej karty cscs/kosztem dojazdu do pracy i wyżywienia.
Jezeli jest dwoch ogarniętych chłopaków to zapraszam.
[tel]
+44 [tel]
www.arga.info.pl
edytowany przez poligon123: 01 maj 2016
Witam!
Szukam osoby najlepiej z województwa Podlaskiego która chciałaby wyjechać do Anglii w celach zarobkowych w miesiącach sierpień, wrzesień2016 Szukam kogoś ogarniętego,zdecydowanego kto nie jedzie tam tylko imprezować. Dużym plusem byłoby jakby ktoś już wcześniej miał do czynienia z takim wyjazdem, Oczywiście chciałabym dzielić z Tą osobą mieszkanie.Oczywiście trzeba będzie się spotkać i obgadać wszystko 'na żywo', jestem z Grajewa;)zapraszam do kontaktu zdecydowane osoby mój [email]
Czesc mam na imie Mariusz mam 32 lata od niedawna jestem w Londynie zdażyłem już tu się zaaklimatyzować i wszystko ogarnąć .szukam jakiejś dobrej ogarniętej dziewczyny z polski której moglbym tu pomoc zaprzyjaznic się z nią a może jeszcze cos więcej mój email to- [email]
Leci ktoś w tym miesiącu do Bristol, Manchester, Liverpool, Sheffield? Można by się tam zadomowić w kilka osób, szukam ludzi niepalących i niepijących, najlepiej z Wrocławia.

PS. Ludzie nie kłóćcie się, nic nie jest proste a w większości przypadków trzeba wszystko sprawdzić na własnej skórze, szkoda czasu na kłótnie.
Jakie jest według was najlepsze miasto do życia w okolicach Londynu oraz w południowej anglii lub też zachodnia południowa anglia, według danych jest tam najmniejsze bezrobocie i warto jechać w te rejony. Następne dane to miasta w których w ostatnim dziesięcioleciu do 2013 przybyło najwięcej miejsc pracy, można by rzecz, że rozwijały się najlepiej w UK i ten rozwój trwa nadal. Lista tych miast:
Milton Keynes
17.10
London
15.70
Cambridge
11.10
Brighton
10.00
Bournemouth
9.20
Portsmouth
8.40
Coventry
8.00
Newcastle
7.90
Aberdeen
7.70
Nottingham

Dla porównania najgorsze miasta w których miejsc pracy ubywało, do tych miast raczej nie warto się wybierać:

Burnley
-12.60
Gloucester
-12.20
Rochdale
-10.90
Blackpool
-8.60
Newport
-7.90
Hull
-7.30
Grimsby
-6.70
Huddersfield
-6.50
Swindon
-5.70
Wigan
-4.70
Burnley

Dalej, najwięcej problemów ze znalezieniem mieszkania będziemy mieli w tych miastach:

Milton Keynes
6.30
London
5.60
Cambridge
3.30
Oxford
2.80
Aberdeen
2.80
Brighton
1.90
Aldershot
1.80
Reading
1.60
Crawley
1.20
Worthing
1.10
Milton Keynes

Dane z The Guardian.

Można przeanalizować i wybrać które miasto jest najlepsze do życia i pracy. Zapraszam do analizy.
Tak na szybko wychodzi mi, że najlepsze miasta to Milton Keys, Reading, Brighton, Worthing... będzie tam praca oraz lokum... co wy na to? Może ktoś tam mieszka i się wypowie czy to prawda. Tutaj link do artykułu, być może coś źle przetłumaczyłem i nie chce was wprowadzać w błąd :).

http://www.theguardian.com/cities/datablog/2015/jan/19/uk-cities-ranked-jobs-migration-house-prices-broadband-speeds-data
szukam jakiejś pozytywnej osoby na wyjazd do uk najlepiej z krakowa bądź okolic bo akurat tutaj jestem : )
Byłem już w UK z dwoma osobami w ostatnie wakacje więc wiem z czym to się je i ze mną nie zginiesz w tym kraju ;-) Niestety aktualnie większość z moich znajomych chcę jechać na taki wyjazd głównie po to by sobie przypalić / wypić a nie zarobić więc szukam tu.

