Szukam kompana do wyjazdu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.Mam 20 lat.W tym roku zdawalem maturę.Nad wyjazdem na wyspy myślę już od jakiegoś czasu.Szukam kompana(osoby w podobnym wieku jak ją,dziewczyny lub chłopaka),który również tak jak ja ma na celu zmienić coś w swoim życiu. Jestem spokojnym chłopakiem,bez nalogow, preferuje zdrowy tryb życia :) Niestety moja znajomość języka jest slaba.Wyjazd planuje w okolicach marca 2016 roku.Jeżeli chcialabys-chcialbys porozmawiać na ten temat w celu lepszego zapoznania sie,połączenia sił ,aby jakos ten nowy etap zaczac :)to serdecznie prosze o kontakt mailowy : [email]
Pozdrawiam
Ja bym nie ryzykował...lepiej sobie zorganizuj pewną pracę, może skorzystaj z jakiejś agencji pracy.. przynajmniej na początek. Ja wyjeżdżam z Active Medica, wszystko jest OK
20 lat słabo znajomosc jezyka .W anglii bedziesz pracowal na fabryce na zmywaku albo w innej bardzo interesujacej pracy, pozdrawiam.
Dzien dobry. Szukam osob ze Slaska do WSPOLNEGO wyjazdu do pracy za granica! Kraj, praca dowolna. Mam na imie Mateusz, mam 25lat, z angielskim sobie radze. [email] , 66[tel]. Prosze o kontakt tylko osoby ktore na prawde chca wyjechac, szanujmy swoj czas.

ps. NIE DAJE PRACY tylko SZUKAM OSOB DO WSPOLNEGO WYJAZDU. Rozwazam wyjazd przez polska agencje pracy, zawsze to pewniejsza sprawa. Pozdrawiam!

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą