Jak po rozmowach w IFA UWr?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 76
poprzednia |
jak tam rozmowy? napiszcie-jestem ciekawy co i jak.

pzdr.
Całkiem w porządku, miałem przekonac rzozmówce że wojny są niepotrzebne i ze mają negatywny aspekt... kto wie może sie dostanę ale i tak wybieram UAM :), chociaz z Wrocławiem też sympatyzuję. Pozdrawiam Mr Julka a także zdających ustne. Powodzenia
a dostales sie do Poznania? kogo miales w komisji? pzdr.
ja sie na bank nie dostane wiec jeden kandydat mniej.zmanilam ta rozmowe ale ze mna tak zawsze na ustnych :) nie kazdemu dane studiowac we wrocku.zycze powodzenia reszcie :)
wyniki jutro
up↑
Tak dostałem sie do Poznania, ale kogo miałem w komisji to nie powiem, ponieważ nie znam tych osób z nazwiska... była to para Pan i Pani całkiem dociekliwi byli, myslalem ze mnie dopyptują tak, aby miec pretekst zeby mnie odrzucić (podejrzanie mili byli)... a tu pozywtyne zaskocenie.
Pozdrawiam Mr Julka
serdecznie Fuki Tobie gratuluje Poznania. Szkoda tylko, ze Wroclaw pewnie na tym straci, ze Ciebie nie bedzie :(.

Ale jeszcze raz serdecznie i szczerze gratuluje!

pzdr.
kiedy te wyniki? bo sie tak denerwuje,ze nic jesc nie moge i zaraz umre zglodu.
a tak poza tym to beda w internecie czy tam, na miejscu,czy gdzie indziej? i KIEDY?!?!?!?
Wyniki maja byc w necie w godzinach południowych, ale jakos jeszcze ich nie widac...
jest lista, ale jest napsiane,ze nie jest to jeszcze lista przyjetych, tylko lista rankingowa? kiedy zatem bedzie lista przyjetych? to na razie co jest to mi nic nie mowi,bo mnie interesuja studia wieczorowe a na ten temat nic nie wiadomo.
rzeczywiscie sa listy ale nie ma list przyjetych ;(( ale sa wyniki rozmow ;))
pzdr
Poszedłem na egzamin bez przygotowania i jestem na miejscu od 52 do 62 (szeroki przedział punktowy) heheheheh czy to znaczy, że dostałbym się do Wrocławia? Pozdrawiam
Poszedłem na egzamin bez przygotowania i jestem na miejscu od 52 do 62 (szeroki przedział punktowy) heheheheh czy to znaczy, że dostałbym się do Wrocławia? Pozdrawiam
Poszedłem na egzamin bez przygotowania i jestem na miejscu od 52 do 62 (szeroki przedział punktowy) heheheheh czy to znaczy, że dostałbym się do Wrocławia? Pozdrawiam
o marcin hehe ty jzu jestesna uamie a skoro jestes w takim pzredziale to we wrocku tez jestes ;))
pzdr
a jest juz lista we wrocku?? ale ta pzryjetych ;/
Englishsummerrain - gratuluję Ci i powodzenia!!!! Mówię Ci we Wrocławiu bedzie Ci fajnie - to super miasto. wiem co mówię :) 3 maj się ciepło!
ale ja nie widze tej listy.mam chyab jakas inna ;/ musze to sprawdzic ;))
pzdr
Fuki, ja to widze, ze Ty w tym roku to 'wymiatacz' jestes:) gratuluje Tobie szczerze, i zaluje ze pewnie sie nie spotkamy w IFA w pazdzierniku (skoro wybierasz UAM - a ja i ja nie wiem, czy mnie przyjma:/)

Englishsummerrain, a Ty jak? mam nadzieje, ze tez jestes zadowolona z wynikow.

Powodzenia wszystkim!

pzdr.
Jest lista rankingowa, ale nie ma listy przyjetych.Troche to bez sensu :/Jednak poszperałam troche po stronach uniwerku i znalazlam taki oto fragment:
"O przyjęciu na studia decyduje lista rankingowa powstała po zsumowaniu punktów egzaminacyjnych zdobytych przez poszczególnych kandydatów w obu częściach postępowania kwalifikacyjnego. Przyjęci zostaną kandydaci, którzy zajmą pierwsze 60 miejsc na tak sporządzonej liście rankingowej i wyrażą wolę podjęcia studiów w Instytucie Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego."
Z tego wynika, ze pierwsze 60 osob z listy rankingowej zostalo przyjetych na studia dzienne.Ja tak sadze, a co Wy o tym myslicie?
o vitam mr julka!! ;))
z wynikow jestem bardzo zadowolona szczegolnie z rozmowy(super ludzie w komisji mila atmosfera ) poza tym dzieki tej rozmowie znacznie podskoczylam w liscie rankingowej hehe o jakies 23 miejsca ;)) ale ostatecznych wynikow jeszcze nie ma a ja jestem taki niedowiarek ze musze miec wszystko potwierdzone w 100% ;))
aczkolwiek i tak musze sie zastanowic ktora uczelnie wybrac ;))
p.s.1 MARCIN-FUKI POWINIEN WYBRAC WROCLAW NAMOWCIE GO!! ;))

P.S.2 mr julek kiedy ty masz egzamy?bo tzreba wiedziec kiedy trzymac kciuki(chociaz pewnie nie beda ci potrzebne)
pzdr
ta miła komisja akurat......ale bzdety ktos tu gada
englishsummerrain, kogo mialas w komisji?

ja do 16 sierpnia dokumenty musze zlozyc - juz wiekszosc mam i za 1.5 tyg skladal na UWr.

Egzamin - cos kolo 5 lub 6 wrzesnia.

tak FUKI powinien zostac we Wroclawiu;) mimo wszystko, zycze Jemu zeby spelnial swoje ambicje:) i jeszcze raz gratuluje Jemu:)

pzdr.
niestety nie wiem kogo mialm w komisji ;(( heeh moze sie dowiem w pazdzierniq

powodzenia 5,6 wrzesnia
pzdr
A co z US, englishsummerrain?:) Bo wiem ze tam tez zdawalas. Rezygnujesz?
Pozdrawiam Mr. Julka.
Heheheheh w tym roku mogę pełnić rolę 'wymiatacza', ponieważ rok temu grałem rolę lucky loser'a - zdawałem do Wrocławia do dwóch szkół i do Poznania i wszędzie brakło mi tych kilku punktów (kilka: czytaj np. 0,8 pkt - a odwołania nic nie dały) Ale to już przeszłość...

Englishssumerrain - stosujesz niedozwolone środki perswazji ;-) Pozdraiwam Cię i życzę powodzenia na Uniwersytecie
P.s. Na fotenykę idż do pani Barzyckiej jeśli trafisz do grupy z innym wykladowcą (nazwiska tej Pani nie podam) to się szybko przenoś, bo będziesz słuchala rzeczy typu 'sru de windoł' albo 'arrrr you siur' ...
Pozdrawiam Mr. Julka.
Heheheheh w tym roku mogę pełnić rolę 'wymiatacza', ponieważ rok temu grałem rolę lucky loser'a - zdawałem do Wrocławia do dwóch szkół i do Poznania i wszędzie brakło mi tych kilku punktów (kilka: czytaj np. 0,8 pkt - a odwołania nic nie dały) Ale to już przeszłość...

Englishssumerrain - stosujesz niedozwolone środki perswazji ;-) Pozdraiwam Cię i życzę powodzenia na Uniwersytecie
P.s. Na fotenykę idż do pani Barzyckiej jeśli trafisz do grupy z innym wykladowcą (nazwiska tej Pani nie podam) to się szybko przenoś, bo będziesz słuchala rzeczy typu 'sru de windoł' albo 'arrrr you siur' ...
Przepraszam ale moj komputer wysyla wiadomosci na foprum podwójnie i nie wiem dlaczego :)
Pozdrowienia dla Wszystkich
No niestety ... pozycja rankingowa tak 70-75 ... no to moge wracac tam skad przyszlam :( a szkoda bo bylo blisko ...
z tego co wiem to lisat przyjetych ma byc dzisiaj ( 22 ) w godzinach popoludniowych
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 76
poprzednia |

« 

Szkoły językowe