arbex services

Temat przeniesiony do archwium.
CZY KTOŚ Z WAS SŁONECZKA WYJEZDZAL JUZ Z TEGO BIURA BO JA WLASNIE DOSTALAM OFERTE I JAKS TAK MAM ZLE PRZECZUCIA W HOLANDII BYLAM JUZ Z OTTO I TERAZ WOLE SPRAWDZIC LICZE NA WAS Z GORY DZIEKI
kiedy wyjeżdżasz? też dostałam oferte na wyjazd w sobte Troche obaw mam ale sie decyduje
kiedy wyjeżdżasz? też dostałam oferte na wyjazd w sobte Troche obaw mam ale sie decyduje
Prosze o opinie osob, ktore pracuja lub pracowaly w Holandii jako pokojowki przez to biuro. Czy dotrzymuja umowy, jak jest z mieszkaniem i dojazdami do pracy, czy sa to hotele w Amsterdamie czy gdzies w malych miejscowosciach? No i jak z zarobkami, mozna cos zaoszczedzic?
Wybiera sie ktos w czerwcu jako pokojowka do Holandii przez to biuro? Macie jakies doswiadczenia z ich posrednictwem, jak to wszystko wyglada na miejscu?
ines - ja juz gdzies pisalam na jakims forum, ze dla nich pracuje (tzn. pracowalam. teraz jestem na urlopie ale na poczatku lipca wracam). polecam, bo sa naprawde ok. nie ma zadnej sciemy. od razu mowia co i jak a na miejscu nie czekaja cie zadne przykre niespodzianki. kasa moze nie jest jakas superduza ale to juz nie te czasy kiedy za granica mozna bylo zrobic kokosy. praca jest ciezka ale da sie przyzwyczaic. mieszkania super, dojazd do pracy oplacony, wyplaty co tydzien. ja jestem zadowolona.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Programy do nauki języków