Praca Anglia czerwiec-pażdziernik szukam chętnych

Temat przeniesiony do archwium.
okolo 1-20 czerwca chcę wyjechać do pracy.
szukam osób które również w tym okresie chcieli by zrobic coś z swoim życiem nadając mu przygody itd...
Czemu Anglia?
Ponieważ wyjeżdżam pierwszy raz a w Angli mam znajmego który bedzie mógł pomóc z lokum, pracą itd....
sam ma 18lat jestem w trakcie edukacji w te wakacje moim celem jest poduczenie sie języka, tutejszej kultury ogólnie poznac jak jest na obczyźnie, oraz troche odłożyć. Ogolnie nikt z moich znajomych niejest przygotowany na wyjazd dlatego szuam chętnych i gotowych do wyjazdu na forum.
o ile wszytko będzie bez komplikacji chce zostać tak do października, żeby miec jako takie przygtowanie do dłuższego wyjazdu, który planuje po ukończeniu szkoły jako takowej rocznej przerwy, aczkolwiek jak sie tam dobrze ustawie to kto wie..
Jeśli jest ktoś na tyle zdeterminowany, gotowy do pracy i pewny swojej decyzji o wyjeździe to prosze sie zemną skontaktować.

m@il: [email]
[gg]
podbijam bo coraz mniej czasu do wyjazdu
nadal nie znalazłem kompetentnej osoby

nadal aktualne
ja tez bym chciala wyjechac, nejlepiej z kolezanka
tylko troche strach i bardzo nie mam kogo zeby pomogl, zeby bylo cos konkretnego a nie jechac w ciemno.. tez by mi pasowal wyjazd na poczatku czerwca i powrot na pazdziernik.
Hello
Mam na imię Paweł. Mam 20 lat i pochodzę z okolic Lublina. Jestem studentem Ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Również jak ty ma zamiar po raz pierwszy wyjechać do Anglii w celu podładowania swojego budżetu i nabrania nowych doświadczeń. Znam język angielski na poziome zaawansowanym i porozumiewanie się w tym języku nie jest dla mnie problemem. Jeżeli odpowiada ci moja osoba lub masz jakieś pytania możesz się ze mną skontaktować: m@il: [email] [gg] .
Pozdrawiam.
imię - Anna
wiek - w grudniu skończę 20
miasto - Łódź

szukam legalnej pracy za granicą od dzisiaj do końca września
moje [gg]
ja też chciałbym jechac tam ale mam 18-stkę dopiero w listopadzie.
szukasz osób które by pojechały ztobą do pracy tam?
kończe właśnie studia, równiez byłabym zainteresowana wyjazdem,ale nie takim w ciemno...nie lepiej zebac grupe i podpisac jakąś umowe z biurem posrednictwa pracy w Polsce i wyjechać...zawsze w klka osób rażniej..ja tak bym wolała kto jest chetny..prosze pisac do mnie [email]
hej chciałabys pojechać do Angli ja również..ale nie mam z kim bo żadna znajoma nie chce..,odezwij sie [email] Magda 22lata
do jakiego konkretnie miasta chcielibyście wyjechać?? też o tym myślałam, żeby wyjechać do anglii tylko w ciemno to tak trochę nie bardzo mi sie uśmiecha, a przez agencje nie jade wiecej, gdyż byłam w zeszłym roku i w Polsce rzecz sie ma zupelnie inaczej niż tam na miejscu. jeżeli ma ktoś chociaż kogoś kto mógłby zapewnić mieszkanie na początek to napiszcie co i jak.
do jakiego konkretnie miasta chcielibyście wyjechać?? też o tym myślałam, żeby wyjechać do anglii tylko w ciemno to tak trochę nie bardzo mi sie uśmiecha, a przez agencje nie jade wiecej, gdyż byłam w zeszłym roku i w Polsce rzecz sie ma zupelnie inaczej niż tam na miejscu. jeżeli ma ktoś chociaż kogoś kto mógłby zapewnić mieszkanie na początek to napiszcie co i jak.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie