praca poprzez agencje

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Szukam pracy na wakacje 2009 w terminie od połowy lipca do końca sierpnia, a konkretnie agencji, która rzetelnie załatwia wyjazdy do UK na nie dłużej niż 2 miesiące. Mam 19 lat, posiadam certyfikat znajomości j. angielskiego na poziomie Upper-Intermediate/ FCE oraz certyfikat zdania kursu pierwszej pomocy. Jak na razie nie mogę znaleźć odpowiedniego biura, które organizuje wyjazdy grupowe osób do pracy w UK odpowiadającego moim wymaganiom. Proszę doradźcie mi i wskażcie jakąś wypróbowaną agencję, która zapewni mi sezonową pracę w UK.

Pozdrawiam
Jestem w podobnej sytuacji, też jestem studentką i też poszukuję takiej pracy. Jeśli ktoś jest doświadczony w tych sprawach to niech się odezwie ;)
sezonowa praca przez agencje to jakies koszmary w fabryce lub rolnictwo. Ciezka a nawet bardzo ciezka praca za bardzo male pieniadze

http://www.gumtree.com/london/chefs-cooks-kitchen-jobs_9875_1.html

http://www.gumtree.com

szukaj pracy w londynie lub bourne, south, brigh jako kelnerka lub bar staff zawsze jest jakies miejsce
witam serdecznie , nie znamy się ,wiem, co nie oznacza że nie może się to zmienić :) jestem studentką , mającą za sobą już 2 wyjazdy do USA w wakacje 2010 i 2009 , moim miejscem pracy była Alaska , cudne miejsce...naprawdę , ale istnieje możliwość wyjazdu także do innego miejsca, oferty mamy różne,dlatego jeżeli jesteś zainteresowany wyjazdem w 2011r pisz na gg :7380204 . Dodam że praca odbywa się na zasadzie podpisania umowy o pracę z amerykańskim pracodawcą , wszelkie formalności dotyczące wyjazdu ustalane i załatwiane są w naszym biurze w Rzeszowie bądz za pośrednictwem poczty lub internetu . Praca jest legalna , dzięki programowi Work and Travel umożliwiającym studentom wyjazd za granicę , sponsorowanym przez program CETUSA. Od jakiegoś czasu razem z moim chłopakiem prowadzimy internetowy serwis pomocy studentom , by pomóc takim ludziom jak ty , zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej isps.com.pl, Jeżeli boisz się jechać sam/a , nie martw się , my tez zamierzamy spędzić nasze kolejne wakacje za wielką wodą , możemy się także spotkać by opowiedzieć o zaletach tej wyprawy , pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Programy do nauki języków