Czy można używać tylko modułu irregular verbs w SM?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Zabrałem się ostatnio za supermemo UX No problem. Już pierwsza płyta za mną i czas na drugą. Wyczytałem ostatnio, że w Extreme English jest moduł do iiregular verbs. Moje pytanie czy można tylko jego używać czy trzeba przerabiać cały kurs? Zastanawiam się nad kupnem ale wolę najpierw konsekwentnie skończyć No problem. Chciałem też przerobić czasowniki nieregularne.
Pozdrawiam
Z góry dziękuje za odpowiedź
Możesz robić same irregular verbs. Każda z baz to oddzielny kurs (irregular verbs, phrasal verbs, idioms, słówka basic, słówka intermediate, itd.).
browar25 dziękuje. Jeszcze jedno pytanie. Czy extrim english można używać jako dodatkowego kursu w ux? Czy jest to dodatkowy program?
Extreme English jest oparty na UX, oznacza to że jak odpalisz UX’a to na liście kursów będzie też EE jak go sobie dodasz. A dokładniej nie EE tylko każdy z kursów wchodzących w skład EE, które dodajesz i pojawiają się one tak samo jak kursy No Problem (1,2,3) i działają na tej samej zasadzie. Oznacza to, że w terminarzu powtórki również wyświetlają się zbiorczo ze wszystkich kursów. Generalnie działa na tej samej zasadzie co No Problem i identycznie wygląda.
edytowany przez browar25: 23 cze 2014
browar25 Dziękuje za odpowiedzi. Więc jednak chyba się skuszę i zamówię.

 »

Pomoc językowa