Słownik z opcją powtórek z wyszukiwanych słówek

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! Szukam słownika, który podczas wyszukiwania dawałby możliwość dodawania słówek, a następnie umożliwiałby uczenie się ich w jakiś interaktywny sposób. Coś na wzór Diki. Moim zdaniem rozwiązanie proponowane przez tę stronę jest po prostu świetne. Niestety, jednocześnie jest płatne i dlatego szukam jakiejś darmowej/tańszej opcji. Wiem, że są programy do nauki słówek, które działają jak fiszki, ale w nich trzeba najczęściej samemu dodawać słówka wraz z tłumaczeniem lub korzystać z gotowych list. Ja szukam czegoś, co pozwoliłoby mi szybko i wygodnie sprawdzać znaczenie danego słówka, a następnie umożliwiało jego naukę poprzez system powtórek.
Polecam słownik YDP-Collins. zawiera moduł tworzenia baz sprawdzanych słówek i podprogram testowania ich. Nie jest to wprawdzie algorytm SM, ale uczysz się tylko tych słówek, które są Ci naprawdę potrzebne.
Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta Young Digital Planet.
Podbijam temat - szukam dosłownie czegoś podobnego, ponieważ chcę nieco podszkolić swój niemiecki. Niestety dawno nie miałam z nim kontaktu przez co zapomniałam wielu słówek, a coraz częściej potrzebuję się komunikować w niemieckim i takie rozwiązanie byłoby dla mnie idealne.
Wykorzystuje do podobnego celu aplikację vocabulary.com. Tworzę własne listy i potem z nich się uczę.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie