Jaki program do nauki języka angielskiego?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.

Jaki możecie mi polecić program do systematycznej nauki języka angielskiego "na zawsze", poziom podstawowy-średniozaawansowany. Nie chodzi o słówka, tylko ogólną naukę ze wszystkiego po trochu.

Ostatnio testowałem Euro+ Angielski z Cambridge, ale to już dość wiekowy program i zastanawiam się czy obecnie jest coś lepszego? Pozdrawiam.
SuperMemo Mobilny Angielski NoProblem1 i 2
Zalety:
Można się nauczyć jeśli jest się systematycznym (codziennie), wymowa, słówka, gramatyka, czytanki, słownictwo w kontekście maglowane za pomocą algorytmu powtórek
- bogaty materiał
Wady:
- Trochę takie niewolnictwo nauki, nie zrobisz powtórek, zaczynają się gromadzić, a to prowadzi do zniechęcenia, lub odbierania nauki po jakimś czasie jako przymusu lub obowiązku
- Średni czas potrzebny na naukę codziennie ok 2-3h w tempie 30 nowych jednostek dziennie, co pozwala przerobić poziom w ok 4,5 m-ca, przy wolniejszym tempie nauki czas potrzebny codziennie na przerobienie materiału można skrócić - niestety reklamowane 20 min to fikcja
ja polecam (bo sama korzystam) Profesora Henrego na platformie multikurs.pl.
zalety: są słówka i gramatyka, uczysz się też pisania i wymowy. Od niedawna jest tam nowa funkcja, która pozwala wyznaczyć sobie swój cel dnia - zawsze to jakaś motywacja :P Jak dla mnie ogromną zaletą jest też niska cena, a materiałów naprawdę dużo :)
wady: brak specjalnej aplikacji - korzystanie na telefonie byłoby przyjemniejsze
edytowany przez annapop: 18 lis 2015
Do nauki słówek polecam "kartoszki.pl" jest także wersja na telefon windows i android, łatwy w obsłudze, Można dodawać własne słówka na stronie internetowej i synchronizować z telefonem. Przeglądaną kartę można odłożyć na wybraną ilość dni. Nauka jest super skuteczna.
Cytat: malwa15
Wszystkie metody tu opisane należą do tradycyjnych metod tłumaczeniowych a to już jest przestarzała wiedza na temat funkcjonowania mózgu i nauki języków obcych. Język to uczucia i to je właśnie wyrażamy za pomocą słów, dlatego nauka języka musi się opierać na uczuciach i ich rozwoju. Jedyną metodą tak nowatorską jest metoda 5s, pomija ona zupełnie naukę poprzez tłumaczenie, powtarzanie, które jest "samym złem" w nauce języka i tylko szkodzi. To metoda, która uczy języka na poziomie podświadomym, można sprawdzić na ....

ktos chce to i nauczy sie biegle wedlug tradycyjnej metody, ktora jest niezastapiona i kazdy normalny nie da sie nabrac na te z d*py wziete metody co reklamujecie tylko dla kasy. chęci to jest najwazniejsza rzecz a nie jakies super nowoczesne metody z d*py wziete ktore . mozesz juz sie zabierac z ta kryptoreklama, wiecej nie zarobicie
powtarzanie jest samym zlem? co za bzdura, co jest w tym zlego jak ucze sie 20 slowek dziennie ze slownika a nie darmo wydaje kase na takich oszustow jak wy, odpowiesz?
edytowany przez Redakcja: 04 gru 2015
Nikt nikomu nie każe uczyć się języka korzystając z programów wspomagających tę naukę. Nikt też nie zabrania nikomu uczyć się słówek ze słownika. Informuję Cię też, że taką metodę poleca autor podręcznika "Komunikator polsko -angielski czyli ucz się języka ze słownika :)".
Do nabycia na stronie www.lev.pl
ja jestem zdania że wiedza jest w książkach.
program, jeśli już, to najwyżej do nauki słówek (fiszki)
Mi też zależało, żeby mieć program na zawsze. Miała wersje demo Profesora Henry i na tyle mi się spodobał, że później go kupiłem http://programy-do-nauki-jezyka.sklep-outlet.pl/outlet-profesor-henry-6-0-gramatyka.html. Jak do tej pory jestem zadowolony, ale trzeba mieć dużo samozaparcia :)
Nauka języka to głównie nauka słówek - zarówno przez pisanie czytanie rozumienie ze słuchu jak mówienie. W 4 tych trybach trzeba się ich uczyć - rozwiązywanie testów ABC nic ci nie da.
Prócz tego gramatyka w postaci zbitej ściągi-skryptu - najważniejsze czasy, przedimki, phrasal verbs itd.
Wykonując ćwiczenia - 1 kółko słówek (50) i 1 koło gramatyki dziennie - opanujesz solidne podstawy w 30 dni. Oczywiście pamięć jest ulotna - będziesz musiał sobie na bieżąco powtarzać ćwiczenia albo w trybie słuchawkowym - albo tylko przez mówienie do telefonu w 4-tym trybie (najszybsza metoda).
link do programu:
https://play.google.com/store/apps/details?id=info.linuxpl.romast.angielski_slowka2
Nigdy nie nauczysz się "na zawsze" jak języka nie będziesz używał....jasne niektórymi metodami bedziesz zapamiętywał lepiej....ale nie na zawsze
Ja też własnie poszukuje ?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa