Euro Plus Reward Millenium

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 322
Mam problem dostalem wersje Euro plus Reward Millenium ale podczas instalacji wyskakuje blad cos tam autoexec.nt i niemoze byc uruchomiona w MSDOS itd i sciagnolem tez z tej strony co podawaliscie co zajmuje 105 mb i to samo :(( juz niewiem co zrobic czy faktycznie niechodzi dobrze pod xp ?? :( pomocy
dzieki wielkie za pomoc! pomaga w 100%, szare strony znikaja
sprobuj plik autoexec.xt i config.xt przegrac z katalogu windows/repair do katalogu windows/system32 i odpal jeszcez raz, u mnie zadzialalo
witam! masz może link do patcha Euro+? please błagam o pomoc!!!!
witam! masz może link do patcha Euro+? please błagam o pomoc!!!! [email]
witam! masz może link do patcha Euro+? please błagam o pomoc!!!! [email]
Sluchaj ja mam juz ten programik jakies 5 lat, i pierwsza wersje instalki dostalem z programem, pod wina 98 , ale potem jak masz orginal, napisz do team-u reward i tam ci powiedza co robic,i poprostu dali link na serwer i sciagnolem sobie instalator pod WIn XP , nie ma zadnych problemow, milej nauki przycze , Pozdrawiam.
wyślij mi instalke patcha pod 98 ma starego kompa błagam mój adres to [email]
Ja też mam ten problem z XP i nijak nie chodzi, wyskakuje tylko włóż płytę z kursem i tyle.Co robić???????? Wszystkie patche i takie inne zainstalowałem i nic.
Dziękuję za podpowiedź. PROGRAM ENGLISH BUSINESS URUCHAMIA PATCH POD NUMEREM "12". POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH MĘCZĄCYCH SIĘ Z SZARYMI STRONAMI!
Oczywiście nr 12 ze stronki udostępnionej http://www.wysokomazowiecki.pl/center.htm.
Bardzo dobrze! Gratuluję. Z analfabetami trzeba walczyć ironią.
Witaj, mam problem z Euro, mianowicie po instalacji wyskakuje komunikat ze nie moze otworzyc programu, lub odszukac urzadzenia viavoice.exe - nie mozna rowniez ustawic parametrow glosowych, a takze przy otwarciu pierwszej lekcji zawiesza sie po komunikacie: błąd dysk.exe - tak w kolko

nie wiesz co moze byc przyczyna takich problemow. Dodam iz system postawilem od nowa wiec nie ma mowy o wirusach lub bledach

Pozdrawiam
Mario
Witaj, podczas proby otwarcie programu - pojawiaja sie komunikaty typu: via voice error, oraz disk.exe error, nie moge otworzyc zadnej lekcji w zwiazku z tymi programami...prosze o pomoc

Pozdrawiam
Mario
Czy ma moze ktos ten nowy kurs EUROPLUS+ ANGILESKI Z CAMBRIDGE??????????????????
bardzo prosze o przesl anie patha na e++ angielski na xp
dzieki!!!!!
[email]
dzieki z góry!!!
No właśnie...szukam po sieci EuroPlus+ Angielski z Cambridge . Widział ktoś ? [gg]
Ten program to absolutna nowość. Możesz go znaleźć w księgarniach komputerowych lub na stronie:

http://www2.ydp.com.pl/ydp/index.jsp?category=1000

Zwróć tam uwagę na następującą uwagę:

Young Digital Poland S.A. jest obecnie 16 producentem, który podjął decyzję o współpracy w ramach BSA na rynku polskim. Business Software Alliance jest organizacją chroniącą własność intelektualną producentów oprogramowania.
mielismy szary ekran w xp w Euro++ Reward.
zciagnelismy patha ze strony
http://europlus5.webpark.pl/euro++patch.exe
i dziala ;))
mam nastepujacy problem zinstalowałem europlus + reward millenium pod XP oczywiście z paczem i niby wszystko jest ok ale podczas filmików nie wyświetlają się podpisy mimo że na płytkach są pliki tekstowe .Może ktoś wie jaka jest tego przyczyna.
mam nastepujacy problem zinstalowałem europlus + reward millenium pod XP oczywiście z paczem i niby wszystko jest ok ale podczas filmików nie wyświetlają się podpisy mimo że na płytkach są pliki tekstowe .Może ktoś wie jaka jest tego przyczyna.
Mam do ciebie sprawe bo mi nie działa euro ++ bo kupiłem sobie kiedys i mi teraz jest potrzebne i nie chce mi działac pod Xp i nie wiem skad mam wziac patcha zeby mi to działało czy mogłbys mi pomoc jak mozesz to odpisz mi na emila [email] podaj linka albo wyslij tego patcha
Hallo Jestem Sandra.Mam orginalna wersje Euro plus +Reward juz ok. dwoch lat i zgubilam gdzies karte gwarancyjna na kt. byl numer seryjny i nie moge teraz zainstalowac kursu.CZY MOZESZ MI POMOC?Z gory dziekuje...
skoro wszyscy to ja też chce ;) chodzi mi oczywiście o patcha pod xp.
http://strony.wp.pl/wp/europlus5/euro++patch.exe
witam!!! nie moge sciagnac patcha ze strony producenta ( 105 mb ).jesli kots moze mi przeslac to BAAARDZO PROSZE!!! arek [email]
Poprawiam adres@: [email]
Prosze o przesłanie patcha ze strony producenta (105 Mb)
Kurdę.... jak jest z tym XP??
Witam,nie daje sobie rady z tymi patchami i nie chce sie uruchomic euro plus+nawet nie chce sie zainstalowac na XP,jestem zrozpaczony POMOCY.Prosze o przeslanie patcha lub co kolwiek zebym mogl to odpalic.Z gory serdecznie DZIEKUJE.
[email]
moge ci wyslac instalke ze strony producenta (105MB) tylko czy twoja skrzynka przyjmnie taka duza wiadomosc a znajac zycie to wp takiej nie przepusci w tlenie mozna sprobowac ale odrazu zaznaczam ze to troche potrwa mysle ze okolo 2-7 godzin zalezy od transferu
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 322

« 

Business English