Euro Plus Reward Millenium

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 322
Ja również proszę o przesłanie patcha na [email]
Witaj

Mam ten sam problem czyli


Mam XP sp2 PL z antywirusów tylko AdAware Pro i ni diabła nie mogę ruszyć z tym kursem .
Próbowałem z obrazu i z faktycznie nagranych Alkocholem płyt CD - instalka przebiega normalnie, podaje serial i OK .
Potem kiedy chce uruchomić kurs pojawia się taki komunikat :



Instalowałem już dwa różne patche i też lipa

masz może rozwiązanie?
witam !!! potrzebuje cracka do EuroPlus+ Angielski z Cambridge.
Z góry dzięki za jakie kolwiek informacje.
Jeśli udało ci sie otrzymać klucz,prześlij mi prosze też,pozdrawiam
przestańcie żebrać o tego patcha tylko ruszcie tyłki i poszukajcie po necie, mamusia nie uczyli??

a dla leniwych link (działający, a nie jakieś guano w wykonaniu miejscowych cwaniaczków :P)

http://europlus5.webpark.pl/euro++patch.exe

do widzenia :P
DZIęKI MAX
Rozwiazal ktos problem z brakiem napisow pod filmami w EuroPlus+ Reward Millenium? Nie mam ani polskich ani angielskich.

Prosze o pomoc.

mailto: [email]
dostałem od kolegi kurs j.angielskiego, ale mam XP i nie mogę go uruchomić miałem przeinstalować na 98 . podobno miałeś ten sam problem możeszmi pomóc jeśli tak to prześli mi patcha- cokolwiek to jest myślę że jakieś rozszerzenie do XP
pozdrawiam Grzegorz.
proszę prześlij dalej patcha do XP dalej do mnie mam ten sam problem
pozdrawiam Grzegorz
a prześlesz patcha do XP z Euro+ dalej będę wdzięczny.
Pozdrawiam Grzegorz
Liam bardzo cię proszę prześlij mi tego patcha na [email] rnZ góry dzięki wielkie
Czy mógłby ktoś wrzucić tą instalkę (tą pod XP o 105 MB długości) na jakiś serwer i podać linka do ściągnięcia? Bardzo proszę. Nigdzie tego nie ma w necie, a znalazłam jednego torrenta i tylko 2 seeds :/ Dzięki z góry.
także proszę o patcha na adres [email]
a wiecie co to wlasność intelektualna i prawa autorskie
poszukuje numeru seryjnego do ero plusa reward millenium, masz moze ten numer?
z gory dzieki!
moj mail [email]

pozdrawiam Malgosia
a wiesz co to znaczy wkurwiony urzytkownik programu ktory nie dziala jak powinien:)
Witam wszystkich. Mam ogromną prośbę. Przeczytalem wszystko i szukałem w necie ale nie moge znalezc tej instalki 110 MB. mam WIN XP z SP2, po uruchomieniu programu i wybraniu lekcji mam "błąd dekompresji" i szare ekrany. Patcha na 780 kb mam ale nic nie daje. Moj numer GG- 2822395. Prosze bardzo o kontakt
Rzeczywiscie zaden link z instalka 110 MB nie dziala, moze ktos by wrzucil na jakiegos uloada zeby mozna bylo sobie sciagnac. Dzieki
Co mam zrobić, jak zainstalowałam EuroPlus+ Angielski z Cambridge a jak włączam to mi pokazuje żebym włożyła płytę a ja mam ją włożoną!!!!!!;/;/;/
pomocy!!!!!
A i jak ktoś by mógł przesłać mi Patcha do EuroPlus+ Angielski z Cambridge na mój e-mail: [email] bo mi sie nie chce zainastlować!!!!!!!!!;/;/
z góry dziekuję;d;d
witam. jeśli jeszcze ktoś potrzebuje instalke pod xp'ka to znajdzie ją tutaj: http://195.117.28.65/reward/setuppl.zip
instalka poszła bez problemu, ale ekran lekcji jest nadal szary:(
Sluchaj a masz juz tego patcha i numer licencji do Angielski z Cambridge??
Witam Cie serdecznie mam do Ciebie male pytanie. Kupilem ten program do nauki jez ang :euro plus reward millennium: ale zgubilem gdzies plyty instalacyjne i nie moge z niego korzystac. Moze wiesz jak moge go odpalic na kompie? Serdecznie dziekuje i pozdrawiam Slawek
Patch i serial u mnie na gg 5[tel](EuroPlus Reward Millenium)
nie masz oryginalnej wersji oprogramowania, potrzebujesz crack:) Moge zalatwic [gg]
instalka ci nic nie da, potrzebujesz patch , carck i serial bo masz nie oryginalna wersje oprogramowania
Tu jest instalka, sciagaj i instaluj: http://195.117.28.65/reward/setuppl.zip
Jak bedą jakieś jaja to pisz na gada 5089800, posle ci patcha i ewentualnie skombinuje sie cracka:) Powodzenia
serial i crack masz?
na tym forum jest podany adres do patcha wiec rusz dupe i sciagnij leniu sam a nie pisze ze ma ci ktos cos poslac
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 322

« 

Business English