iFiszki - Fiszki na androida

Temat przeniesiony do archwium.
Na stronie Wydawnictwa Edgard (www.edgard.pl) znalazłem pozycję p.t. "iFiszki+ Angielski". Jest to bezpłatna aplikacja na urządzenia z systemem Android.
Zawiera ona 2 bezpłatne bazy demonstracyjne i kilka innych, płatnych po 15 lub 10 zł, wśród nich "1000 najważniejszych słówek".

Ćwiczenia z bezpłatnymi bazami oceniam pozytywnie, płatnych jeszcze nie testowałem
Polecam spróbować. Chętnie przeczytam opinie innych użytkowników.
Posiadam iFiszki [Edgard] na telefonie [1000 najważniejszych]+[dla średniozaawansowanych] uważam, że są zdecydowanie warte swojej ceny ( tańsze niż wersja papierkowa a w dodatku dostajemy wymowę i wygodę w nauce )
Dzięki nim kilka osób, które uważały że znają angielski na poziomie średniozaawansowanym wyprowadziły się z błędu ;)
przykładowe zdania czytane przez nativa w naturalnym tępie
jak na razie program działa poprawnie
pakiet [1000 najważniejszych słów i zdań] = 1000 fiszek + przykładowe zdania ---> więc uczymy się znacznie więcej niż tylko 1000 słówek ;)
pakiet [Dla ŚrednioZaawansowanych] - Edgard już się zcwanił i podaje, że jest 2000 słówek i zdań ---> ale w tym przypadku oznacza to 1000 fiszek ;).
Testowałem wersję papierową, dobra rzecz:] przymierzam się także do tej z androida, bo telefon mam zawsze przy sobie, a gdy gdzies na coś czekam, to aż żal tracić czas.. więc spróbuję tego, tylko jeszcze musze poczytac co sobie kupic, polecacie coś?