Camp America

Temat przeniesiony do archwium.
czy opłaca się wyjeżdżać z Camp America ? na jakim poziomie trzeba znać angielski ? jak coś wiecie to piszcie
Pewnie, że sie opłaca. Ja dopiero wróciłam z takiego wyjazdu i poziom mojego angielskiego zdecydowanie sie poprawił. Masz kontakt z językiem praktycznie 24/h wiec nie zastanawiaj sie tylko jedź. Wyjazd tego typu ma wiele innych zalet oprócz nauki języka. Gorąco polecam
Jesli chodzi o język, to sę opłaca ale to tez zalezy czy będziesz pracował z polakami czy z amerykanami, a jesli chodzi o pieniadze to sie wogole nie oplaca:(chyba że znajdziesz dobra prace po Campie
wiem ze wyjazdy work and travel sa drozsze ale moim zdaniem oplacaja sie bardziej, po pierwsze placa ci za godzine a na campie czasami zdarza sie ze pracujesz 10 godzin dziennie 6 dni w tygodniu i nic z tego nie masz , jadac z w&T mozesz sobie zmienic prace jak ci sie nie podoba kiedy chcesz i nie masz zobowiazan w stosunku to nikogo , na w&t trzeba byc bardziej samodzielnym ale to jest fajne , angielskiego w ten sposob tez mozna sie nauczyc lepiej i skuteczniej.z drugiej strony jak ktos jedzie pierwszy raz i nie zna angielskiego to camp jest lepszy , ja bylam i z campa i z w&t i to drugie polecam bardziej
a i tak wszystko zalezy od tego gdzie i na kogo trafisz!
prawdopodobnie wybierasz sie na campa w przyszlym roku....powiem jedno...bylem na campie i na work&travel - na kampie, przywiozlem po odliczeniu wszystkich kosztów ok. 2000$........z W&T wyciągnąłem jakieś 5000$ na czysto(4 miesiące jako kelner)....sam oceń co jest lepsze?powodzenia - jesli będziesz wybierał sie na W&T to odezwij sie ...dam ci namiary na miejsce gdzie byłem - Crater Lake in Oregon....
Camp America to solidna firma, dla tych którym zależy na ćwiczeniu języka angielskiego a nie na zarobku - i takie są fakty! Ja trafiłam na bardzo fajny camp i mimo że się nie przepracowywałam ( w polsce pracowałam 2x ciężej w okresie wakacji) to nic nie zarobiłam. Jeśli chodzi o język to też jest różnie. Na moim campie bylo 5 polaków i trzymaliśmy się w swoim gronie- to chyba normalne. Ufać firmie można na 100% ale jeśli liczysz na kasę to skorzystaj z Work and Travel. Powodzenia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2004

 »

Pomoc językowa