Iberystyka w Trójmieście

Temat przeniesiony do archwium.
Wybieram się na studia związane z językiem hiszpańskim, portugalskim, ale niemoge doszukać sie informacji czy są takei kierunki w 3-mieście. Jeżeli ktoś coś wie i wspomogłby mnie informacją, stroną na tan temat byłabym niezmiernie wdzięczna. Bo naprawde ciężko znaleźć to w internecie. (Mój mail : [email]

horny
chyba ciebie rozczaruje ale w 3city jeszcze nie ma mozliwosci studiow na iberystyce, najblizej jest w bydgoszczy jezyk hiszpanski w kolegium jezykowym, pzdr.
dziekuje ci bardzo to mimo wszystko jakies rozwiazanie, a wiesz cos moze o italianistyce w 3-miescie? pewnie tez nie... :( dziekuje serdecznie za info. :) pozdrawiam.

horny
obawiam sie ze italianistyki takze nie ma w 3miescie, a najblizsza to chyba w toruniu (wydział filologiczny, zakład italianistyki), poznaniu (wydzial neofilologii, instytu filologii romanskiej) lub warszawie (wydzial neofilologii, katedra italiadstyki) pzdr.
znow bardzo ci dziekuje to gdzie oprucz 3-miasta to wiem gdzie jest niestety. no coz bede musiala kombinowac ze studiami poza 3-miastem. jeszcze ra zci dziekuje i serdecznie pozdrawiam.

hory
znow bardzo ci dziekuje to gdzie oprucz 3-miasta to wiem gdzie niestety. no coz bede musiala kombinowac ze studiami poza 3-miastem. jeszcze raz ci dziekuje i serdecznie pozdrawiam.

hory
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe