Wysoka średnia = możliwość przeniesienia się??

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!Mam takie pytanie.. Czy istnieje możliwość przeniesienia się ze studiów zaocznych na dzienne fil. ang UAM przy dobrych wynikach? To bardzo ważne!!!!
wszystko zalezy od uzgodnien rady instytutowej! musisz sie o to zapytac w sekretariacie! z praktyki jednak wiem, ze z wieczorowych raczej mozna, natomiast z zaocznych raczej nie bardzo! ale zycze gud lak:)
ale na fil. ang UAM podobno nie ma wieczorowych... :/ to prawda?
mowialam ogolnie o tych wieczorowych! ze z reguly z nich mozna przejsc:)
haaalooo :) czy ktos potrafi odpowiedziec na moje pytanie?? to dla mnie bardzo ważne
raczej jest to malo mozliwe: nie znam nikogo, kto by sie przeniosl na studia dzienne z innego trybu bez problemu. zazwyczaj te osoby zdawaly jeszcze raz wstepne, ale od razu wskakiwaly na 2 rok, pod warunkiem uzupelnienia roznic jesli takie byly. ale ogolnie uczelnie nie sa chetne pozwalac na przenosiny na studia dzienne z innych trybow. moze faktycznie wysoka srednia jest kluczem do tego.

pozdrawiam
Rozumiem, a czy jest możliwośc studiowania wieczorowo? Ja już nie wiem co mam zrobić :(
mozliwosc studiowania wieczorowo jest tam, gdzie takie studia istnieja. na UAM chyba nie ma wieczorowki tylko dzienne i zaoczne, pzdr
To ja już nie wiem co mam robić :( Napisałam odwołanie do kolegium ale widzę że mam marne szanse bo zabrakło mi aż 4,5 pkt ;( rodzice zmuszają mnie żebym poszła niedaleko moejgo miasta ale ja nie chcę, już wolę zaoczne ;(( moje życie legło w gruzach :(
a w jakiej okolicy mieszkasz? ja rodzicow popieram - bo to oni beda lozyli na Twoje studia. powiedz, gdzie mniej wiecej mieszkasz, to powiem Ci cos o szkolach z anglistyka w okolicy.

pzdr
Ja dobrze wiem jaki jest poziom w okolicy bo znajomi tam studiują... Rodzice też wiedzą że tragiczny, ale dla nich liczy się opinia innych że jak pojde na dzienne (gdziekolwiek) to bede kims, a jak na zaoczne to zerem :/// k... mam juz dosc tego zycia!!!!!;(( uciekam z domu i nigdy nie wrócę!!
ej no bzdura na maxa - ze jak zaoczne to beee ,a jak dzienne to cacy. wytlumacz im, ze to nie jest prawda - choc szczerze mowiac, ja bym sie nie zdecydowal na zaoczne studia licencjackie - to troche bezsensownie studiowac jezyk majac z nim kontakt 2 razy w miesiacu.

a z domu nie uciekaj. no co ty? gdzie bedzie ci tak dobrze, jak nie w domu?

pzdr
A nie wiesz może ile kosztuje semestr? Bo nie mogę nigdzie znaleźć..
rozumiem, ze na UAM, tak? if so:

"Studia zaoczne w UAM są studiami odpłatnymi. W roku akad. 2004/2005 opłata na kierunku filologia angielska wynosi 2500,- PLN za semestr".

http://elex.amu.edu.pl/ifa/studies/slz/

pzdr
A skąd ta pewność że nie można się przenieść z zaocznych? Postarałabym się na maxa mieć dobrą średnią...
napisalem RACZEJ jest to malo mozliwe, i to pewnie roznie wyglada na roznych uczelniach. zazwyczaj jest to operacja dosc problematyczna i kosztujaca duzo nerwow, a nie przynoszaca oczekiwanych rezultatow.

pzdr.
potakuje za julkiem, RACZEJ nie ma szans sie przeniesc z zaocznych poniewaz nie tyle inny tryb studiow co zupelnie inny program, inna liczba godzin i po prostu nie da sie tego porownac!

raz u nas w sekretariacie bylam swiadkiem rozmowy na ktorej dziewczyna z kolegium jezykowego dziennego UJ w krakowie sie pytala czy gdyby zdala egzamin wstepny to czy moglaby sie przeniesc na filologie (plus miala wysoka srednia i podobny program) jednak pani sekretarka powiedziala, ze nie ma szans bo poziom inny, program troche tez i musialaby zaczac od 1.roku!
Temat przeniesiony do archwium.