PRACA NA WAKACJE-KTO CHCE JECHAC NA SLEPO z GRUPA?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Jestem obecnie po maturze, mam 19 lat. Wpadłam na pomysl założyc tutaj temat dla ludzi ktorzy chca pojechac gdzies do pracy zagranice na ślepo.

Jest wiele agencji w Polsce, ale o kazdej sie czyta zle opinie, wiec ne lepiej pojechac gdzies wspolnie w kilka osób 5 czy 10? Razem coś wspólnie zdziałać, byc przedsiębiorczym?

Mozna też znaleść prace na czarno zagranicą, po co mają nam podatek potracąc i zarobki?

Jesli jest ktos zainteresowany to prosze pisac.
Kila moich znajomych pojechalo tak rok temu i wrócili bardzo zadowoleni.

Ja jestem z Katowic, posługuje sie bardzo dobrze językiem niemieckim i średnio angielskim. Urodzilam sie w Grecji to moze tam bym miala taryfe ulgową :p
Odradzam takich wycieczek. Pracy w tym roku zwlaszcza na wyspach jest coraz mniej i nie latwo cos znalesc. Zaczyna sie tez okres letni co znaczy ze takich pomyslow jak ty ma 100+ innych osob. Ale jezeli zdecydowaliscie sie juz to powodzenia. Nie dajcie sie naciagnac.
ja bym byl chetny wyjechać,ale do anglii to ciezko bo tam jest juz przeludnienie Polaków tylko jest jeden problem ja nie znam języka i lipa...
Ja równiez pisałbym sie na taki wyjazd mam 18lat z tym ze z jezykiem niejest kolorowo ...

dajcie do siebie jakies kontakty to bedziemy cos organizowac
jak na mój gust, to troche późno załatwiać pracę na wakacje....bo już są wakacje.

A co do pracy na czarno...to dostaniesz tyle, ile dostałabyś za pracę legalną, po odliczeniu podatku (mówię o UK), więc nie wiem, czy warto, a do tego niebezpieczeństwo istnieje, że pracodawca Cię oszuka, na dodatek nie masz ubezpieczenia.

 »

Pomoc językowa