kurs Metoda Schlemanna

Temat przeniesiony do archwium.
kurs Metoda Schlemanna to OSZUSTWO !!!!!
http://www.kursyschliemanna.pl/
po wpłacie nic nie ma
ani kontaktu z nimi ani stopki firmowej czy danych w zakładce Firma- brak !!!
nie dajcie się na brać
pozdrawiam, Krzysiek
Nie nazwałbym tego oszustwem, to tylko metoda marketingowa. W sumie bardzo mi to przypomina, metodę Krebsa,
ół
Teoretycznie cena w ramach promocji spada z prawie tysiąca do torchę ponad setki.
Kurs ma 40 półgodzinnych lekcji, zapewnia płynną mowę po 14 dniach (Krebs po 10), Pewnie też nie ma pliku PDF.

Stanowczo bardziej mi odpowiada "Metoda Szkutnika" w "Mówimy po angielsku" - 90 lekcji za dużo mniej kasy) i Metoda Assimil (Bodajże 180 lekcji).

Muszę jednak przyznać, że Metoda Krebsa, jako sama metoda, podoba mi się, jest dobra na początek dla samouków.
Mówisz o tym podrabianym kursie z zawyżoną ceną z innego wątku o nazwie Moteda Krebsa? Bo przecież sam też w tamtym wątku opisałeś, że nie ma czegoś takiego jak "Metoda Krebsa" bo Krebs nigdy jej nie opublikował.

Piszę to tylko dlatego, bo dzięki takiemu podejściu jakie propagujesz teraz, ludzie nabierają się na te linki. To nie są metody tylko marketingowe, tylko najzwyczajniej w świecie nabijanie ludzi w butelki wyolbrzymiając jakość otrzymanego produktu. Oczywiście jest to działanie w sumie legalne, bo od każdego z Nas zależy czy kupi czy nie kupi, a to czy produkt spełnia oczekiwania lub nie to już indywidualne podejście. Mimo wszystko powiedzmy szczerze, że te produkty są wątpliwej jakości w stosunku reklamy, ceny i nie ma co propagować ich na forum pomagając jednocześnie w rozwijaniu tego procederu.
Cytat:
Stanowczo bardziej mi odpowiada "Metoda Szkutnika" w "Mówimy po angielsku" - 90 lekcji za dużo mniej kasy) i Metoda Assimil (Bodajże 180 lekcji).

A co to jest metoda Assimil ?
Kilkanaście lat temu były wydawane kursy Assimil p.t. "Angielski (Hiszpański i chyba inne) łatwo i przyjemnie". Składały się z 6[tel]lekcji 5-10 minutowych. Należało wykuć dialogi i zrozumieć struktury gramatyczne.
To właśnie nazwałem "metodą Assimil".
Cytat: Skorp75
...

Piszę to tylko dlatego, bo dzięki takiemu podejściu jakie propagujesz teraz, ludzie nabierają się na te linki.

Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ja nie propaguję żadnej z tych metod. Wręcz przeciwnie krytykuję je, jednak nie bezmyślnie. Pisałem przecież, że kurs "metodą Krebsa" byłby wart tej ceny (ok 100n zł) gdyby miał conajmniej 90 lekcji.
Pisząc o "Metodzie Shliemanna" podkreśliłem podobieństwo chwytów marketingowych obu ofert i podałem przykłady innych, moim zdaniem lepszych kursów. Jeśli napiszesz, że propaguję kursy Szkutnika, lub Assimila zgodzę się z Tobą.

BTW Każda krytyka powinna zauważyć i podkreślić przynajmniej jedną cechę krytykowanego przedmiotu, w przeciwnym razie jest tylko paszkwilem.
Nazwałem to OSZUSTWEM - bo tak jest ! ! ! po wpłaceniu KASY nie otrzymałem programu ani żadnej informacji - NIC NIE MA !
zapłaciłem za produkt a go nie otrzymałem, tylko straciłem kase.
Dlatego ostrzegam innych przed tymi OSZUSTAMI
do bojetka ; napisałem pod jakim tytułem się ogłaszają i tak nazywają to na tej stronie - http://www.kursyschliemanna.pl/
Ja pisze na temat :
kurs Metoda Schlemanna to OSZUSTWO !!!!! , a nie o Krebsie
bejotka - genialny teoretyk nauki języków, ale praktyk marny
:)
Cytat:
Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ja nie propaguję żadnej z tych metod. Wręcz przeciwnie krytykuję je, jednak nie bezmyślnie

zastanów się trochę chłopie nad tym co robisz, co krytykujesz, że ktoś przeczyta wątek i dowie się o Metodzie Krebsa do której się tak odnosisz, a o której sam napisałeś że taka nie istnieje w innym wątku, że gość nic z tej strony nie dostał, a Ty bezmyślnie od razu robisz analizę kursu i jeszcze piszesz, że to nie oszustwo! Może sam zacznij czytać ze zrozumieniem i rób to co robiłeś najlepiej, czyli pomagaj ludziom w nauce bo za to należy Ci dziękować i wielki szacun.
A teraz odnośnie tej strony:
Ludzie wszelkie tego typu strony, próbujące sprzedać coś po zawyżonej cenie, coś mocno nie adekwatnego do reklamy, opisu, lub po prostu naciągnąć mają kilka wspólnych mianowników i dość łatwo jest to rozpoznać:
- mocne opisy reklamowe - zwykle długi artykuł PR odnoszący się do naukowców z USA, Chin, Niemiec itp
- strona internetowa budowana typowo pod jeden produkt - jedna strona, ew 2-3 podstrony - jednym słowem uboga strona, a główną treścią jest jeden artykuł PR, czasem podzielony na kilka mniejszych opisujących zadowolonych ludzi jak szybko się nauczyli
- duża ilość lajków z FB
- co chwila wyskakująca chmurka o zakupie
komentarze - tutaj jest wiele ostrzegawczych elementów, gdzie powinno zapalić się światełko ostrzegawcze:
- wszystkie komentarze mocno pozytywne - w przypadku realnych produktów, nawet tych mega idealnych nigdy tak się nie dzieje
- dużo lub nawet b.dużo komentarzy w bardzo krótkim przedziale czasu - zazwyczaj to nie efekt popularności, a zwykłe komentarze zakupione
- Komentarze z FB gdzie zamiast zdjęć osób widzimy loga, obrazki, przedmioty, czynności itp - to tak zwane profile widma służące właśnie do takich celów - na allegro można sobie z takich kupić lajki i komentarze
- czasem wystarczy zaobserwować daty na przestrzeni jednego dnia, że dziś dodany komentarz ma dzisiejszą datę, a jutro będzie miał jutrzejszą
- czasem komentarze są na tego typu stronach codziennie, lub co kilka dni mieszane kolejnością - zaobserwowałem raz czy dwa razu już taki trik, choć w przypadku innych stron, ale możliwość jest
- komentarze rzadko kiedy są ze sobą powiązane wątkami - zobaczcie jak jest np. w tym temacie - ktoś coś napisał, komuś coś się nie spodobało, ktoś coś dopisał itd - dokładnie tak samo dzieje się i w komentarzach naturalnych - dowolny artykuł na wp lub onecie czy podobnych
- dodaj komentarz, zamknij przeglądarkę i za jakiś czas zobacz ponownie - zapewne już go nie będzie - nie zależnie czy będzie pozytywny czy negatywny
Inne podstawowe informacje:
- brak nazwy sprzedawcy, adresu firmy itd.
- sprzedawca to jakaś spółka gdzieś na pacyfiku
- domena główna to jakaś dziwna nazwa, lub całkiem nie powiązana tematycznie czy reklamowo (w tym przypadku wydaje się być ok)
- wpisz w google "wiek domeny" i na stronach skanujących można dowiedzieć się kiedy domena była utworzona- w przypadku wielu stron nic nie sprzedających lub mających marną jakość ich wiek będzie b.krotki - zwykle od 1-3 czasem 6 m-cy.
na koniec:
- cena produktu:
Ludzie z 1000 zł na 100 zł w jakim sklepie macie 90% zjazd z ceny produktu rewelacyjnego - bo wszystkie sprzedawane takie produkty są właśnie tak opisywane - gdybym miał super produkt o faktycznej wartości 1000 zł to sprzedawałbym do za 100, jak z powodzeniem mógłby dać upust 10-30% a wy?
1000 zł - zobaczcie ile kosztują kursy sprzedawane na rynku przez firmy, które są legalne i które wręcz reklamują się jako firma, nie produkt i nie boją się podać swoich namiarów - ile znajdziecie kursów video, multimedialnych, z dostępem do ostatnio modnych platform elerningowych za tak wysoką cenę - zwykle w przypadku ostatnich są to abonamenty miesięczne


