W. Brytania - jak działają biura pośrednictwa?

Temat przeniesiony do archwium.
Zamierzam wyjechać do pracy (Anglia). W prasie jest mnóstwo firm posredniczących w załatwianiu pracy. Jakie są wady i zalety pracy przez posrednika? Czy wówczas zarobię mniej niż gdybym znalazła pracę na własną rekę? Na jakiej zasadzie działają prowizję dla takich biur posrednictwa? A moze odezwie się ktoś, kto już pracuje poprzez takie biuro.
Nie mam konkretnego zawodu (studia administracyjne) dlatego zdecydowałabym sie albo na opiekunkę (dzieci, ew. osoby starsze), branże hotelarską albo przy produkcji.
Kiedys na ten temat pisalem( chyba w inne zagrnica ). Jak masz wiecej pytan 4924118
Dzięki za wpis. Znalazłam fajny i jasny artykuł na temat polskich biur pośrednictwa, może komuś się przyda: http://praca.onet.pl/,1193668,polecane.html
Ty lepiej nie wyjeżdżaj z takich biur, które ogłaszają się w "gazeta praca" i tym podobnych, którzy załatwią Ci pracę za jedyne 5 stów w polsce i 100 funtów dla pośrednika na dworcu wiktoria, bo można się nieźle przejechać. Poszukaj biur rekomendowanych przez ministerstwo pracy, albo poszukaj na własną rękę, ale z polski ciężko coś znaleźć, bo już drugi miesiąc się w to bawię i żadnej konkretnej odpowiedzi. Ale nie chcę Cię zniechęcać.

« 

Pomoc językowa

 »

Inne