FACHMANN CZ

Temat przeniesiony do archwium.
Witam czy ktoś coś wie na temat tej agentury ?
witam nikt nic nie wie na temat tej agentury wiec sam sprawdziłem i pojechałem z ta pseudo agentura i żałuje bo to są oszuści i złodzieje przede wszystkim ten pan nie ma nic wspólnego z tym manopower w Czechach a ta umowę która przesyła mailem do wydrukowania to za przeproszeniem można sobie tyłek podetrzeć poza tym ten pan nic nie mówi ze co tydzień jest rekrutacja ale nie w agenturze w domu kultury który na dodatek ciężko znaleźć a co najważniejsze jak nie spodoba się im twoja twarz z powrotem wracasz do polski bo nawet hotelu robotniczego ci nie załatwia ja osobiście uważam ze to jest dobrze zorganizowana mafia gdyż za lekarza trzeba zapłacić z własnej kieszeni 200 koron a on przyjmuje przy rekrutacji około 100 osób wiec rachunek jest czysty koordynatorzy tez nie są lepsi okradają pracowników na każdym kroku przez tak zwane pokuty którym wymysłem są tej agentury każdy kto tam jedzie musi się liczyć ze stratami a nie zyskami , a jeszcze jedno umarzajcie w ubytowni na ul przemysłowej kolo skody na slowaka który tam pracuje dałem mu 300 zł do depozytu a ten skur...wysym mnie okradł bezczelnie zwalając winę to na kolegę ze pobrał za mnie te pieniądze porostu kpina

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia za granicą