Metod oceny jest sporo, ja opisałem te najczęściej spotykane, po których powinno zapalić się nam światełko w głowie UWAGA!!! ale przy ocenie należy kierować się zawsze rozsądkiem.
Cytat: Krzysiek7410
Nazwałem to OSZUSTWEM - bo tak jest ! ! ! po wpłaceniu KASY nie otrzymałem programu ani żadnej informacji - NIC NIE MA !
zapłaciłem za produkt a go nie otrzymałem, tylko straciłem kase.http://www.kursyschliemanna.pl/

Nieuważnie czytałeś. Autorzy tego kursu niczego nie wysyłają w formie paczki pocztowej. Nie pamiętam czy przysyłają link do pobrania w mailu, czy wyświetlają go na stronie po zarejestrowaniu opłaty.
Przyznaję, że można czuć się oszukanym widząc na stronie obraz pudełka z kursem, a otrzymując za ponad stówę tylko pliki mp3.
Jeśli ktoś poważie chce się uczyć metodą Schliemanna, to powinien przeczytać: Sen o Troi - Heinrich Alexander Stoll - Lubimyczytać.pl, a następnie ze strony https://www.gutenberg.org/ ściągnąć ebooka i audiobooka interesującego go tytułu i uczyć się, metodą opisaną w tej książce. Metoda jest trudna i żmudna, ale skuteczna.
bejotka i eunuch z jednej są parafii - obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi
Cytat:
Nieuważnie czytałeś. Autorzy tego kursu niczego nie wysyłają w formie paczki pocztowej. Nie pamiętam czy przysyłają link do pobrania w mailu, czy wyświetlają go na stronie po zarejestrowaniu opłaty.
Przyznaję, że można czuć się oszukanym widząc na stronie obraz pudełka z kursem, a otrzymując za ponad stówę tylko pliki mp3.

Człowieku opanuj się!!! nie ściemniaj i nie reklamuj!!! co pamiętasz? zdążyłeś już coś kupić na konkretnie tej stronie?? bo ona powstała zaledwie 29 maja br, domena jest zarejestrowana na osobę fizyczną a firma jest podana "Convoke Logistics LTD mieszcząca się pod adresem 5, Petrou Iliadi Chloe House, 1st Floor, Office/Flat 101, 2015 Nicosia Cyprus" o której nikt nie słyszał po za wpisem w regulaminie na tej samej stronie.
Takie strony to w ostatnim czasie prawdziwy potop, jak niegdyś cudowne diety odchudzające

Cytat:
Jeśli ktoś poważie chce się uczyć metodą Schliemanna, to powinien przeczytać: Sen o Troi - Heinrich Alexander Stoll - Lubimyczytać.pl, a następnie ze strony https://www.gutenberg.org/ ściągnąć ebooka i audiobooka interesującego go tytułu i uczyć się, metodą opisaną w tej książce. Metoda jest trudna i żmudna, ale skuteczna.

a to jest najmądrzejsze co napisałeś w tym wątku, tylko szkoda że nie na temat bo tu nie chodzi o kursy czy nawet samą metodę Schliemanna, ale o uczciwość/wiarygodność tego sprzedawcy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego