Czy zdając na iberystyke muszę umieć hiszpański?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć wszystkim!!

Mam takie małe pytanko, czy zdając na iberystykę muszę mieć jakieś podstawy tego języka czy wystarczy tylko angielski??? Ja na przykład nie miałam mozliwości uczenia sie hiszpańskiego a chciałabym zdawać na filologię hiszpańską. Czy język wykładany jest tam od podstaw???? Proszę jakąś dobra duszę o odpowiedź. Najlepiej byłoby aby ktoś wysłał mi ją mailem, bo rzadko wchodzę na tę stronę. Pozdrawiam wszystkich. Mój adres: [email]
to zalezy gdzie: na Uniwersytecie Wroclawskim na filologie romanska, profil hiszpanski, mozna wybrac jeden z jezykow: angielski, niemiecki, hiszpanski lub francuski - i ten jezyk sie zdaje na egz. wstepnym (+ polski ustnie). a o studiach na fil. hiszpanskiej nic nie wiem bo to nie moj jezyk, pzdr.
mam koleżankę, która zdała na iberystykę UW i nie uczyła sie wcześniej hiszpańskiego. Zdawała angielski, który na egzaminie na iberystykę jest piekielnie trudny (czasami nawet trudniejszy niż na anglistykę).Tak wiec nie trzeba znać hiszpańskiego na wstępie. A podstaw możesz próbować uczyć się sama. pzdr.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa