ATH-filologia angielska

Temat przeniesiony do archwium.
91-115 z 115
| następna
Ja też jestem na liście rezerwowej, a wszystko chyba przez to, że wybrałam profil nauczycielski, na kulturówkę ludzie mieli mniej punktów. Też mam nadzieję, że zwolni się jakieś miejsce. A w sumie byłam pewna, że się dostanę ;) a z drugiej strony to mogliby przyjąć trochę więcej osób niż tylko 60. Mam tylko nadzieje, że już w piątek będzie wiadomo czy dużo miejsc się zwolni.
seco, a która jestes na tej liscie?
bo ja 22 :/
i jakos watpie ze sie zwolni az tyle miejsc zebym mogla sie wepchnac, no ale coz, trzeba miec nadzieje... ;P
choc jak skladalam swiadectwa i oswiadczenie, to spytalam o przecieki i facet mi pokazal liste - 5 osob juz zrezygnowalo, a baaardzo duzo jeszcze nie zlozylo swiadectw... w kazdym razie jestem o 5 miejsc blizej do studiow dziennych. ;) (to nieduzo, wiem, ale trzeba byc optymista ;))
Pozdrawiam!
Ja jestem 10 więcc nie jest źle. Życzę powodzenia, mam nadzieję, że obie się dostaniemy :)
mdzia, obroniłaś sie już?
nudze sie wiec przeczytalam wasz topic! ciekawy kurcze! tylko jak to jest w koncu z tym poziomem! bo jak ktos tu pisze, ze dla pewnosci, zeby sie dostac to tzreba miec poziom cae to dzieki1 to jakis uw czy poznan to pewnie post-cpe??:>
a mam takie pytanie do wszytskich studjujących? z kim macie zajęcia na tej anglistyce? ma może ktoś z Michałem kołodziejczykiem?jestem ciekawa... napiszcie please czy tak czy nie to dalej pogadamy:)
michal kolodziejczyk? Nie znam człowieka... Taki tam pracuje?
O, Michał Kołodziejczyk :-) Znam, studiowałam z nim kiedyś.

Pozdrowienia od Iwony :-) Ciekawe czy będzie wiedział od której
https://www.ang.pl/studia_licencjackie_na_ATH_bielsko_biala_9699.html tu znalazlam poztywyna opinie. Wiec jak to jest z tym poziomem fil.ang. na ATH?
ATH jest wporządku !
a studiujesz tam?
ath.. tak.... ja sie dostalem jakos rok temu i powiem wam, ze pije przez wiekszosc studiow i wbrew niektorym wypowiedziom posiadam zycie towarzyskie i na brak rozrywek nie narzekam (chociaz Bielsko moglo by byc bardziej przyjazne dla studentow). Z poziomem nie jest chyba tak zle, dostaje sie sporo slabszych osob, ale dlugo sie nie utrzymuja zazwyczaj... nie zebym ja byl jakims bogiem angielskiego, ale przed sesja i w czasie jej trwania nauki jest sporo i trzeba troche czasu na egzaminy poswiecic, bo nikt za ladna buzke nie zdaje... :D pozdro [szejset] :P
moja znajoma też idzie tam na anglistykę choć nigdy się angielskim nie interesowała i raczej orłem nie była;) Chciała iść na polonitykę ale nie wyszło:/
Właśnie zawsze mnie zastanawiał poziom tej uczelni, podobno na wszystkich anglistykach trzeba się uczyć strasznie pilnie i bardzo długo aby nadąrzyć, to na tej uczelni rzeczywiście większość studentów musiałaby odpadać po 1 sesji...
Ale niedługo koleżanka będzie mogła mi to skomentować:)
studiuję sobie na ATH już jakiś czas i jak dla mnie poziom nie jest straszny ale trzeba przyznać że od paźdźiernika odpadło sporo osób ;-/ Jest też kilka takich co zdawały komisy albo mają warunki. Po prostu lepiej być systematycznym
ja powiem krótko. z punktu widzenia nauczyciela anglisty w liceum, patrząc na to jacy uczniowie dostali sie na te studia (ATH w BB), poziom nie może byc wysoki. Było i tak że uczniowie dostateczni z ang jakimś dziwnym trafem dostawali sie tam na angielski (co trudno mi pojąć)
ktos jeszcze sie wypowie?:) please
A zaczynasz w tym roku???
Bo ja tak ;)
new one , jescze nie w tym roku ale byc moze w przyszlym... byc moze bo slyszalam wiele negatywnych opinii na temat fil na ath a zalezy mi na dobrej uczelni:(
Ja też słyszałam duuuuużo złych opinii, ale mam rok wolnego (też chcę gdzieś indziej za rok ;) więc myśle, że najrozsądniej będzie go spędzić na anglistyce, i to nie płacąc za to... Zawsze to jakiś kontakt z językiem, a słyszałam od ludzi ze starszych lat, że wcale nie jest tak łatwo....
Myślę, że kto chce, ten coś wyciągnie z każdych studiów i każdej uczelni... W końcu to nie podstawówka czy gimnazjum, gdzie ile pani wtłoczyła dzieciom, tyle umieją :)
To nie mój pierwszy kierunek, więc i tak jestem przyzwyczajona do pracy "na właśną rękę", ale jak się to mówi... lepiej jak ktoś "pomoże" Ci się zmobilizować ;)
A wymagania na ATH też są duże, skoro ludzie mają problemy ze zdaniem PNJA.
Podkreślam: WYMAGANIA, bo jak jest z przekazywaniem wiedzy i zakresem materiału- to juz doświadczę wkrótce na własnej skórze;)
mam nadzieje , ze podzielisz sie szczerymi wrazeniami:)
OK, napiszę conieco jak będę miała już trochę rozeznania, bo na podstawie pierwszych kilku dni ciężko będzie ocenić całość. Ale postaram się tu troche dopisać ;)
A Ty już po maturze, czy dopiero za rok się wybierasz i robisz rekonesans?? ;)
new one ja jestem w klasie maturalnej i juz teraz zastanawiam sie nad uczelnia. na ATH mialabym najblizej ale skoro ludzie mowia ze jest tam niski poziom to nie wiem czy tam pojde.. :(
A ja też znam Michała Kołodziejczyka, uczył mnie przez 2 lata (ale nie na ATH), gośiu umie nauczyć ale pod warunkiem że jest mała grupa która CHCE SIE NAUCZYĆ angielskiego. Inaczej nie ma szans bo jeśli widzi że studenci go olewają to on robi to samo (nawet jeśli połowa grupy chce sie uczyć a połowa go olewa to już koniec, nie ma szans na porządną nauke :( ) Najlepiej chyba by było mieć z nim lekcje w grupie najwyżej 4 osobowej. Żałuje że ja nie miałam takiej grupy. :(
A ja też znam Michała Kołodziejczyka, uczył mnie przez 2 lata (ale nie na ATH), gośiu umie nauczyć ale pod warunkiem że jest mała grupa która CHCE SIE NAUCZYĆ angielskiego. Inaczej nie ma szans bo jeśli widzi że studenci go olewają to on robi to samo (nawet jeśli połowa grupy chce sie uczyć a połowa go olewa to już koniec, nie ma szans na porządną nauke :( ) Najlepiej chyba by było mieć z nim lekcje w grupie najwyżej 4 osobowej. Żałuje że ja nie miałam takiej grupy. :(
a mnie sie na AtH BARDZO PODOBA :)
Temat przeniesiony do archwium.
91-115 z 115
| następna

« 

Studia za granicą

 »

Pomoc językowa