Pedagogika z angielskim WSL - Ktoś się wybiera? :)

Temat przeniesiony do archwium.
ja właśnie złożyłam dokumenty........
nie wierzę..... czyżbym miała być jedyną studentką.......:/
A co z filologią angielską na wsl(zaoczną).Wszystkie informacje mile widziane.
Ja sie wybieram na filologie angielska zaocznie na wsl.
Ale nie wiem czy sie dostane....
Jestem po starej maturze, a zdawalam ja... hohoho - kilka lat temu. Ale moze sie uda:)
Tez sie wybierasz na fil ang? Moze pogadamy na gg? moj nr [gg]
Ja się wybieram na SUM-filologię angielską a maturę zdawałam bardzoooo daaaawno, licencjata zrobiłam w 1997 więc może nie będę najstarsza w tej szkole ?
jestem bo b. starej maturze, też wybieram się na zaoczne WSL chyba nawet on-line oczywście jak mnie przyjmą, wiem że 2 t za semestr, pozdr
Jeśli na filologię to jake języki wybierasz(główny i ten drugi)
na filologie - oczywiście główny angielski, a drugi nie wiem jeszcze czy wogóle jest możliwość dużego wyboru, z tego co przeczytałam w postach francuskiego, rosyjskiego nie ma więc nie wiem, na on line chyba nie mam za dużego wyboru, oglądałam ich stronke i posty, może wiecie coś więcej
rosyjski jest, ale nie wiem czy on-line.
w formularzu -podanie o przyjęcie na studia zaznaczasz drugi jezyk i jest tam (na pewno) angielski, rosyjski, niemiecki,hiszpański.A w rubryce filologia:angielska,rosyjska.germanska i hiszpańska.Przed chwilą sprawdzałam na www.wsl.edu.pl..online zaznaczasz osobno;
pozdr..
Sama zaznaczyłam i rosyjski(jako drugi)i online. Telefonicznie powiedziano mi, że powinien być i że jest jakieś zainteresowanie.więc mam nadzieję, że takbędzie.
będę dopiero składać kwestionariusz i raczej na pewno też wybiorę rosyjski, bo przynajmniej się go uczyłam i nie jest trudny, a on-line - czyli i tak jest to glównie wlasna nauka- to chyba nie ma się co porwać na coś calkiem nowego ( chociaż bardzo podoba mi się hiszpański), czy wiecie może czy ten drugi język jest od podstaw, i jak to wygląda z praktykami, pisze na stronie WSl że dysponuja jakimiś możlwiościami w tym zakresie, albo czy jest jakaś specjalność bez praktyk, w tej chwili nie pracuje w szkole wiem nie mam możliwości zrobienia ich u siebie, czy mógłby się równiez odezwać ktoś kto studiuje w ten sposób pozdr.
Asiu podaj swój adres mailowy.B. chętnie do ciebie napiszę. :)
mój mail [email]
Ten drugi jezyk obcy to lektorat? Bo w kwestionariuszu jest napisane: nauczyciel dwoch jezykow obcych... Jak to wyglada na dyplomie?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe