co z tą pracą?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :)
od dawna szukam z kolezanka pracy za granica, juz niekoniecznie w UK. wysylamy cv dzwonimy i nic. zastanawiamy sie nad wyjazdem tak zwanym "w ciemno", czyli tylko zarezerwowac sobie nocleg a pracy szukac na miejscu. podobo teraz jest najlepszy dla nas okres (jestesmy swiezo po maturze i chcemy zarobic na studia), bo jeszcze nie ma nawalu studentow, ale tak mowia ci, ktorzy byli rok czy 2 lata temu. a jak jest teraz? czy warto jechac "w ciemno"? i gdzie najlepiej? z gory dziekuje za jakiekolwiek informacje.
pozdrawiam
Pewnie ze jechac. Tylko musicie sie liczyc z tym ze na pewno od razu pracy nie znajdziecie tylko potra to jakies 2-4 tygodnie. Tam jest taki proces rekrutacji. Odradzam Londyn. Moze Szkocja np.Inwerness, Dundee?
jeszcze nie wiemy gdzie, musimy wszystko zaplanowac bo to ryzykowny wyjazd. chcialybysmy podjac prace jako pokojowki, kelnerki czy housekeeper np w jakims hrabstwie. czy wyjazd pod koniec przyszlego tygodnia nie bedzie pozno?
A nie chcecie jechac na zbiory owocow?? ja np. jade do Szkocji w lipcu. Jak cos zarobie przez pare miesiecy to mam nadzieje ze znajde tam sobie zakwaterowanie i inna prace w miescie.
no wlasnie nie bardzo... pracowalysmy kilka razy tutaj na miejscu przy zbiorze owocow i po tygodniu mialysmy dosc. zbyt ciezka praca nie nadajemy sie do tego :(
a gdzie jedziesz? masz cos konkretnego na mysli?
tzn gdzie to szkocji i czy masz juz zalatwiona prace czy jedziesz w ciemno?
Cześć! Mam 16 lat i równiez poszukuje pracy za granicą na wakacje .... Jakbyście mieli jakies info piszcie na e-maila : [email]
Pozdro ;)
Temat przeniesiony do archwium.