LSJ_kwiaty w Anglii OBÓZ PRACY !!!

Temat przeniesiony do archwium.
witam
Chce napisac cos o firmie LSJ ze Szczecina
Pare dni temu wróciłem z anglii ze zbiorów kwiatów i przezyłem koszmar
to jest poprostu oboz pracy.
Praca jest bardzo Ciezka i bardzo malo placa bo zeby zarobic marne 15 funtow trzeba sie niezle napracowac mieszka sie w karawanach 4 osobowych tyle ze mieszka tam nawet 8 osob i nie ma mozliwosci sie wogole ruszyc jezdzi sie busami do pracy czasami bardzo daleko pracuje sie w deszcz grad itp
Nie chca wyplacac zaliczek Ja po 2 dniach zachorowalem na grype to pani agnieszka nasmiala sie ze mnie nie poszedlem do pracy to przyszla i powiedziala ze bede musial zaplacic 20 funtow kary za to ze nie bylem a ja lezalem z goraczka nie ma tam wogole lekarza nie ma sie zadnej umowy robi sie na czarno poszedlem z goraczka do pracy i zachorowalem jeszcze bardziej i pozniej juz wogole nie poszedlem tylko lezalem to powiedziala mi ze zaplace kare i mnie wywioza gdzies i sam bede mosial wrocic do domu
przyjechalo nas 40 osob z tego 20 chcialo jechac do domu po paru dniach reszta nie mogla bo nie miala pieniedzy na powrot pisza ze niby przejazd jest za darmo ale jak sie chce wrocic to potracaja 70 funtow za przejazd
najgorsze bylo to ze mielismy jechac w sobote rano do domu powiedzieli nam ze zawiaza nas na pkp i tam poczekamy godzine na autobus jak sie okazalo na drugi dzien z wielkim trudem zaplacili mi 20 funtow ktore zarobilem niektorym wogole nie zaplacili i wrocili bez pieniedzy o 7 rano nas wywiezli na jakis przystanek i powiedziala ze autobus bedzie o 19 dopiero wiec chodzilismy po miesci 12 godzin zmarznieci i glodni jedna pani sie sprzeciwila tej mlodej dziewczynie ktora tam rzadzi to jej odpowiedziala zeby spieprzala do polski jak jej nie pasuje i ze powie kierowcy zeby jej nie wzial tak ze ostrzegam wszystkich przed ta firma rzadza nia 2 mlode dziewczyny robia z ludzmi co chca pare osob ma podac ta firme do sadu miedzy innymi ja tam bede poniewaz zamiast zarobic zachorowalem na zapalenie pluc tylko dlatego ze jedna pani kazala mi isc do pracy kiedy bylem chory i mialem goraczke nie dajcie sie przekonac ze to jest wszystko za darmo bo to nieprawda za darmo sie jedzie do anglii ale potem wszystko wam potracaja i nie da sie wogole tam zarobic w dodatku pilnuja nas ukraincy ktorzy krzycza zeby robic to poprostu jest Obóz Pracy ja ciesze sie bardzo ze udalo mi sie wrocic bo duzo osob tam jeszcze jes i wylewa lzy bo nie ma jak wrocic do domu