pierwszoroczniaki z anglistyki na UAM'ie

Temat przeniesiony do archwium.
hej :) jak widać dostałam się na filologię angielską na UAM. już czytałam kilka tematów jak to niby tam ciężko ... ale ja się nie boję, jak mnie przyjęli to nie prędko mnie wyrzucą. najwyżej zostanę kujonem :] z wielkim bólem, ale się przeistoczę :D

kto z was się jeszcze dostał? może ktoś z was był na kursie przygotowawczym w poznaniu na ten kierunek?

ponadto poszukuję dwóch osób (raczej płci żeńskiej) do pokoju dwuosobowego na os.Piastowskim (przy samym rondzie Rataje, 3 przystanki tramwajem do wydziału). cena 350zł miesięcznie. drugi pokój zajmuje ja i moja przyjaciółka. jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt:

[gg]
mail [email]
oferta z mieszkaniem już nieważna.
Witaj w maszynce do mielenia studentów... ;)
Hej, hej ja tez jestem pierwszoroczniakiem :) Na kurs pod kątem egzaminów wstępnych nie chodziłem, jednakże kontakt z językiem miałem na 1 roku studiów w WSF we Wrocławiu... w każdym razie optymistycznie patrzę na tą maszynke do mielenia studentów... namaluję sobie na niej flagę brytyjską, zeby było sympatyczniej :-)
Pozdrawiam wszystkich a w szczególności autrokę tematu - i gratuluję sukcesu :)
Pa
tzn. mam rozumieć, że od października studiujemy razem? :> ja się tej maszynki nie boję, jak mnie przyjęli to będą musieli mnie przez kolejne 5 lat znosić ;)
exactly ;-)

WielkaT oto moje [gg] gdybyś chciała pogadać, do rozmowyu zapraszar także innych pierwszoroczniaków...

Pozdrawiam i życze jeszcze dłuugiego odpoczynku.. zanim maszyna ruszy z kopyta :)
no to hej :) spotakmy się juz niedługo. a jeśli wcześniej chcesz pogadać to zapraszam 5159303 .
no to mnie zmielili równo ...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Au Pair

 »

Inne