student filologii z UWroc.

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję studenta pierwszego lub drugiego roku (ewentualnie dalej) filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Chodzi mi o egzaminy wstępne - co i jak. Bardzo proszę o kontakt, mój mail [email]
Serdecznie dziękuję.
a moze byc student 4 roku (1 rok uzupelniajacych), ktory robil studia 3-letnie gdzie indziej? ;-) pozdr. i powodzenia na egzaminach, ja od pazdziernika zaczynam tutaj studia uzupelniajace 2-letnie. pzdr
Dzieki za dobre checi, ale chodzi mi glownie o osoby, które zdawaly wstepny na UWr, ale moze znasz kogos takiego. jesli tak to bardzo chetnie skontaktowala sie z taka osoba.
pozdrawiam
to mysle ze najlepiej bedzie jak sie przejdziesz sie do Instytutu Filo. Angielskiej (kuznicza 22) i zaczepisz kogos, ja tak zaczepilem kiedys kilka osob i dzieki temu jestem na studiach - dowiedzialem sie jak przygotowac projekt badawczy tak zeby sie dostac, pzdr.
O tym tez juz myslalam, ale jest jeden problem. mieszkam dosc daleko od wroclawia;((((
ok to jakos postaram ci sie pomoc, popytam, moze test jakis zeskanuje, czekaj cierpliwie, pzdr.
o zajrzyj sobie na: http://www.ifa.uni.wroc.pl/
hej! w tym roku czeka mnie licencjat. Jak przeżyje, to chciałabym rozpocząc studia mgr uzupełniające na Uniwersytecie wrocławskim.
Ciekawi mnie, czy mozna tam studiować dziennie czy tylko zaocznie? jak wygląda egz. wstępny itd.
Dzięki

[email]
taki schemat znam z wlasnego doswiadczenia, poniewaz licencjat zrobilem na PWSZ w Elblagu, a od pazdzienrika zaczynam studia dzienne uzupelniajace na UWr. Zaocznej filologii uzupelniajacej nie prowadza we Wroclawiu, jest tylko dzienna i wieczorowa. Dostac sie nie bylo ciezko - bynajmniej dla mnie, ale fakt, ze wczesniej zlapalem kontakt z kilkoma studentami i powiedzieli mi jak napisac projekt pracy badawczej zeby sie dostac. Temat tego projektu musi byc na serio interesujacy, wiec raczej nie ma sensu pisac o phrasalach, idiomach itp. trzeba sobie wybrac cos ciekawego i cos co by nadawalo sie na dalsza analize podczas pracy mgr. Jesli chcesz wiecej info to pisz na forum albo na maila: [email] lub na [gg] , pzdr.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Egzaminy