problem z tematem pracy mag.

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc wszystkim!
Jestem pierwszy raz na tej stronie bo mam problem. Za jakies dwa tygodnie muszę mieć przynajmiej jeden rozdzial pracy magisterskiej. Tyle że przez moje lenistwo jak i niekompetentnego promotora nie udaje mi się nawet znależć ciekawego tematu. Studiuję język angielski w biznesie i próbowałam szukać już w kazdej bibliotece językowej w W-wie, ale to mija się z celem. Poszukuje osoby ktora pomoże mi się zabrać do tego we właściwy sposób i da mi jakieś wskazówki. Jestem strasznie zdesperowana więc będę dozgonnie wdzięczna.
hmmm! ja jeszcze nie zaczalem studiow magisterskich, a juz mam temat :-) mysle ze moglbym ci pomoc, ale musimy o tym pogadac przynajmniej na gg, jesli chcesz zapraszam: 3140554. troche sie znam na tym, bo wymyslalem tematy na prace licencjackie ludziom z roku, pzdr.
to moze moglbys mi pomoc z tematem pracy licencjackiej - ma dotyczyc tesktow literackich w nauczaniu j.angielskiego ale mozna to rozszerzyc nawet do mediow- internet, media, limeryki itp itd ale i tak nie potrafie jakos wybrac czegos konkretnego moze jakies przyjazne sugestie ...
no mi takze trzeba temat ale do pracy licencjackiej, kto mi pomoze?? A przedmiotem jest metodyka jezyka angielskiego.
A jaką metodą lubisz uczyć? Może jest w metodyce jakieś zagadneinie, które interesuje Cię najbardziej?
To wtrętne, ale fajnie, że Ktoś ma takie problemy jak ja (w grupie raźniej i przynajmniej nie czuję się samotna). Temat mojej pracy magisterskiej jest aktualnie chyba najbardziej "wrzodotwórczym" elementem mojego życia. A jeśli chodzi o prace licencjackie, to nauczanie języka obcego dzieci w wieku przedszkolnym albo wykorzystanie gier w nauce języka są przyjemnymi tematami - pisze się dobrze a i źródła można znaleźć. Powodzenia! (ja idę pielęgnować anglistyczno-metodyczne wrzody)
a tematem mojej pracy magisterskiej było: 'The analysis of pictorial and verbal metaphors in press advertising' (realization of Lakoff and Johnson's approach to metaphor in advertising) Studiowałam językoznawstwo. Jakby ktoś potrzebowała jakiejkolwiek pomocy z tego kierunku, chętnie pomoge. a z pisaniem pracy to tak jest, ze przez całe pisanie koncepcja się zmienia. I na pewno nie da się już na początku zaplanować rozdział po rozdziale - dam głowe że w trakcie pisania wiele sie zmieni. I dlatego właśnie wstęp pisze się na końcu. No i streszczenie po polsku, to , wbrew pozorom, niełatwa sprawa (bo jak tu na jednej stronie pomieścić to co opisywało się na 120 stronach - tyle spłodziłam) :)) Ale z sentymentem wspominam to pisanie, sprawdzanie, obronę :)) I całe studia :))
Pozdrawiam :))
Czesc.Mam napisac prace z second Language Acquisition. Chcialam sie zabrac za Communication Strategies ale nie mam zielonego pojecia jak to zrobic. POmozecie?
a moze masz cos na temat 'men and women' speech'?chce pisac na temat roznic jezykowych obu plci a nie mam kompletnie zadnej literatury.a moze udzielisz mi rady?byloby super!!!!!
fajny temat:)
a o jakich różnicach chcesz dokładnie pisać???
Aga, daj spokój. Po co się denerwujesz? Nie zawracaj sobie głowy pracą magisterska!
O ja *******. Gdzie Wy ludzie studiujecie? Od czego macie promotora? Swoją bibliotekę? Katalogi biblioteczne w internecie? Może od razu dać Wam namiary na szreka z GW, który pisze prace na zamówienie?
Witam. Jestem w trakcie pisania mojej MGR:) Temat: Effectiveness of advertising - a semiotic view. General plan jest taki - 1. semiotics of advertising 2. sign, dennotation, connotation, myth and ideology 3,. textuality of advertising I tu właśnie utknęłam . TZN na technikach niewerbalnych i verbalnych . Konkretnie na metaforze i metonimii w komunikacie reklamowym .
Ciekawa jestem jaka była konstrukcja Twojej pracy i co zawarłaś w części analitycznej. Możesz powiedzieć mi coś na ten temat?
Cześć, w tym roku bronię licencjata i bardzo przydałaby mi się Twoja pomoc. Mój temat nie jest jeszcze do końca sprecyzowany ale znam ogólny zarys i mniej więcej co ma się tam znależć. Będę pisała o metaforach w oparciu o książkę 'Metaphors we live by' (onomasjologiczne podejście). Proszę, jeśli mógłbyś mi pomóc byłabym bardzo wdzięczna. Mój numer [gg] . Z góry Ci dziękuję.
czesc mam do napisania licencjata i z powodow odemnie niezaleznych niestety sama nie moge tego zrobic.poszukuje kogos kto zajmuje sie tego typu rzeczami.Mam juz zaakceptowany temat i plan do poszczegolnych rozdzialow.Temat dotyczy historii USA. Bardzo prosze o pomoc
ehhhh...
I have already completed my MA thesis. Wytrwalosci innym! :)

pzdr. & all the best in New Year!
ja tez pisze z jezykoznawstwa i jest total tragedy: mój temat pracy lic to: Teaching idioms to ESL learners; the conceptual domain of time.' tylko co to do cholery znaczy, to nie mam zielonego pojcia, a co lepsze nie mam zródel w postaci ksiazek czy artykulów na razie tylko internet:( a co lepsze 'Metaphors We Live By ' Lakoffa jest nie osigalna. wiec jesli mozesz wspomóc jakos bede wdzieczna
Witam,
Przeczytałam twoją notkę dotyczącą tematów prac magisterskich i bardzo ale to bardzo mnie tytuł twojej pracy wciagnął. 'Metaphors we live by' jest mi książką bliską i własnie z nią chciałam coś pokombinować do pracy mag. Ale przejde do rzeczy, dlaczego wogóle pisze. Przede wszystkim bardzo bym chcała pisać o metaforach (moze coś o metaforach w języku formalnym) ale kompletnie nie wiem jak sie za to wziaść, już nie chodzi o samo pisanie, strony po stronie ale o konspekt tej pracy, odpowiednia bibliografie, ogólnie jakis punkt wyjscia. I tak sobie pomyślałam że Ty masz juz to za soba, wiec moze dasz mi kilka wskazówek (szczególnie jesli chodzi o ten konspekt poniewaz na UŚ to jest rzecz pierwszorzędna),
No nic koncze i czekam na odp
POZDRAWIAM,
Marcela
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2003

 »

Nauka języka