praca w UK

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.Skonczylem wlasnie stomatologie w Wawie i zastanawiam sie nad wyjazdem do Anglii.Czy orientujecie sie jaki egzamin( certyfikat) jest wymagany by podjac prace jako lekarz w UK ..Ucze sie teraz do CAE ..czy to wystarczy???
Bedziesz musial tak czy tak przejsc kurs przystosowawaczy. Szukaj informacji w zwiazku stomatologow w UK.
a ja ci radze skontaktowac sie z agnecja rekrutacyjna w UK..po poerwsze dostarcza wszystkich niezbednych i wiarygodnych informacji a po drugie pomoga w znalezieniu pracy:) (oczywiscie kiedy zaczniesz pracowac sciagna troche kasy z ciebie ale i tak bedziesz mogla zarobic wiecej niz podpisujac umowe bezposrednio z klinika etc.).
Polecam global medics, jesli jestes zainteresowana to skontaktuj sie z rekruterka
Meera Kulathungam
www.globalmedics.com
(Tel) [tel]
(Fax) [tel]
[email]

Mozesz powiedziec ,ze ja cie polecilam to jesli zaczxniesz pracowac dostane troche kasy..hehehe...:)
wezma KASE( metalowe urzadzenie do kasowania pieniedzy) i " dadza ci troche? Przetna pila na pol miedyz klawiszami?
Oooooooooooooooooooo!!!!! A to ci prezent.

hahahaha:))))))
Dzieki..bardzo haotyczne te wypowiedzi..jestem rafal, wiec wolalbym per on niz ona...tak wiec na nic mi sie zda CAE przy probach podjecia pracy w UK...czy jest jakis egzamin na wzor buissnes tyle ze medyczny , ktory by mi ulatwil sprawe...
Po 1 maja 2004r. lekarze i dentyści z nowych krajów członkowskich Unii nie muszą podchodzić do testów językowych ,żeby się zarejstrować w UK, jakkolwiek pracodawca może zażądać od kandydata potwierdzenia znajomości języka. Do niedawna wymagano zdania IELTS( International English Language Testing System).
Mnie skierowano na egzamin do jednej z warszawskich szkół językowych na tydzien przed rozmową kwalifikacyjną. Egzamin był prosty jak futerał na cepy - trochę gramatyki, rozumienie tekstu medycznego i 10' rozmowy. Żadnych certyfikatów nie wymagano. Powodzenia.
Ale im lepiej będziesz znał angielski tym lepiej na miejscu - przekonałem się sam.
Sluchaj, ja jestem fizjoterapeuta i przygotowuje sie rowniez do wyjazdu do U.K. Z tego co sie orientuje to posiadanie certyfikatu CAE w zupelnosci w sluzbie zdrowia wystarczy chyba ze wybierasz sie do pracy jako Speech Therapsit czyli jako logopeda. Pozdrawiam i odezwij sie jak ci ida przygotowanie, moze masz dla mnie jakies wskazowki??
hej błagam pomóżcie znależć pracę w uk!muszę wyjechać mogę robić wszystko byle pracować,najchętniej londyn . proszę o oferty tel lub mail [ale w ostateczności]. mam dość naciągaczy! coś o sobie : znajomość języka przeciętna ale radzę sobie mogę wyjechać w każdej chwili, 22 lata, cóż jeszcze...? no nie wiem mój nr to: 5[tel]gabi całą dobę byle na temat pozdrówka ! ps wiem że trochę to chaotyczne ale ...ach mail to [email]
Czy znalazles prace? Jezeli tak, prosze daj znac,moj mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.