care assistant

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc wszystkim, mam male pytanko. Wyjezdzam na studia do Anglii i musze sobie prace znalezc. Bede studiowac na part-time wiec moge wiecej pracowac niz 20 godzin w tyg. Pracowalam przez 4 lata w domu starcow w niemczech podczas moich studiow w berlinie. Ile zarabia sie przecietnie na godzine w Residential Home w UK? I jak to jest z podatkiem jak bede miec status studenta na studiach zaocznych?
>>I jak to jest z podatkiem jak bede miec status studenta na studiach zaocznych
Z podatkiem to jest tak samo jak dla innych ludzi ponizej 65 lat. Masz kwote, 'wolna od podatku' (na 2008/09 jest to 5435) ktora mozesz zarobic w ciagu roku podatkowego (Kwiecen-Marzec). Nie ma roznicy czy jestes studentem czy nie. Powyzej podatek jest 20%. Ubezpieczenie placi sie 11% powyzej zarobku 105F na tydzien.
A zarobki to od minimalnego wyzej.
ja nie mam w ogole pojecia czy sie utrzymam.. ile zarabia sie jako care assistant powiedzmy na 3/4 etatu miesiecznie? i ile zaplace za mieszkanie co miesiac jesli wynajme pokoj? pomoooozcie!!!!
2/3 etatu czyli np. dwie zmiany w tygodniu po 12 godzin = okolo 600 funtow na czysto, plus minus 50 funtow. Pokoj w zaleznosci od regionu UK od 200 do 350 za miesiac.