Jak po rozmowach w IFA UWr?

Temat przeniesiony do archwium.
61-76 z 76
| następna
Gdzies w polowie wrzesnia powiem Tobie, czy masz unikac mnie czy nie:) ale spoko, chyba wiekszosc pracownikow IFA to sa naprawde fajne osoby:) tak wiec, mam nadzieje see ya soon;)

pozdrawiam
Sylwia unikaj pani EwyT. od fonetyki... :-)
Miłych zmagań na UWr życzę
Pozdrawiam
Rzeczona Pani nie wykłada w IFA :-)

pzdr.
Drogi Mr. Julku
Twoja odpowiedź na moje liczne pytania była tak lakoniczna, że chyba powinieneś jeszcze raz rozważyć chęć robienia doktoratu- czy na zajęciach z nami-studentami też będziesz na pytania odpowiadał tak krótko (i używał sporej selekcji) ?

No chyba, że od zadawania pytań będziesz Ty, wtedy rozumiem...

pozdrawiam :-)))))
nie przejmuj sie, dzisiaj sie dowiedzialem, ze jednak glupie formalnosci uniemozliwiaja mi na to, by robic doktorat w IFA, choc mam piekny komplet dokumentow + dokumentow poswiadczajacych moja dzialalnosc naukowo-badawcza.

mozesz wiec byc spokojna - nie spotkamy sie.

poza tym, nie rozumiem, o co Tobie chodzi. zauwazylem, ze na tym forum masz niewiele postow, z ktorych na jeden odpowiedzialem - o kulturowce na egz. wstepnym. Poza ty, nie mam obowiazku odpowiadac na wszystko, co jest tutaj napisane.

odbieram Twoj post jako pewien atak na mnie - moze sie mysle, ale dzis wszystko tak odbieram.

pozdrawiam
(broken down:(((((((((()
... Mr Julek ale wykładala / prowadziła ćwiczenia, chyba, że skłamała jeśli chodzi o własne doświadczenie zawodowe... (źródla niestety nie podam)
Doświadczenie zawodowe:
Instytut Filologii Angielskiej, Uniwersytet Wrocławski
Międzywydziałowy Ośrodek Nauczania Języków Obcych, Uniwersytet Warszawski
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Wrocław
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Wałbrzych
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Wałbrzych
Wyższa Szkoła Filologiczna, Wrocław

Jak widać również zahaczyla o NKJO hehehe :) Pełno jej jest / było w całym Wrocławiu hihihihihi pozdrowienia dla NIEJ - chyba przyślę jej pod choinkę jakieś kasety z nagraniami Native'ów, na pewno z przyjemnością sobie posłucha ;-)
nie nie, sklamac nie sklamala - z tego, co wiem byla taka osoba kiedys w IFA, tylko widzisz, jeszcze za czasow, gdy na stanowisko asystenta zatrudniano magistrow i oni mieli okreslony czas na zrobienie doktoratu. jej widocznie sie nie udalo. ale teraz jej corka jest w IFA doktorantka.

a co naprawde tak kobieta beznadziejnie fonetyki uczyla? (albo dala sie Tobie we znaki?)

pozdrawiam
Do Mr. Julka

W żadnym wypadku nie chcialam Cię obrazić, tylko sprawić żebyś odpowiedzial na kilka pytań.

Zapewniam, że gdybym miała na celu atak na Twoją osobę, moja wypowiedź miałaby ostrzejszy ton, ale w ogóle mi to do głowy nie przyszło. Po co? Dlaczego? Przecież Cię nie znam (a obrażam tylko znajomych).

pozdrawiam i bardzo mi przykro, że odebrałeś moją wypowiedź jako atak. I pewnie Ciebie zaskoczę, ale przykro mi też, że jednak doktoratu nie będziesz robił, bo wyglądasz na przyzwoitego człowieka.

