Bardzo przydatny filmik dla osób zaczynających przygodę z Angielskim ;)

Temat przeniesiony do archwium.

Jak szybko nauczyć się angielskiego - 4 kluczowe kroki | Krzysztof Sarnecki
Ta. YouTube to znakomite miejsce na reklamę i jeszcze za to zapłacą a w TV trzeba wydać majątek aby wykupić sobie reklamę. Sarnecki, Wit, itp. Oglądajcie ich a może za 20 lat jak złożycie wszystkie odcinki do kupy może coś będziecie umieć.
dla wszystkich, ktorzy nie znaja tematu obecnych zmian na YT, i moze sie dziwia wzmozonemu ruchowi linkow:
jezeli do 20 lutego nie bedziesz mial 1000+ subskrypcji oraz 4000godzin ogladniec, to zarabianie na twoim kanale zostanie wstrzymane

co bardziej wytrwali beda dalej prowadzili swoje kanaly, ale przypuszczalnie 70-80% opusci YT, i tym samym skonczy sie era zarabiania na necie, przy najmniej na tym gigancie
masz jakiś kanał, engee?
mam, ale tzw 'dormant' - nic na nim nie mam, aby sie pochwalic, nie mam za bardzo co tam wrzucac, i czasu tez brak
Nie przesadzaj. Pani Wit ma 300tys sub 1000 to nie tak dużo jak się ma pomysł. Znikną tylko ci co zarabiają na parę paczek fajek. Pan Sarnecki pewnie też wyrabia normę. Plus jest jeden. Będą robić dłuższe filmy albo więcej byle rzetelniej. A i jeszcze donejty są.
edytowany przez Redson: 16 lut 2018
kurcze pominalem chyba najwazniejszy punkt 'jezeli do 20 lutego nie bedziesz mial 1000+ subskrypcji oraz 4000godzin ogladniec na przestrzeni ostatnich 12 miesiecy, to zarabianie na twoim kanale zostanie wstrzymane'
znam osobe, ktore przez kilka lat zrobila ponad 2 miliony wyswietlen (ok 340tys godzin) i tylko kilkaset subskrypcji, i sobie spokojniie zarabiala; teraz okazalo sie, ze ma ponad te 4000godzin w ostatnim roku, ale juz subskrypcji nie przybylo za wiele
Ale suby to chyba nie co 12 miesięcy a tylko godziny.
byc moze masz racje z tymi subami
https://gizmodo.com/youtube-unveils-new-monetization-rules-killing-ad-reven-1822154823
Temat przeniesiony do archwium.