Programy na płytach CD w Gazecie Wyborczej i Rzecz

Temat przeniesiony do archwium.
Dzisiaj 29 października 2007 ukazały się w gazecie Wyborczej kolejna płyta CD z programem English in Action (ucz się z politykami i biznesmenami, m.in. margaret Tatcher, i Billem Gatesem). A w Rzeczpospolitej płyta z programem wsomagajacym naukę słownictwa "Your Memory cz. 1" Część druga ma sie ukazać jutro.

Program Your Memory nie jest tak szybki jak eTeacher i SuperMemo, ale uczy bardzo ciekawie i może być bardzo skuteczny.
Nie wiem jak u Was ale u mnie kupienie obu tych gazet z płytami CD graniczy niemal z cudem.
Chciałam kupic --->jest tylko sama Gazeta Wyborcza bez płyty że o Rzeczpospolitej nie wspomne;)
Gazeta Wyborcza dołącza płytę CD opcjonalnie.Można ją kupić z płytą za 3.99 lub bez CD za 1.50 zł. W jakich miastach dostarczane są płyty niestety nie wiem. Spróbuj zamówić w redakcji.

Rzeczpospolita wychodzi razem z płytą i kosztuje 3.99. Jeśli Ci bardzo zależy musisz również zadzwonić do redakcji.

jakis czas temu (ale jeszcze w tym roku magazyn Komuter Swiat wyda ten progrm na jednej płycie pod nazwą Neuromemory.
hej a nie wiecie może dlaczego płyta ta dodana do rzeczpospolitej nie działa mi dobrze? jak chce wejść na któryś unit to nie mogę ? wie ktos może dlaczego?
A czy zainstalowałeś program, czy wywołujesz unity z płyty. Po zainstalowaniu programu płytę możesz na zawsze schować do szuflady.
Witam!
Szukam programu Your Memory cz. 2. Mam część 1 i bardzo mi ona odpowiada. Czy istnieje możliwość, albo czy była byś tak miła i skopiowała ją dla mnie. Oczywiście pokryje wszelkie koszty i zachowam w miłej pamieci.
Elka
Mam częśc 2 i 3. Brakuje mi 1. Jesli chcesz mogę Ci skopiować 2. Jeśli możesz mi skopiować 1 to byłbym bardzo wdzięczny. Możesz przesłać za zaliczeniem pocztowym lub podaj kwotę i nr twojego rachunku to przeleję Ci na konto. Moj mail : [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Business English

 »

Pomoc językowa