pytanie do Bejotki - w sprawie Supermemo

Temat przeniesiony do archwium.
Z powodzeniem korzystam z Supermemo Advanced English Speed Up!
Jednak do oryginalnej bazy regularnie dopisuję nowe słówka (jest ich już około 400). Ze względów praktycznych nie wpisuję ich w nowej kolekcji (pliku z rozszerzeniem .kno) tylko w oknie Treść obok gałęzi \'Advanced English\' założyłem nową kategorię \'Moja baza\'.
(te względy praktyczne to takie, że żeby robić codzienne powtórki nie muszę przełączać się między kolekcjami)
Szkoda by było utracić tę całą bazę i chciałbym zrobić kopię zapasową. Czy skorzystanie z funkcji Import->Learning process (w wyniku czego powstaje plik tekstowy) gwarantuje mi, że po zainstalowaniu od nowa Supermemo (np. po formatowaniu dysku) i exporcie procesu w bazie będą moje własne słówka?
Czy może jest tak, że oprócz importu procesu nauki trzeba skopiować system z katalogu, w którym zainstalowane jest Supermemo? (u mnie zajmuje on ok. 30 MB ale to nie problem bo przecież kopia idzie na CD)

Za pomoc z góry bardzo dziękuję.
Robert
Export procesu nauki tworzy tylko plik testowy opisujacy proces nauki i po reinstalacji bazy, nowe wprowadzone przez Ciebie słowka i zwroty przepadną. W celu ich zachowania powinieneś zabezpieczyć na CD caą bazę wraz z dopisanymi przez Ciebie słowkami.

Ja uważam, że bezpieczniej jest swoje słówka tworzyć we własnej bazie.

« 

Studia językowe

 »

Inne