Więcej już nie piszę, bo znowu odbierzesz coś jako atak
Hi Mr Julek - mi osobiście fonetyka nie sprawiala większych trudności (w/w pani jakoś specjalnie się nie czepiała), prawda jesttaka, że fonetyki uczyłem się samodzielnie, gdyż nie mozna bylo liczyć na zbytnia pomoc ze strony tej Pani jeśli chodzi o artykulacje dźwięków, niektórzy studenci prześwietnie ją naslawdowali hhehe, - oczywiście pomijam czysta teorię, którą Pani E.T. ma opanowaną w małym palcu - ale tu chyba nie o to chodzi... prawda?

P.S. Z pewnych, oficjalnych źródeł wiadomo, mi , że pani jest w trackie 'doktoryzowania się' (hmm... więc być może już niedługo pojawi się w IFA)

P.S.2 Ja naprawdę s.t.a.r.a.m. się nie mieć do tej osoby b. krytycznego stosunku, ale gdybyś jej posłuchał, zrozumiałbyś o co chodzi po kilku zdaniach / dźwiękach (niekoniecznie w j. angielskim)

Pozdrawiam
u mnie to wogole...komisja nic sie nie odzywała .....nawet nie pytali o nic......nawet goodbye nie powiedzieli na koniec........dostałam 3.0
re: endangered species:

oj nie ma problemu, wlasciwie to ja powinienem przeprosic, ale od kilku dni jestem przewrazliwiony na wszystkich plaszczyznach. Dostalem tak po dupie, ze szkoda slow :( i dlatego tak reaguje teraz na rozne rzeczy. A wszystko przez glupi jeden papier, ktorego byc moze nie uzyskam, bo pewna osoba ma zyczenie mi go nie wydac :( a teraz sa wakacje wiec inne osoby sa na urlopach i klops :( wiec mimo mojego dorobku naukowego, udzialu w konferencjach, za ktore sam kupe kasy wywalilem, publikacji prawdopodobnie nie zostane dopuszczony do egzaminu na studia dr.
a pisac pisz, bede sie staral teraz nie widziec wszystkiego jako ataku. Przepraszam za to.

re: fonetyka i Fuki:

watpie czy rzeczona pani bedzie oficjalnie w IFA, bo ona juz chyba byla a ponoc doktorat robi od lat (bo ona ma kolo 50siatki, co nie?) teraz jej corka jest na doktoracie z IFA i mialem z nia przeboje na jednej konferencji - ogolnie wywarla na mnie negatywne wrazenie. Ogolnie slyszalem o rzeczonej pani historie i historyjki wiec wierze we wszystko, co piszesz.

pozdrawiam
Mr Julek: nie trac nadziei - napisz podanie o przyjecie warunkowe (brakujacy dokument dostarczysz do dn....). Mysle, ze naprawde niewielu swiezych magistrow ma dorobek naukowy, czyli powinni cie przyjac z otwartyma recyma :-) i przymknac oko na usterki techniczne. Czy jest mozliwosc, zeby dziekanat na starej uczelni wydal pisemko zaswiadczajace, ze brakujacego dokumentu tylko chwilowo nie mozna uzyskac?
mg! puscilem Tobie maila - nie chce roztrzasac moich problemow na forum - w mailu napisalem Tobie o co tak naprawde chodzi, pozdrawiam serdecznie z wieczorengo Elblaga
elo julek !!
wlasnie wrocilam z wakacji i oczom nie wierze .naprawde nie masz szans na phd w ifa wrocq?? ;((na pewno cos jeszcze da sie zrobic ;)) wiem ze pewnie nie chcesz rozwlekac tej sprawy na forum ale na gg nie odpisales dlatego zapytalam sie tu na forum
trzymam kciuki
pzdr
paps
p.s. i kto mi teraz pozyczy ksiazeczki o Toq ;(??
nie dostalem nic na gg od Ciebie - moze zalatwialem sprawy we Wroclawiu wtedy. Zobaczymy... wszystko wydaje sie na dobrej drodze, ale... tak naprawde to bede wiedzial cos za tydzien - czy moge podejsc do egzaminu czy nie.

pzdr i jak cos to odezwij sie na gg, albo podaj swoj!
ok sprobuje sie odezwac chociaz pisalam juz kilka razy a chyba nie dochodzilo ;/
w razie czego moj [gg]
pzdr
Temat przeniesiony do archwium.
61-76 z 76
| następna

« 

Szkoły językowe