SuperMemo - pytanie do Bejotki

Temat przeniesiony do archwium.
Pracowałam kiedyś ponad trzy miesiące z SuperMemo Advanced i potem sformatowałam dysk, ale zupełnie nie przyszło mi do głowy żeby sobie zapisać plik z moimi wynikami... no a jak teraz zaczynam od pocztku to mnie to nudzi! Czy mogę jakoś zacząć pracę z programem od pewnego miejsca? tak jak to idzie po kolei tylko trochę dalej???
Na stronie \"contents\" przenieś znane Ci rozdziały na koniec. I wykonaj

File->Reset->Sort pending by Contest
Twój post, a także wypowiedzi innych osób piszących tutaj potwierdzają moją tezę, że Polacy to naród ludzi nierozgarniętych, którzy nie czytają instrukcji, umów itp. A jeśli już czytają to nic z tego nie rozumieją.
Nie bądź taki surowy w ocenie naszego narodu, nie obrażaj go. Poczytaj inne posty na temat SuperMemo. Jestem przekonany, że na tym forum tylko Ty i ja mamy SuperMemo legalnie kupowane. Pozostali uczestnicy tego forum mają tylko kopie pirackie, a piraci nie kopiują instrukcji.

;)).
> Jestem przekonany, że na tym
>forum tylko Ty i ja mamy SuperMemo legalnie kupowane.

Jeszcze ja:))

ale przyznam, że instrukcji nie czytałam. Włączyłam, używam, problemów brak, więc...
ja zastanawiam sie nad kupnem supermemo (legalnie w sklepie ;) tylko nie wiem czy poki co jest sens. zalogowalam sie na stronie supermemo.net.pl i tam ucze sie cae phrasal verbs, cae idioms i bussines english, tam sa chyba wszystkie te dzialy z ktorejs czesci supermemo . nie wiem wiec czy jest sens kupowac caly program, nie wiem co jest wiecej w tych programach.. chodzi mi o poziom cae. prosze o rade!
Bazy znajdujące się na serwerze sa bazami przykładowymi, zawieraja tylko część materiału z baz pudełkowych, dlatego po ich opanowaniu warto kupić program z pełnymi bazami.

Poza tym praca z programem wygląda trochę inaczej, lepiej i jest o wiele szybsza.

Nie namawiam nikogo do natychmiastowego kupowania pakietów, ale jestem przekonany, że warto to zrobić. Warto również ze względu na możliwość tworzenia własnych baz.

A jeśli chcesz wiedzieć, co jest w tych bazach (nie programach!!!) to wrzuć do wyszukiwarki hasło SuperMemo lub mój nick i poczytaj co tam jest.
naprawdę przykro jest po raz kilkunaty pisac to samo.
>Nie bądź taki surowy w ocenie naszego narodu, nie obrażaj go.

Nie zamierzałem nikogo obrażać. Nawet nie wiem która część mojej wypowiedzi mogła kogoś dotknąć.
Odnośnie do niezrozumienia informacji to wystarczy poczytać badania socjologiczne, z których można się przekonać jaki procent widzów rozumie telewizyjną prognozę pogody i jaki odsetek czwartoklasistów z liceum rozumie prosty tekst pisany.
A nawiązując do wyników takich badań dodam, że nie zdziwi mnie, jeśli partia Leppera wygra wybory.

A propos Supermemo to cieszy fakt, że któraś wersja SM (chyba Speed Up!) jest w pierwszej trójce bestsellerów wśród programów edukacyjnych i użytkowych w sieci Empik. Ale to zasługa polityki cenowej firmy. Przy cenie 49 zł po prostu nie opłaca się piracić.
dziękuję :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

TOEFL