Najlepiej w miarę młode ludziska bo ja mam 24 więc nie chcę z dziadkami o bolących stawach rozmawiać.
zostawiam kontakt [email]
Cześć. Mam 22 lata. Szukam osoy która pojedzie ze mna do Holandii do pracy. Chciałbym wyjechać jak najszybciej. Proszę o kontakt osoby zainteresowane i zdecydowne . Mój e mail [email]
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lat do zycia i wyjazdu ,panna 170 cm domatorka z zach-pom
[email]
Cześć chciałbym wyjechać do Angli do pracy w sumie na dłuższy okres czasu z osoba która coś tam już wie co i jak :). Mam 27 lat jestem z Katowic angielski komunikatywnie . Ewentualnie nawet mogę jechać z osoba ( osobami) które pierwszy raz jada i potraktować to jako przygodę :). Lecz zależy mi na pracy i zamieszkaniu tam :) mój mail to : [email] gdyby ktoś był chętny to czekam na info :)
Witam. Czy znajdzie się osoba, która pomogłaby mi wyjechać na stałe za granice ? Mam 30 lat, wykształcenie średnie bez zawodu, doświadczenie na produkcji, zaczęłam naukę języka angielskiego. Pozdrawiam.
czesc .pisze raz .szukam poukładanej normalnej dziewczyny która nie boi się wyjechać do Londynu .pomoge we wszystkim .aczkolwiek napisze tak -ja nie szukam przygód raczej czegos więcej .mój email to [email]
Witam. Szukam chetnej/nych osob do wyjazdu w celach pracy sezonowej. Jestem z Slaska(Dabrowa Gornicza). [email] , 66[tel]> Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane. Zalezy mi na wyjezdzie tylko na okres wakacji ew troszke dluzej.
Cześć.
Planuję w tym roku wyjazd do Belgii lub Holandii, bo to właśnie tam głównie szukam pracy, więc jeśli byłaby jakaś dziewczyna z okolic Krakowa, która tak samo ja ja ma taki wyjazd na uwadze, a nie ma z kim jechać to proszę o kontakt.
Ja mam 21 lat i nie pracowałam nigdy za granicą. Przyznam szczerze, że sama trochę się boję wyjechać, dlatego byłoby mi pewnie dużo raźniej gdyby znalazła się jakaś fajna towarzyszka :)
Pozdrawiam,
Klaudia :)
Witacie, pokój i praca w Glasgow, kolega zwalnia pokój pod koniec czerwca. W związku z tym zwalnia się jeden pokój, opłaty to 200f +koszty (tax, internet, prąd i gaz) koło 35f / miesięcznie, kaucja zwrotna 200f. Praca jest przez agencje 7,2f/h, aktualnie pracujemy po 6-7 dni w tygodniu, najczęściej w Scotbeef pakowanie mięsa, Houston Bottling przepakowywanie butelek etc, praca nudna, męcząca ale jest jej dużo....…pokój dla spokojnej osoby, na conajmniej 6 miesięcy, w mieszkaniu panuje porządek, spokój miła atmosfera... pomoc przy załatwieniu formalności związanych z pierwszym przyjazdem do uk (nin, konto w banku). kontakt na skype: raster-mario
Wybiera się ktoś może w okresie wakacyjnym do pracy za granicą.
Interesowała by mnie praca przy jakichś zbiorach czy na produkcji.
Ktoś coś?
Info dla wszystkich planujących wyjechać do Anglii nie wiedzących za bardzo jak ugryźć temat. Najważniejsze to konto w banku, nin i rejestracja po agencjach. Ja sam jestem tu od miesiąca i spotkałem się z wieloma utrudnieniami o których nikt mi nie wspomniał i jak się okazuje problemy stwarzały mi mało życzliwe instytucje. Otóż rejestrując się w agencjach pracy nie musicie mieć ninu i jest to wprowadzanie w błąd. Kolejna kwestia to założenie konta w banku. Lloyds ma obowiązek założenia Wam darmowego konta na sam dowód osobisty i nic więcej. Mnie próbowano zbyć faktem że nie mam jeszcze pracy. Jeśli dzwonicie sami w sprawie nadania Insurance uzbrójcie się w kartkę i długopis żeby zapisać numer zgłoszenia i najlepiej datę i miejsce wizyty żeby nie dzwonić drugi raz w przypadku kiedy nie dostaniecie listu z potwierdzeniem ( ja nie dostałem). W podanym linku podsyłam Wam wszystkie agencje pracy działające w obrębie Manchesteru (lista którą dostałem w jobcentre) jeśli ktoś planuje się tu wybrać . Powodzenia! http://przeklej.org/file/lYLsuK/agencje.Man.rar
Cześć,

Tak jak wszyscy rozważam wyjazd do Wielkiej Brytanii. Jestem na etapie szukania kontaktów, biletów lotniczych, wyboru miejsca i rozglądaniu się za ewentualną pracą w Internecie. Głównym celem mojego wyjazdu byłby oczywiście zarobek i nauka języka, który znam, lecz nie na tyle, na ile bym chciał. Ciekawi mnie również życie w innym miejscu niż Polska, gdyż nigdy nie byłem za granicą na dłużej. Wylot/wyjazd planowałbym najchętniej w czerwcu, ewentualnie w lipcu. Na ile chciałbym wyjechać? Na tyle, na ile wytrzymam. Nie dłużej jednak niż do września 2016.
Stąd moje pytanie do bardziej doświadczonych osób - gdzie warto się kierować? Do jakiego kraju? Większych czy mniejszych miast? (próbowałem sam odnaleźć odpowiedzi na forum, ale większość postów to jakaś gównoburza)
Chętnie podejmę korespondencję z osobami, które również planują wyjazd.

Mikołaj, 21
Witam ponownie,

Szukam młodej wesołej osoby na wyjazd do Wielkiej Brytanii w celach zarobkowych, ja jadę na dłuższy okres Ty możesz na krótszy. Byłem w uk i jadę ponownie w te same miejsce, mogę pomóc jak ktoś nie był ale fajnie jak ktoś już był można pracy wspólnie szukać.

Ludzie tylko z krakowa do 24 lat, pozdrawiam
Witam !

Mam 22 lata ,jestem z Gdańska i wraz z dobrym kumplem(23l) ,z którym mieszkam chcemy wyjechać do Anglii w celach czysto zarobkowych. Co do samego miejsca i rodzaju pracy( produkcja,zbieranie warzyw,budowlanka itp.) nie mamy specjalnych wymagań. Kumpel był już za granicą , ja sam jeszcze nie miałem okazji. Co do terminu to w sumie im szybciej tym lepiej. Jesteśmy otwarci na propozycje , wszystko do ustalenia. Jeśli znalazła by się osoba bądź osoby (Najlepiej z Gdańska :) ) zainteresowane wspólnym wyjazdem proszę o priv :)
czesc mam na imie Sławek sam w ciemno nie chce wyjechać za granie.
bez znajomości jezyka i legalnym zatrudnieniem na produkcji ogrodnictwo budownictwo itp. jestem z okolic Żukowo jeśli jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem to proszę e mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.
2731-2760 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia