praca w holandii kto chce jechac? pilne!!!

Temat przeniesiony do archwium.
witam, znalazłem ogłoszenie pracy w holandi na hali przy pakowaniu warzyw i o owocow...pan z ktorym rozmawiałem wydaje sie wiarygodny , dał mi numer do siebie do domu i wszystko mi wytłumaczył, on rowniez tam pracuje i ma tam dojechac za tydzien...i mam taki problem ze ja nie znam jezyka angielskikego a miałem jechac z kolegą ktory zna ale on niestety zrezygnował, wtedy miałbym z nim pracowac przy jednym stanowisku...praca jest na okres 3 miesiecy mniej wiecej ale trzeba wyjezdzac w ten weekend ...jak ktos chciałby ZARYZYKOWAC i pojechac to prosze do mnie pisac do jutra do południa poniewaz w południe mam zadzwonic do tego pana i ma mi podac adres i wytłumaczyc reszte co i jak! ja mam 23 lata i najchetniej jakby ktos był w tym wieku(mowił ze potrzebują + - w takim wieku) jestem z okolic Lublina i najlepiej by było gdyby ktos tez był z tych okolic zebysmy mogli razem pojechac...albo jesli ktos miałby własny samochod i chciał zaryzykowac! Potrzebują tylko chłopakow niestety:( w razie jakby ktos był zainteresowany to prosze do mnie napisac 513234473 , jeszcze raz zaznaczam ze wyjazd by był w ten weekend( jutro trzeba by zamowic juz busa) i ktos musi znac angielski zebym mogł z nim pracowac i zeby mi pomogł gdyz ja nie znam tego jezyka ! pozdrawiam!