PILNE!!szukam kompanki!!!Southampton!!!

Temat przeniesiony do archwium.
witam:) mam na imię Marta , mam 23 lata i wybieram sie pod koniec zcerwca lub na początku lipca do Anglii- Southampton ( najlepiej by bylo w czerwcu ale wszsytko zalezy od egzmainow).Chcę jechac na 2 miesiace.Niestety nikt ze znajomych nei chce sie skusić bo albo pracuja albo maja praktyki a niektorzy sie boja- bo jest to ryzyko.a ja zawsze jezdze w ciemno- bylam juz tam 2 razy wiec miasto znam, wiem gdzie sie udac aby znalezc prace i mysle ze i tym razem by sie udalo:)podchodze do tego tak ze wynajmuje na miesiac mieszkanie i przez ten miesac czegos szukam a jak sie nie uda to mailam miesieczne wakacje w Anglii:) zawsze znajdowalam po tygodniu i byly to prace na wyscigach konnych samochodowych weselach, restauracjach, barach... szukam dziewczynyktora odwazy sie ze man pojechac bo po puerwsze bedzei nam razniej a po drugiepodzielimy sie kostami mieszakania ktore powinny wyjsc max ok.35 funtow na tydzien od kazdej...bardzo mi zalexy na czasie bo chcialabym juz jutro kupic bilet lotniczy bo jest promocja...oraz rozejrzec sie za mieszkaniem.Jestemz Wrocławia:)jezeli ktos jest zainetresowany to piszcie na : [email]
odezwij sie do mnie jestem zdecydowana bo tez poszukuje takiej osoby :)
[email] to moj mail :))
Cześć!
ja też 23 lata,jestem z Kalisza.
Chciałabym wyjechać w na początku lipca gdyż wcześniej po prostu nie mogę(szkoła).Mnie interesował by wyjazd lipiec-wrzesień.
Jeśli to jeszcze aktualne to może nawiązemy kontakt? pogadamy na gg?
Napisz do mnie na e-mejla - [email]

Pozdr.!
sluchajcie dziewczyny ja tez jestem zainteresowana wyjazdem w kazdej chwili. piszcie na moje [gg]
Cze!! a skąd jesteś??
witaj!
zostalam wyrolowana przez kolezanke wiec nadal szukam osoby ktora zdecyduje sie ze mna wyjechac! ale to musi byc przemyslana decyzja! na 100% !!!!!wchodzi w gre tylko Southampton.koszty wygladaja mniej wiecej tak:
- bilety lotnicze sa teraz bardzo drogie wiec okolo 630 zł autobus bilet otwary nw ktorym mw kazdej chwili mozesz zmienic date powrotu
-ok 150 funtow na miesoac od osoby za mieszkan
-inne koszty
jezeli nadal jestes zdecydowana- na 100%!!!!!!!!- pamietaj ze nei jest to pewna parca- jedziemy jej tam szikac- ja moge w weielu rzeczach pomoc, bylam tam jzu 2 razy wiem gdzie sa agencje parcy, moj brat jest na meijscu ,ale musisz sie liczyc z ryzykiem strat...
jezeli jefnak cie to nie odstaezsa i jestes pewna ze mnei nei zostawisz na lodzie to napisz.e-mail wyslalam do kilku osob.chce jecjhac pod koniec czerwca.
pozdrawiam.
dziewczyny oferta nadal aktualna!!!!!!!!!!!ale szukam osoby ktora powaznie mysli o wyjezdzie i mnei nei zostawi na lodzie...liczcie sie ztym ze mozna nei znalezc pracy i stracic pieniadze...ale ja moge w wieleu sprawach pomóc!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia