ccusa- co myslicie o tym biurze?

Temat przeniesiony do archwium.
co myslicie o tym biurze?
bylam z tego programu, byla praca ale slaba - mialam najnizsza stawke, z innego pojechalam dostalam lepsza pozdrawiam :)
ja bylam z ccusa w zeszlym roku nie bylo zadnych problemow, biuro ze wszystkiego sie wywiazalo tylko ze ja korzystatam z opcjii independent -sama znalazlam sobie prace .
z jakiego programu pojechalas? prosze podaj jakies konkrety..pozdrawiam
nie wiem co to za biuro.....bardzo polecam Campus...wszystko było jak należy z tym że wybrałem sobie opcje independent wiec nie wiem jak jest z szukaniem przez nich pracy.....powodzenia
ja bylam z ccusa na obozie, mialam najnizsza stawke bo mialam wtedy 18 lat, ale co roku dostaje sie wiecej... wszystko bylo w porzadku, ubezpieczenie bez zastrzezen(bylam w szpitalu,nie musialam nic placic, w domu dostalam czek ze zwrotem za leki)... tak wiec polecam ;)
Polecam to biuro, absolutnie sprawdzilo sie we wszystkich moich wyjazdach,pracy oczywiscie szukalam sobie sama przez internet,nie przez znajomosci,takze kazdy moze to zrobic i naprawde swietnie na tym zarobic,tylko trzeba nastawic sie na ciezka robote,jesli chcesz przywiezc jakas mila kaske do Polski.pozdrawiam!
a gdzie udało sie wam znalezc prace samemu, bez posrednictwa biura??
prosze was o odpowiedz ??
jak udalo sie znalezc prace? przez internet oczywiscie. po pierwsze jesli zdecydujesz sie na opcje independent to od ccusa dostaniesz dostep do ich bazy pracodawcow, po drugie wpisz sobie w google "summer job" albo "seasonal job" albo cos w tym stylu i bez trudu znajdziesz strony na ktorych znajduja sie oferty pracy wakacyjnej dla studentow .
takie szukanie pracy nie jest bardzo trudne ale zeby znalezc cos naprawde fajnego trzeba poswiecic duzo czasu i wyslac pare setek maili!
Agniecha czy mogłabym Cie poprosić o jakiś kontakt numer gg czy emaila, ponieważ mam kilka pytań związanyzh z wyjazdem, a widze,ze świetnie orientujesz się w tej kwestii ?

Z góry dzięki i pozrawiam.
nie ma sprawy !
e-mail: [email]
Ja bylem z CCUSA w 2003 i 2004 i polece w 2005 (ostatni raz bo jestem na 5 roku) jak wize dostane. Od dwoch lat pracuje tez dla CCUSA. W Nowym Yorku nie bylo problemow tego typu ze ktos na nas nie czekal czy cos podobnego. CCUSA ma swojego sponsora CCUSA z USA. Nie ma posrednika np. Counsil, z ktorym kilka lat temu niektorzy mieli duze problemy. Loty sa liniami Lufthansa lecialem 2 razy, CCUSA podaje ceny calkowite bez rozbijania na jakies oplaty lotniskowe i inne drobne oplaty jak jest u konkurencji. W tym roku nawet pracuja dla CCUSA osoby które pracowaly dla innej firmy specjalizujacej sie w organizowaniu wyjazdow na camp.
Ja pracowalem w 1 roku jako dishwasher a w 2004 pracowalem w housekkepingu(sprzatalem, bylem kierowca itd). W 2004 mialem 2 prace ( druga prace sam sobie zalatwilem) i troche zarobilem pieniazkow( kredyt studencki sobie splace po studiach). Ocencie sami czy warto.
CCUSA oprocz wyjazdow na obozy i do pracy do USA, organizuje od tego roku wyjazdy do pracy do Anglii i tutaj nie trzeba miec statusu studenta.
Zapraszam na moja strone, jest tam pelna oferta, moje prywatne zdjecia z USA, czesto aktualizowane aktualnosci. >
znakomita firma!! dwa razy juz korzystalem z ich uslug i jestem w pelni zadowolony. oba wyjazdy udane. Wszystkie warunki i ceny sa jasno postawione, nie mialem zadnych problemow z wiza, no i widac dobra organizacje...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa