Euro Plus Reward Millenium

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 322
poprzednia |
Witam wszystkich...kupilam sobie niedawno ten program i chcialabym sie dowiedziec co o nim myslicie....
Jesli ktos ma jakies pytania co do programu to z checia pomoge i powiem co sie w nim znajduje....
[email]
[wpis usunięty]
Jest to jeden z najlepszych programów wspomagających naukę języka angielskiego. Jego ogromną zaletą jest fakt, że jest oparty na Podręczniku English Reward, własciwie jest elektroniczną wersją tego podręcznika.

Jego wadą jest natomiast to, że stara wersja nie instaluje się pod systemem WINDOWS XP, a producent nie odpowiada na eMaile na ten temat.
Moim zdaniem program jest do kitu! druga sprawa osobiscie nie nawidze uczyc sie przed monitorem!!!. Za te 400zl moglas sobie sprawic 3 poziomy kursu ksiazkowego czyli ksiazka, cwiczenia i kasetki do ksazki i do cwiczen.ja wlasnie tak postapilem i uwazam ze to szczal w dziesiatke.Moge czytac cwiczyc i sluchac do oporu.Pozdrawaiam
Ja dużo czasu spedzam przed komputerem i wole nauke z programem multimedialnym niz ksiazka :)
Podobno mozna juz od producenta plyte, ktora sprawia, ze program dziala pod XP....
wysłałem Ci ale na adres [email]
to znaczy na [email] też poszło bo... ;-)
hej mam starego euro plusa jeszcze pod 98 a potrzebuje instalke pod xp czy ktos z was moze mi go udostepnic bardzo prosze [email]
program jest świetny-lepszego chyba nie ma!
Własciwie są dwa lepsze programy Euro+, wychodzi to w niektórych etapach testów Cambridge
czesc. chcialbym sie dowiedziec czy poradziles sobie z tym problemem. czy szukales czegos jak patch albo jakas nakladke na instalke.daj znac na adres [email]
Dlaczego szczałeś w dziesiątkę?
A chy znasz choćby jeden program od tego?
Siema,
sorki że zawracam Ci głowę ale przypadkiem tu trafiłem i mam do Ciebie przy okazji bardzo wielką prośbę. Potrzebowałbym pacha do Euro Plus Reward Milenium, właśnie go dostałem a chciałbym go komuś sprezentować i jestem teraz w kropce. Z góry wielkie dzięki
[email]
Miało być:

A czy znasz choćby jeden program lepszy od tego?
Jeśli by Pan zechciał, to bardzo proszę o kontakt na adres: [email]
Pozdrawiam. Andrzej
witam prosze o kolejne podesłanie patha b ostatnio moj kompostał sporo wirusow i cały path poszedł sie jjjjjjeeee
[email]
Szukam takiego pacha czy kolega cos dostał...
[email]
cze, sorki ze zawracam, ale jesli mógłbyś podesłac tą łatke na [email] byłbym bardzo wdzięczny, pozdrawiam
Czy mozna także prosić o ten patch? [email] Dzieki!
Ja tez bym prosil o patcha do euro.
[email]
Jeżeli można też bardzo proszę o patch do euro
Pozdrawiam Marta
[email]
bardzo proszę o patch na euro plus do xp
lolciu @hotmail.com
Baredzo prosze o adres tego patcha lub przesłanie go.
[email]
Pozno bo pozno ale moze zalapie sie jeszcze na patcha do euro plus ?. Bardzo prosze dobra dusze o przeslanie... Z gory dziekuje. E-mail: [email]
witam

szukam patcha do euro + reward(wydanie 7 płyt) pod xp
przeczytałem,że wysłałeś go komuś
jeśli nie ma problemu to proszę o to samo,a jeśli jest to zignoruj to
mój adres [email]

pozdrawiam adam
witam

jeśli dostałeś patcha do euro + pod xp, to wielka prośba wyślij mi go na adres [email]
dzięki

jeśli nie to zignoruj ten list
bejotka... ty jesteś chyba nie ten tego...

cytat:\"
Jego wadą jest natomiast to, że stara wersja nie instaluje się pod systemem WINDOWS XP, a producent nie odpowiada na eMaile na ten temat.\".

Heh, rozumy pozjadała. To powiedz mi jakim cudem ja bez problemu dostałem patcha i wersję instalacyjną Euro Plus od producenta do Windowsa Xp i bez problemu używam tego programu (btw. jest on świetny).
moglby ktos mi wyslac patch do europlus
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 322
poprzednia |

« 

Business English