brak p45, p60

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos wie, jak można skutecznie postraszyc pracodawce, ktory nie potrafi wysłac p45, p60 i ostatniego pay slip'a? O p60 prosilam już w kwietniu.... do tej pory nic nie otrzymalam.... czy to nie jest obowiązkiem pracodawcy?
dodam, że rzuciłam tą pracę w czerwcu......
nie potrafi? myślę że potrafi, ale p45 wysyłają zawsze zaraz po zakończeniu pracy, albo 2-3 tyg później( po uregulowaniu wszystkich należności , urlopów itp) drugi raz wysłać P45 to dla nich ponad siły - sam nie wiem dlaczego, też walczylem długo i bez skutków, zresztą nie tylko ja.... teraz możesz ich poprosić o pay summary (historia zarobków) albo jakoś tak podobnie się to nazywa, mi to pomogło w odzyskaniu nadpłaconego podatku
Jesli to agencja to postrasz ich Citizen Advice Bureau. Podobno to na nich działa. :P Znam dziewczynę, która była w takiej samej sytuacji, i z kolei poszła do Revenue i powiedziała tam kobitce, że ma problem bo ten i ten pracodawca nie ma zamiaru jej wysłać P45. Dała ich telefon i babka z Revenue sama zadzwoniła i dziewczyna miała formularz 3 dni poźniej. Ja zmieniłam pracę w czerwcu, a P45 z agencji dostałam w piatek - 29 sierpnia ;/// porazka.
no wlasnie to nei jest agencja.... moja byla managerka pisala mi, ze pan ksiegowy zalatwi to w tym tygodniu... od tamtej pory minelo 3 tyg.... ja nie wiem co z tymi ludzi jest nie tak... zanim odeszlam, to ksiegowy powiedzial mi ze ma moje p60, ale nie moze mi tego dac, bo jest zajety, wiec wysle mi poczta.... jejku...ja juz nie wiem... zaluje, ze wczesniej nie poszłam do Revenue..teraz juz za pozno.... :/

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia