jakie sa najlepsze programy aby zaczac nauke jezyk

Temat przeniesiony do archwium.
witam ojciec chce kupic program do nauki j angielskiego i nie wiem jaki mu doradzic czy mozecie polecic cos ??? chodzi dokladnie o taki program zeby latwo przyswaja wiedze oraz zeby zaczynal od podstaw a nie jak niektore od srodka !! dzieki za pomoc
Może ten będzie dobry:
http://www.bookcity.pl/10265/Angielski_Mowisz_i_rozumiesz

Generalnie z multimediami do nauki angielskiego jest tak,że uczą fragmentarycznie-na ogół tylko słówek.
U dorosłych dobrze sprawdzają się książki na poziomie FCE i repetytoria maturalne lub pre-FCE (zupełnie początkujący-jeżeli nigdy wcześniej nie uczyli się języka).
Czy twój tata uczył się kiedyś angielskiego?
I w jakim celu chce opanować język-podróże, praca (jeśli taka to jaka)? Od tego zależy z czego powinien sie uczyć.
Może lepiej kupić dobry podręcznik z audio?
od kilku miesięcy uczę się angielskiego metodą korespondencyjną , niedawno wzbogacili w mojej szkole ofertę kursu o opcję multimedialną internetplus , właśnie dzisiaj próbowałam ściągnąć lekcję próbną, ale coś mi nie wyszło ( chyba mam coś nie tak z windowsem). Może spróbujesz pobrać bezpłatną lekcję na swój komputer i dasz mi znać czy warto dokupić dostęp. Znajdziesz ją na stronie www.eskk.pl, czekam na opinię :)
Ten też wygląda ciekawie:
http://www.bookcity.pl/10272/Angielski_At_Once

Warto wybrać coś z czym nauka będzie przyjemnością.
System powtórek z supermemo jest skuteczny ale czasochłonny i dla niektórych nudny,a nuda zmniejsza efektywność uczenia się.
Niektórzy wolą filmiki i słuchanie rozmów na różne tematy.
Aha-właśnie mi się przypomniało.
Wzięłam ostatnio z księgarni ulotkę o nowym wydawnictwie.
Szczegóły na :www.redpp.com
Obejrzałam,wygląda sensownie ale wymaga systematyczności.
Można zaryzykować.
Generalnie nie ma żadnych cudownych metod na naukę języka obcego.
Trzeba słuchać, czytać, korzystać ze zwykłego słownika, rozmawiać i stopniowo człowiek uczy się coraz więcej.Warto szukać informacji na temat,który nas interesuje.
Dorosłym polecam zajęcia konwersacyjne w grupie-to pomaga w nauce i przy okazji relaksuje od pracy.
Na eskk zerknę choć przyznam,że nie mam do tych wydawnictw zaufania-oglądałam kiedyś starsze wersje ich kursów.
Już chyba lepszy jest PONS choć nie we wszystkich wersjach językowych.
OK obejrzałam.
Pierwsze wrażenie-czysto techniczne,powolnie działa i bardzo muli w systemie (Win XP Professional )w czasie pobierania lekcji.
Zawartość merytoryczna-znośna.Dla uczących się samodzielnie zupełnie od podstaw może być przydatne.Pytanie czy nie wystarczy za mniejsze pieniądze dobry podręcznik z audio na cd bo filmki (przynajmniej w lekcji demonstracyjnej) od zwykłego audio się nie różnią.
OK obejrzałam.
Pierwsze wrażenie-czysto techniczne,powolnie działa i bardzo muli w systemie (Win XP Professional )w czasie pobierania lekcji.
Zawartość merytoryczna-znośna.Dla uczących się samodzielnie zupełnie od podstaw może być przydatne.Pytanie czy nie wystarczy za mniejsze pieniądze dobry podręcznik z audio na cd bo filmki (przynajmniej w lekcji demonstracyjnej) od zwykłego audio się nie różnią.
Do słuchania na różne tematy:
http://www.bookcity.pl/17587/Angielski_Pakiet_World_Today

Początkującym polecam też papierową dwutomową wersję słownika Collins lub slownik OXFORD wydawnictwa DELTA.
Jeśli ktoś pragnie zacząć naukę od początku, powinien raczej zapisać się na dobry kurs, zwłaszcza jeśli jest osobą dorosłą.

Programy komputerowe tylko wspomagają tę naukę. Na początek twój ojciec może jednak sprobować nauki z jednym z następujących programów:

Angielski. No problem!+ (ww.supermemo.pl);
EuroPlus + Cambridge (www.ydp.com.pl).

Może też spróbować nauki z kursem podręcznikowo internetowym "International English" (http://www.redpp.com/).

Po opanowaniu materiału z tych kursów (przynajmniej pierwszej części) powinien swoją naukę uzupełniać korzystając z programów Profesor Henry - Słownictwo i Profesor Henry - Gramatyka.
udało i się wreszcie pobrać lekcję próbną ESKK internetplus ze strony http://www.eskk.pl/modules.php?name=campus&prm=signin,3 Bardzo mi się podoba . Jest świetnym dodatkiem do zeszytów i płyt , które przesyłają mi do domu. Chyba dokupię dostęp do tej wersji, cena 6 zł miesięcznie jest naprawdę atrakcyjna. Czy ktoś z Was korzysta już z tej opcji , nie ma żadnych problemów ?
Witajcie, dopiero dziś zauważyłam Waszą dyskusję i dołączam się bo mogę doradzić. też długo poszukiwałam dobrego programu, ksiązki do nauki. I wreszcie znalazłam - to ta książka o której wspominają dziewczyny poniżej - nowa, od zera z nagranymi wszystkimi tekstami, ćwiczeniami i trudnymi słowami do wymowy. Dodatkowo możesz douczać się z ich serwisu - dają tam bezpłatnie dodatkowe ćwiczenia z automat. sprawdzaniem, wymowę z lektorem i dużo innych opcji.
Książka rewelacyjna, wreszcie pozwala zrozumieć i gramatykę i wymowę, dlaczego tak a nie inaczej czyta isę poszczególne wyrazy.
Gorąco polecam, bo książka rewelacyjna.
Kursu jako takiego nie polecam od początku, najpierw trzeba się oczytać trochę i osłuchać a z tą książką z redpp.com przyjdzie to łatwo, i do tego wcale nie nudno.
nie ojciec nigdy nie uczylsie angielskiego a potrzebuje sie porozumiewac poniewaz prowadzi wlasna firme i nie chce juz [atrzec na udzi ktorzy polowe tego co trzeba nie tlumacza i sam chce sie nauczyc jeyka
dzieki wielkie za pomoc probowalem pobrac ta darmowa lekcje i wyglada to nie zle ja w sumie moge cenic to na 4 ale ja potrafi mowic po angielsku a ojciec nie i wydaja mo sie ze to moze jest za trudne na poczaek ??
sorki, że tak późno odpowiadam ale miałam od poniedziałku problem z zalogowaniem się.
Nie wydaje mi się, że ta ksiązka będzie trudna dla ojca, niczego innego prostego od zera (pomijając te ksiązki które zaczynają się od dialogów, których nie lubię bo dla mnie zawierają bardziej skomplikowane i trudniejsze do zrozumienia zagadnienia gramatyczne oprócz pojedyńczych słów, które zwykle tłumaczą pod spodem).

Podam Ci kod dostępu do redpp.com lekcji 1-6, może jak zapoznasz się z nimi to łatwiej będzie Ci podjąć decyzję.
T1 2BFA AA93 5A
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Zagranica

 »

Inne