cabin crew/flight attendant/Steward/stewardessa/

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.

Chciałem zapytać jak wygląda praca stewarda/stewardessy na pokładzie samolotów z baz wielkiej brytanii? Jakie linie najlepiej wybrac? Czy trzeba miec perfekcyjny wzrok? Czy np jesli jedno oko ma sie sprawne, na drugie niewidzi to od razu eliminują? Jak to wyglada z zarobkami? Ile jezykow trzeba znac Mam dopiero 17 lat ale już za dwa lata chciałbym tam wyemigrować i rozpocząć taką pracę i chcę juz wiedziec czy sie mam łudzic ze mam szanse czy od razu zmienić tor myslenia i szukać nowego hobby, bo chce robic cos co lubie i daje mi satysfakcje, a nie zatrudniac sie z musu byle gdzie...

Pozdrawiam
naprawde nikt nic niewie?:(
weekend jeszcze trwa :)
a teraz to co? Odchorowywanie weekendu ?? :]
swego czasu interesowalam sie tym, mam troche informacji, moge podeslac Ci kilka linków, tylko musze je odszukac:)
www.cabincrew.com tam znajdziesz sporo informacji, poczytaj, zastanow sie i za jakis czas probuj, a teraz ostro szlifuj jezyk...mialam zaproszenie na rozmowe kwalifikcyjna do ciekawych linii, ale plany zyciowe troche mi sie skomplikowaly i nic z tego nic z tego nie wyszlo:)Tobie zycze powodzenia!!
www.aviationjobsearch.com tu jeszcze czesto zagladam
dzieki, Aniula bo juz zwatpilem ze w ogole ktos odpisze :)) A niewiesz nic o wadach wzroku ? Ja wiem tylko tyle, ze dopuszczalna wada to 5 dioptrii skorygowana soczewkami. A ja mam tylko jedną wade-coś jak by wyłączyc jedno oko z działania. Czy z tym maja jakies problemy? Wkoncu widze dobrze, tylko jednym okiem.
well...zależy co masz dokładnie z tym okiem, jeżeli faktycznie nic nie widzisz to może to być problemem.
Co do samej pracy na pokładzie to baardzo dużo by pisać. W każdym razie daleko jej do tego co widać na filmach, czyli bieganiu i roznoszeniu drinków.
hmm.. mógłbyś troche dokładniej opisac charakter tej pracy? Kilka rzeczy ktore uznasz za najwazniejsze.
jest tylko jedna najważniejsza rzecz; bezpieczeństwo samolotu i ludzi.
I tylko po to żeby pilnować bezpieczeństwa załoga tam jest, rozdawanie jedzenia i picia to dodatki.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia