egzamin do collegu WROCŁAW

Temat przeniesiony do archwium.
zdawał ktoś z was może?
trudny był
proszę o podzielenie się wrażeniami i informacje na priv [email]
dzięki
hej, też chciałabym coś wiedzieć o egzaminach, więc jak możecie napiszcie albo na forum , alb0o na mój e-mail [email] A może ktoś już chodzi do collegu i podzieli się doświadczeniami.
siema!brałem udział w tym egzaminie i nie powiem żeby był łatwy, wcześniej próbowałem na UW na filologię angielską ale się nie powiodło wtedy było naprawdę ciężko.Jakimś cudem zostałem dopuszczony do ustnego, który mam 22.09.03.modle się żeby poszło.trzeba się uczyć.Pozdrawiam
A możesz mi powiedż do jakiego egzaminu Cambridge przyrównałabyś ten egzamin i czy trudniejsza jeste gramatyka czy słownictwo? Z góry dziękuję za odpowiedź
>A możesz mi powiedż do jakiego egzaminu Cambridge przyrównałabyś ten
>egzamin i czy trudniejsza jeste gramatyka czy słownictwo?
No więc poziom mniej więcej FCE, dla mnie trudna była gramatyka (wstawanie czasownika odpowiedniej formie) nie wiem czy sie kiedyś tego naucze... Ale ważne jest chyba wszystko...
to zdajemy razem.... (też się nie dostałem na anglistyke) ile miałeś punktów?
daj znać, jak jeszcze tu zajrzysz przed egzaminem ja mam między 14 a 18
[gg]
Pozdrawiam
Trzymam za was kciuki mocno!!!! nie jestem zwiazany w zaden sposob z nkjo we wrocku ale z ifa na uwr. ale zycze wam powodzenia!!!!
Napiszcie jak wam poszło
napisze jutro jak będą już wyniki :)
Pozdrawiam
a wiec się dostalem więc mogę spokojne napisać:
egzamin pisemny był prosty.... coś koło FCE, czy egzaminu na anglistyke czyli nic szczególnego. Gorzej z egzaminem pisemnym, szczególnie dla mnie, stres powoduje duże obniżenie poziomu mówienia, więc rada nie denerwować się, bo naprawdę nie ma czym kilka prostych pytań... i po wszystkim chyba lepiej powiedzieć mniej i bez błędów i z większą pewnością niż starać się mówić dużo ale z błędami. Pozdrawiam wszystkich
Hej, gratuluję, a możesz opisać jak wygląda ustny
ustny:
wybieramy losowo zestaw obrazków... z tego zestawu wybieramy jeden obrazek, mówimy dlaczego akurat ten obrazek i opisujemy go...
następnie jest tekst powiązany z obrazkiem, komentujemy ten związek.
Póżniej scenka i koniec :)
Dzieki, jak już zaczniesz studiować , napisz jak Ci się podoba i ogólne wrażenia
Zaczeliście już zajęcia w collegu? Jeśli tak napiszcie jak jest
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe