Praca jako pakowacz w Anglii- pomóżcie!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! Mam małe pytanie. Wraz z chłopakiem chcemy wyjechać do pracy do Anglii. Znaleźliśmy ofertę jako pakowacz przez agencją jasielską Matt-Job. Czy był ktoś z was może na takim wyjeździe? Chcemy się dowiedzieć jakie tam panują warunki no i oczywiście czy nie ma tam żadnych przekrętów. Mamy wyjechać w tym tygodniu więc proszę jeśli ktoś był to niech się podzieli swoją opinią. Z góry wielkie dzięki! Pozdro
O Matt Job o ile sie nie myle pisali w portalu: www.oszukany.pl i to bardzo negatywnie!!! poszukaj ich tam na czarnej liscie. Tez widzialam ich ogloszenia bo tez chce wyjechac z chlopakiem ale przypomnialo mi sie ze pisali o nich same zle rzeczy wiec odradzam!!
hmm widze ze juz te firme z czarnej listy usuneli. http://www.oszukany.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=179&Itemid=42&PHPSESSID=672d58b05a2333da6f9bfe16a38b049d
tutaj sie tlumacza moze dlatego :)
nom coś właśnie słyszałam że są na czarnej liście;/ a na temat pracy jako pakowacz słyszałaś coś może?:) pozdro i wielkie dzięki za info:)
Wszedzie znajdowalam oferty pracy jako pakowacz z tych niepewnych firm o ktorych tyle sie pisalo ze oszukuja. Albo ogloszenia typu: bez kwalifikacji i jezyka - pakowanie i nr. tel. To juz od razu wiadomo ze w takie cos wierzyc nie mozna. Tak wiec jade na zbior owocow w lipcu. Na pewno bedzie ciezko ale co zrobic... wole harowac niz przyjechac i sie dowiedziec ze pracy nie ma bo firma nas oszukala...
a gdzie jest praca do zbioru owoców? masz może jakieś namiary na firmę która to organizuję?pozdrowienia
Napisz do mnie na gg to pogadamy 8250076
Jezeli ktos wybiera sie przez polska agencie to nie radze. Ja pracuje w angli pakuje w fabryce. zaczelam przez angielska agencje teraz pracuje dla fabryki. Zostalam liderem. za nadgodziny mamy podwujna stawke. ludzie ktorzy przyszli do nas przez polska agencje tylko narzekaja. maja bardzo zle warunki. Nie maja mozliwosci przejscia na fabryke, nie moga zerwac kontraktu bo straca prace. Wszystkie nadgodziny maja za normalna stawke. musza walczyc o swoje pieniadze bo im nie chca wyplacac pieniedzy. co chwile maja jakies problemy. Nie wiem jak tam z innymi agencjami ale ta nie jest dobra. Nie pamietam jak sie nazywa.
Witaj Kasiuxx

Amoze bys mogla podaj jakis namiar na ta twoja agencje angielska?powiem szczerze ze taz poszukuje czakos takiego ,ale sama sie boje jechac i ryzykowac moze bedziesz mogla cos podac,podaje moj nr.[gg] lub [email] z gory dziekuje i pozdrawiam
Hej, czy ktoś z osób które pracują albo pracowały w Wielkiej Brytanii mógłby podać nazwy agencji czy firm wartych polecenia tu na forum? Myślę, że przydałoby się to wielu planującym wyjazd na wyspy:)
Ja sama chciałabym wyjechać do pracy na wakacje i waham się czy pójść porozmawiać do jakiejś agencji u mnie w mieście czy próbować znaleźć coś na własną rękę. Kasiaxx jakbyś mogła podać namiary na tę angielską fabrykę mi też to byłoby super: [email] Pozdrowienia
ja juz tam pracuje 3 lata moja agencja juz od 2 lat nie istnieje. Popytam o jakes informacje do dobrych agencji i podam wam numery telefonow. Z tego co wiem angielskie agencje nie maja domow(u nas w miescie), moge wam podac numer tel do anglika ktory wynajmuje pokoje u nas w miescie. sa nie drogie i nie zle. Znam wiele osob ktore tam mieszkaly i mieszkaja. Nawet moj tata u niego wynajmowal.
to dzięki z góry. a właściwie w jakiej jesteś miejscowości?
Temat przeniesiony do archwium.